Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

244,98 EURO :Y Csak én érzem úgy hogy elszálltak az árak :U

Azt már lehet tudni hogy mennyi időt töltünk a felszínen? Én jobban szerettem a föld alatt játszani :B

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

én a Cyberpunk 2077 gyűjtőire várok, kerül amibe kerül :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) Chapel


Chapel
addikt

Ez a fordított világ...a játék még sehol, de a gyűjtői kiadás már ismert? 150€ és NINCS benne a játék?? Wtf?
Öreg vagyok én már ehhez...amúgy várom, de félek hogy a 1080 kevés lesz neki :U

Zk: Én a játékot jobban várom.. ;] :D

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#4) Plazmacucci válasza Chapel (#3) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Raykacinfántot ki kell kapcsolni :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) - = Zk = - válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akk is kevés lesz neki sajnos ;] nekem is csereérett a 1070.... :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) hajbel


hajbel
addikt

Trailerek alapján annyira lesz open world, hogy az eredeti koncepciót megtoldják néhány unalmas campfoglalással. Gameplay trailerekig nagyon vártam.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#7) Chapel válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


Chapel
addikt

Igen, ezt még oda akartam szúrni magam is :D

várjunk, azt nem csak 20xx széria tudja? Vagy egy hétköznapi 1080 is tudja trészelni a lájtot?

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#8) Narasim


Narasim
aktív tag

Mátyás király ezeket is megtanította, hogy kell megfejni egy bakkecskét! szerencsére sokaknak ez nem nagy összeg...

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#9) Plazmacucci válasza Chapel (#7) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem tudja csak lassan.

Baszki most cseréltem 970-et 1070-re, ne szopassatok :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) Segal válasza Plazmacucci (#9) üzenetére


Segal
veterán

Mar van 2070is:))
Ideje cserelned ujra:P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11) Plazmacucci válasza Segal (#10) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A váltás nekem 30 ropiba került, nem szeretnék 230-at még beletenni :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) Fitzgerald válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem is kb. az lesz az egyetlen collector's edition-om.

(#13) ribizly


ribizly
veterán

Elgurult a gyógyszer amikor árazni kellett. Sebaj, egy év múlva majd megveszem féláron az alapjátékot oszt csá.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Miféle Spartan collector ez? Se egy John, egy Kelly vagy legalább egy Fred? Linda?! Francnak se kell így. ;]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15) NandorHUN válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


NandorHUN
addikt

Arra várhatsz is ;]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#16) - = Zk = - válasza NandorHUN (#15) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemsokkal a RDR2 PC-s kiadása után fog érkezni... ;] :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17) Chapel válasza Plazmacucci (#11) üzenetére


Chapel
addikt

Mér nem? Ez a pc gaming sava borsa :D
(XT,286,386,486.....azelejétől itt vagyok, hidd el, ismerős :DDD )

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#18) batman91 válasza Chapel (#3) üzenetére


batman91
őstag

Azért most már én is kíváncsi lennék mekkora a gépigénye. Lassan ideje volna közzé tenni azt.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#19) Chapel válasza batman91 (#18) üzenetére


Chapel
addikt

Sztem ajánlottban kell neki majd a csúcs - i7,16gb,2080. Vagy ha nem is ezt írják, ez fog kellene szvsz a fix 60fps max fhd-hoz. 4król ne beszéljünk... :))

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#20) laceszgamer válasza Chapel (#19) üzenetére


laceszgamer
addikt

Valszeg a játékosok elenyésző százaléka lesz úgy is akik majd látják, hogy miylen is valójában ez a dolog, főleg ha még a 2080-on is csak épp hogy lehet vele játszható sebességet kicsikarni, akkor ami azalatt van az felejtős lesz eléggé. :D

Részemről a hangulat és a játékélmény legyen rendben, na meg amúgy is, Metro sorozat esetében mi jut az ember eszébe, sötét alagutak, komor, szürke város, furcsa, hogy épp itt " demozzák " a fényeket, vagyis a technologiát. :D

Remélem nem viszik tulzásba a világos részeket, elég furán venné ki magát, napsütéses mezőn ölni halomra a mutánsokat.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21) Chapel válasza laceszgamer (#20) üzenetére


Chapel
addikt

Egyetértek, mindegyik rész megvan, aztán steam saleben behúztam pár €-ért a reduxokat is, legalább okot adott az újra járszásra. :K
Anno egyik rész fhd maxhoz sem volt elég a gépem és hiába i5 4.4 Ghz, 16gb és 1080, sztem ez sem fog most menni maxon, inkább mediumon. Azonban a jó játékélmény miatt megkötöm a kompromisszumot én is.

Meg persze rtx messziről off. :))

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#22) hajbel válasza Chapel (#21) üzenetére


hajbel
addikt

Az órajel pont semmit nem számít FHD-ben. Szerintem a processzorod visszafogja a 1080-at.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#23) Chapel válasza hajbel (#22) üzenetére


Chapel
addikt

MSI AB-ben azt látom hogy bármi is legyen az (GtaV, Crysis3 stb.) cpu 40-50%-on, Gpu maxon pörög.
Ha ez nem megbízható, szívesen fogadok tippet.

Bár valszeg egy i7 előbb utóbb úgy is befigyel.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#24) - = Zk = - válasza Chapel (#23) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem 1070+ 6600K (4.5) volt FHD mindenhol 80-95%.. .cpu vga egyaránt...
aztán 1440p-ben ugye mondanom se kell... :C azóta lett i7 és most már csak a 2080ra várok...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25) hajbel válasza Chapel (#23) üzenetére


hajbel
addikt

pontosan milyen i5 proci az és milyen felbontáson játszol?

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#26) Chapel válasza hajbel (#25) üzenetére


Chapel
addikt

Bocsánat előre is, nem akartam off-ot indítani... :R

i5 4690K 4.4Ghz-en, masszív hűtővel winben 28-30 fok, terhelésben max 55 fok kb. 1080p.
(42"-os plazma tv, ezt semmi nem veri képminőségben, imádom hogy van fekete fekete :) )

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#27) - = Zk = - válasza Chapel (#26) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nálam a 4690K ment vígan 4,5-et... nálad direkt nem, vagy..?!
mod.
4690K-ról váltottam 6600K-ra... majd a 7700K ugye...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28) Segal válasza Chapel (#23) üzenetére


Segal
veterán

Csak le kell futtatnod egy 3dmark fire strike tesztet es azonnal kiderul visszafogja e de tipore en is azt mondom hogy igen.
Nalam az 1080ti a 3770 4.3ghz-en mellett kb egy 1080 szintjet hozta es az ugye i7.
Szoval a te procid is szerintem elvesz kicsit az 1080 erejebol.
4790 viszont tutira jo lenne hozza.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#29) - = Zk = - válasza Segal (#28) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igeeen?! na akkor lerántom én is gyorsba... bár nálam a vga lesz a szűk...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Hát én nemtom, de volt már olyan hogy valaki valaha ezekért a sallangokért fizetett volna? Mert ha valami extra játékbeli tartalom is van hozzá, akkor oké hogy azért fizet az ember ha megéri neki, de ilyen ovis matricák, dogtagok, pólók és hasonló fasságok motiváltak már valakit a történelemben extraprofit kifizetésére?

(#31) Dr. Akula válasza Chapel (#3) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A Red Deadhez is van játék nélküli, csak sallang, luxusprofitért. A hülyének is megéri, de leginkább csak annak. :) [link]

(#32) - = Zk = - válasza Dr. Akula (#30) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én azért vettem a Sleeper Agent Edition-t (The Division) mert tetszett a játék, és mondom ha már lúd, legyen Soros..izé, Kövér....
a Cyberpunk2077-tel is így fogok tenni :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33) laceszgamer válasza Dr. Akula (#30) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mondjuk ha nem vásárolnák akkor nem készítenének ilyesmit. Na meg bizonyos esetekben még befektetésnek sem rossz a dolog.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#34) Chapel válasza Segal (#28) üzenetére


Chapel
addikt

Firestrike sem indul el...teljesen meghülyült a gépem. :W
Hiába eredeti minden amit telepíteni akarok, azok sem...szóval majd win10 install után dobok adatot.
(Van korábbi eredményem elmentve 1060-al.)

laceszgamer: Ha kiadnának egy eredeti rádióaktívsugárzásos, sáros tépett gyűjtői darabot 10000 dollárért, arra is lenne vevő. Mindenre van, nem is a kérdés :)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#35) KiloMega


KiloMega
újonc

Bírom ezeket a dobozokat de soha nem vennék ilyet. Annyi jó gyűjthető játékfigura van... Alien / Starwars

06204590867

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.