Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tjb007


tjb007
nagyúr

Android 2.3 fut rajta és nagyon úgy néz ki, hogy a burkolat alatt egy Nexus S van ( vagy ha nem is az akkor valamelyik Samsung Galaxy S variáns).

(#2) RaveForce


RaveForce
veterán

az elsö értelmesnek tünö ilyen probálkozás... bár nekem az android nem sugall feltétlen luxust.. :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#3) pikszel


pikszel
őstag

low poly mobil :)

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#4) rakenroll


rakenroll
csendes tag

Drágán szart. Hülye emberek ado-ja.

[ Szerkesztve ]

(#5) blueMerle válasza RaveForce (#2) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem értelek. A telefon kialakítása luxus, és szerintem az csak dicséretes hogy nem valami MTK platformos szemetet pakolnak rá, hanem ha már adott a HW akkor ott az Android, így az unatkozó milliomosunk még Angry Birdsezhet is :)

Aki pedig még mindig nem bírta megérteni, felfogni az ilyen telefonok létjogosultságát, az már lassan a no comment kategória, de még egyszer: nem neked készült, nem a te pénztárcádhoz van szabva bármennyire is fáj neked, hogy ennyi pénzt néhány ember kiráz a hátsó zsebéből és megveheti mert megteheti, ezzel akar egyedi lenni, ezzel akar villogni ha így jobban tetszik mert az ő köreiben ez elvárt és menő. A felső körökben leszarják a Te hatmagos qvwgwqvvga kijelzős húdeatom telefonod, mert kommersz cucc. De ha valaki az asztalra kitesz egy Vertut vagy egy ilyet akkor a golfklubban elismerően bólogatnak. Ettől függetlenül ez a sztereotípia sem általános, láttam már baromi gazdag ember kezében 6300-ás Nokiát is. Mert neki az elég, neki annyira van szüksége. Nem hülye, nem idióta. Aki ilyet vesz, bármily meglepő az sem hülye, az sem idióta. Sokkal inkább értendő az arra aki nem bírja felfogni a fent leírtakat... :U

[ Szerkesztve ]

(#6) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

én azt kérdezném, hogy az átlagmobil készülékházát/vázát miért nem lehet CNC-vel csinálni? miért kell bazári sz.. műanyagból?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) blueMerle válasza Mr.Csizmás (#6) üzenetére


blueMerle
veterán

Parancsolj: Huawei Vision, unibody construction

[ Szerkesztve ]

(#8) rakenroll válasza blueMerle (#5) üzenetére


rakenroll
csendes tag

A vertu is "kommersz cucc", valami fos nokia van benne. A rollsokba/ferrarikba se tesznek trabant motort.
Az imént bedöntött webos-t pl. lehetett volna ilyen célra felhasználni. A "kommersz" HP név helyett egy csiribiri brandet kitalálni, aranykeretes zafírüveges kasztniba bármelyik nemszar csipszetet belerakni, és egy sovány de igényes appshopot mögérakni. A pre végülis ugyanez lett, leszámítva a szar targetálást, a vacak anyagfelhasználást, meg az "olcsó" árat :D

[ Szerkesztve ]

(#9) Phülöp válasza Mr.Csizmás (#6) üzenetére


Phülöp
addikt

A forgácsolás sokkal több pénzbe kerül.
Ráadásul nagyon vékony falú cuccokat csak okossággal lehet legyártani a munkadarab remegése miatt. Önteni könnyebb. Meg a selejt aránya is kisebb (konkrétan a vékonyfalú, keret jellegű alkatrészek gyártására értem).
Ráadásul elég sok felületfinomítási utómunkálat szükséges a forgácsolás után (főleg olyan puha anyagoknál, mint a réz).
És akkor a nehezen hozzáférhető helyek (kiálló kis bütykök, belső zsebek, hornyok) megmunkálásáról nem is szóltam - ezek jobb esetben egy 5tengelyes gépen elkészíthetőek. Erősen tervezésfüggő a dolog. Az ilyen gépek óradíja ráadásul több 10e Ft.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#10) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

A gyártót ismerve a képek alapján még egész elfogadható a külselye.Viszont ha választani lehetne az ára és a teló között.Hát inkább az előbbit választanám.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#11) besk23 válasza Mr.Csizmás (#6) üzenetére


besk23
tag

mert a CNC tömeggyártásra nem praktikus mert drága

@ Nokia Lumia 1520 Black @

(#12) tothmaxy182 válasza Mr.Csizmás (#6) üzenetére


tothmaxy182
őstag

A cnc megmunkálás nem éppen termelékeny... Kisebb darabszámnál még elmegy, de minden telefont nem lehetne így elkészíteni! Valamint nem lehet vele túlzottan vékony munkadarabokat megmunkálni, ergo, ahogy az itt is látszik, jó vastag a telefon kerete. És azért egy ilyen vastagságú fémdarabnak súlya is van...

Látom megelőztek... :DDD

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#13) robertel


robertel
senior tag

Ennek legalább már van értelme, nem mint a nokia alapú luxus butafonoknak.
Az első luxusmobil amire azt mondom, hogy ez igen.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#14) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

köszönöm a hozzáértők válaszát a cnc-ben. :) :R

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) Depression


Depression
veterán

Adatok alapján tényleg egy nexus S lehet a belsejében.

Viszont szerintem az első igazán jól kinéző luxus mobil. Egy ilyet elfogadnék.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#16) debrejo válasza blueMerle (#7) üzenetére


debrejo
senior tag

na ez már döfi a hüvelyesektől. :R
Mr. Csizmás: Még suhanc koromban, amikor a fémmegmunkálási technológiákat tanultam illetve gyakoroltam, volt szerencsém rezet is marni illetve esztergálni (!), a hátam közepére nem kívántam soha többet. Már akkor megjegyeztem egy életre hogy ezt a fémek közt lágy anyagot csakis csúcstechnológiával lehet rendesen megmunkálni (lásd 5 tengelyes marógép, ahogy azt előttem is mondták). Nem semmi ez a telefon. Kiváncsi vagyok mikor dobnak ki egyet titánházzal.

(#17) Pete55555 válasza blueMerle (#7) üzenetére


Pete55555
addikt

Nem is láttam még ezt a huawei-t. Elég jól néz ki, bár kicsit HTC koppintás, de azért megfogdosnám :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#18) Mr.Csizmás válasza Pete55555 (#17) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hua árszabásban htc fémes minőséget elfogadnék :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) Pete55555 válasza Mr.Csizmás (#18) üzenetére


Pete55555
addikt

Nem tudom, lesz-e itt nálunk, és mennyiért, de nekem tetszik a cucc.

...Szeretem leracsniztatni...

(#20) Taki30 válasza Pete55555 (#19) üzenetére


Taki30
tag

Nekem is tettszik főleg az utolsó képen látható.De félek,hogy nagyon drágán kerül majd forgalomba,az aranyozás miatt.

(#21) Kanczy válasza Pete55555 (#19) üzenetére


Kanczy
veterán

Nagyon meleg. Ha értelmes áron jön, úgy néz ki, megvan a következő telóm :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#22) Rusi


Rusi
senior tag

Időközben meg is kaptuk a hivatalos árakat, így azt beleírtam a cikk végébe.
Aki pontosan kiváncsi rá, annak ide is leírom, melyik modell mennyibe kerül:

-Grand Touch: 4250 USD (kb. 812,5 ezer forint)
-Grand Touch Sapphire: 4530 USD (kb. 866 ezer forint)
-Grand Touch GCB: 5375 USD (kb. 1,027 millió forint)
-Grand Touch GCB Sapphire: 5650 USD (kb. 1,08 millió forint)

Végül még hozzátenném, hogy ezek NETTÓ árak, tehát semmilyen hazai ÁFA vagy egyéd adó nincs benne.

Mobilaréna (2010-2017)

(#23) Ricardo


Ricardo
félisten

Az első értelmesen kinéző Mobaido. Ezüst színben jobb lenne. Nekem az arany túl rajos :U

Na nem mintha fenyegetne a vásárlás réme :)

(#24) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Őőő nem is késtek el:D. Mikor jött ki az első iphone??? na az után kellett volna lépni egy ilyennel, és akkor az luxus:D.... de így egy erős túlzás. De persze tudom, ezeket nem ilyen szemmel kell nézni, hanem ferdével.

(#25) Depression válasza Rusi (#22) üzenetére


Depression
veterán

Nem is olyan vészes, bár gondolom ezt egyedi megrendelésre csak fel lehet spékelni néhány drágakővel. :)

Ricardo: ezüsttel tuti nem, akkor inkább fehér arany, vagy platina.

HunWarriorr19: iPhone-nak is vannak ilyen változatai, de ez nem az a kategória, ahol versenyeznek egymással a készülékek.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#26) imisomogyi válasza Depression (#25) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Fehérarany. Na az igen:D

(#27) Ricardo válasza Depression (#25) üzenetére


Ricardo
félisten

" Ezüst színben"

Természetesen nem ezüstre gondoltam ;)

(#28) JR.CSé válasza Rusi (#22) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Mennyi? :Y Nah csak jól mondtam én h az ára jobban kéne:D

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.