Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .DLL


.DLL
veterán

Sajnos az ilyen cikkeket már az 5,5 hüvelyknél kénytelen vagyok bezárni. Áldottak a nagy kezűek. :P Nekem viszont műszerészkezem van. ;]

(P.H.)

(#2) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ha vmi ezeréves v olcsó telóról váltanék remek ajánlat. De komolyabbról nem látom értelmét. Kinézet tucat,tudás okés,de semmi olyan innovatív dolgot nem látok benne,amiért érdemes lenne nekem pl váltani.Ettől még egy remek telefon jó árral(itthon gondolom kb 120-130e lesz a nyitóár,ha lesz)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#3) hyperspace


hyperspace
őstag

Maradt a dupla SIM is az első kép alapján.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#4) Saccco válasza .DLL (#1) üzenetére


Saccco
nagyúr

Jah, azért rohangászik egy csomó kicsi csajszi hatalmas telefonokkal... fele telefon kiáll a hátsó zsebükből...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#5) kszs


kszs
újonc

Ahogy olvastam,3000 mah-s akksit kapott..na már most szerintem ez nagyon keves egy 5,5-os, 10 magos telefonba..javitsatok ki,ha tévedek :D

(#6) erahurka válasza Quqesz (#2) üzenetére


erahurka
félisten

Középkategóriáról már lehet érdemes erre ugrani, de egy zászlóshajót tényleg nem érdemes lecserélni rá. De ez szinte minden felsőkategóriás telefonról elmondható.

Jó lenne ha tényleg meg tudná közelíteni kamerában az S7-et, ezek a kínai csodák mindig itt csúsznak el. Jó szenzort már bele tudnak rakni, de az algoritmust nem tudják jól megírni. :(

Amúgy a sztereó előlapi hangszóró miért nem alap ezeknél a nagykijelzős drága mobiloknál? Most ilyen készüléket használok és elképesztően jó. Nekem már soha többet nem kell teló alul vagy hátul elhelyezett, monó hangszóróval.

[ Szerkesztve ]

(#7) .DLL válasza Saccco (#4) üzenetére


.DLL
veterán

Jah, és ezért rohangászik minden második kiscsaj törött, repedt üvegű fablettel, amíg apuci/ember/góré ki nem cserélteti neki. :D

(P.H.)

(#8) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nem értem ezt a dolgot. A tavalyi Pro 5-nél gyengébb harverrel jönnek az idei csúcskészülékei a gyártónak? Ennek mi értelme van? :N

(#9) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Az akksi egy kicsit kevés.

A térerő veled van!

(#10) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Na a kamerara en is kivi leszek!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#11) bélus91


bélus91
tag

Nem is tudtam ,hogy ma jelentik be az új Iphone-okat ;]

(#12) pusszycat válasza kbyte1024 (#10) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Elég jó. sample

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#13) s4tch válasza Fitzgerald (#8) üzenetére


s4tch
veterán

Ez nem csúcskészülék, az a Pro 7 (Pro 6 Edge?) lesz.

Egyébként a mai napig a Pro 5 a legkomolyabb telefonjuk.

(#14) hyperspace válasza pusszycat (#12) üzenetére


hyperspace
őstag

Ez a kép nem lehet igazi.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#15) forgonati


forgonati
őstag

32GB és bővíthetőség nincs. Eddig érdekelt a dolog. 2016 közepén egy ilyen telefont bemutatni, nevetséges 32 gigával, kukába való.

Keelah Se'lai!

(#16) pusszycat válasza hyperspace (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ne kötekedj. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#17) laci_csk válasza forgonati (#15) üzenetére


laci_csk
senior tag

cloud

Xperia XZ3

(#18) szabi820 válasza forgonati (#15) üzenetére


szabi820
tag

Mi az amire nem elég 32 giga?
Csak kérdem.

(#19) laci_csk válasza szabi820 (#18) üzenetére


laci_csk
senior tag

joforman a jatekokra sem eleg, aztan az a 32 az nem 32, csak felelem.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#20) w333


w333
félisten

Jönnek az olcsó és csúcs kínaiak ... csak így tovább OP3, MX6, Xiaomi stb !

Csak arra leszek kíváncsi ha ezek ennyire elfognak itthon terjedni, ki lesz olyan h*lye hogy dupla áron megvesz valami márkásabbat ami semmivel sem jobb ! :D

A kamera viszont tényleg kifogja ütni az összes jelenlegi csúcs kamerás mobilt !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#21) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Én is a kamerára vagyok kíváncsi, és bizakodó vagyok az eddigiek alapján. Akkor 4000-es akksi kamu volt, az IPS vs AMOLED témában mi van? továbbra is amoled?

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#22) vlevi válasza hyperspace (#14) üzenetére


vlevi
nagyúr

Dehonnem.
Csak a Huaway-el ellentétben ők nem Canon 5D-vel csinálták, hanem a Nikonnal :D

Egyrészt az érzékelő is számít, de a másik fontos dolog az a (még ha gombostűfejnyi, akkor is) az objektív, ami az érzékelő előtt van. Végül pedig, hogy miféle szoftveren megy át, mire JGP file lesz a képből.

(#23) tejbele


tejbele
csendes tag

Egy kis iPhone 6 beütés van benne.

Üdv, Tejbele

(#24) mcwolf79 válasza .DLL (#1) üzenetére


mcwolf79
veterán

Van ahol jobb a kicsi kéz ;)
Nálam is 5 col a határ, afelett már kényelmetlen.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#25) khron78 válasza .DLL (#1) üzenetére


khron78
őstag

Én is ezt nézem meg először.
5-5.2", ami szóba jöhetne.

(#26) G4bi89 válasza w333 (#20) üzenetére


G4bi89
senior tag

Van elég sznob kishazánkban. :D Szóval nem félek én attól, hogy nem veszik meg ezentúl a flaghshipeket 250k-ért 24 hónap részletre.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#27) w333 válasza G4bi89 (#26) üzenetére


w333
félisten

Persze az megy ... na meg az ilyen drága telefonnal a Wifi vadászás ! :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#28) helltp


helltp
aktív tag

Kár hogy felhagytak a 16:10-es képaránnyal, különlegességet adatott a csúcsmobiljaiknak.... Flagshiphez szerintem is gáz a 32gb bővíthetőség nélkül, akármilyen politikát is folytatnak más gyártók.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#29) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez bizony jól néz ki, majd egy tesztre kíváncsi leszek.

kengyel

(#30) forgonati válasza szabi820 (#18) üzenetére


forgonati
őstag

Nekem nem sokra. Eleve a 32 az nem 32, ezt jó lenne már tudatosítani, a 32GB az sosem volt valós tárhely. Az user számára max 25-26GB marad. Nekem a zenéim + képeim + videóim foglalnak kb 20 gigát. Ha elkezdesz videózni, akkor egy pár perces videó rögtön 500MB. A Nexus 5-ömet gyakorlatilag ezért adtam el anno, mert 3-4GB szabad helyem volt állandóan, és ha csináltam egy hosszabb videót simán betelt.

Lehet itt jönni az elmés egyszavas beszólásokkal hogy "cloud" és társai, de én nem akarok kizárólag a netre hagyatkozni, mert nem egyszer tapasztaltam már hogy pont akkor nem volt mobilnetem amikor a legjobban kellett volna. Wifi nem mindig van, a combos videókat meg visszanézni mobilnetről, az nem olcsó, mondhatnám luxus. A telefon van értem, nehogy már nekem kelljen eldönteni hogy most mit töröljek, csak hogy legyen egy kis helyem. Ha ők sajnálják a 64GB tárhelyet, vagy legalább egy SD slotot, akkor kuka a cucc, legalábbis számomra. Még szerencse hogy vannak olyan gyártók is akik gondolkoznak, ha nem is sok ilyen akad...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#31) Dhampir válasza w333 (#27) üzenetére


Dhampir
félisten

na meg az ilyen drága telefonnal a Wifi vadászás

Nem mindenki fossa a pénzt, a wifiseknek is kijár egy jó okostelefon, habár tény, hogy nem a kisember fogja a drága készüléket megvenni.

#26) G4bi89

Nexusok és Oneplus mellől lesznobozni az embereket elég cziki. :)

[ Szerkesztve ]

(#32) Fejvadi válasza w333 (#20) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Bőven lesznek olyanok, főleg aki csak részletre tud venni, arra meg semmi nem drága neki.

(#33) szabi820 válasza forgonati (#30) üzenetére


szabi820
tag

Sosem értettem,hogy minek kell (40 ezer) képet, zenét meg több órányi videót tárolni a telefonon. :(

(#34) Viper26


Viper26
nagyúr

"Meizu szerint a minőség a Galaxy S7-szériával vetekszik.."

Annyira nem lehet rossz a helyzet. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#35) forgonati válasza szabi820 (#33) üzenetére


forgonati
őstag

Nincs 40 ezer képem de még 20 ezer sem... Van pár videóm, amik sokat foglalnak. Van pár ASMR vieóm amit szoktam használni ha relaxálni akarok. És van pár giga zeném. Egy 5-6 perces muzsika 320kbps-ben simán foglal 10 megát. Nem kell 20 ezer MP3 hogy megszaladjon a méret... És ne felejtsd el, hogy a telepített appok is elfoglalnak jópár gigát, egy masszívabb app simán van 100 mega. És ha a 20-30 app mellé telepítesz még mondjuk 2 komolyabb játékot, jópár GB megint odavan. Az appok egyre nagyobbak és nagyobbak lesznek minden egyes frisítéssel. A hely meg fogy. 25GB nem sok.

Mások az igények. Attól hogy te nem érted, másnak még kellhet a hely... Amúgy meg túl van már ez tárgyalva, én azt írtam hogy számomra szemét. Másnak még lehet jó, aki beéri ennyi tárhellyel, illetve állandóan van wifije.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#36) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Mi a francnak 10 mag? Legyen 4 izmos, oszt csóklom! Minek a sok mag, ha sz@rt sem érnek? Sok értelme van, amikor egy középkategóriás telóban is van 8 mag, aztán annyit sem érnek, mint 2 normális...

[ Szerkesztve ]

(#37) G4bi89 válasza Dhampir (#31) üzenetére


G4bi89
senior tag

Dupla off de azért is megkérdem... Miért is?

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#38) Scrydhan válasza SkyLine3000 (#36) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Értem,köszönjük a hozzászólását,de legközelebb tessék utánanézni hogy mi is az értelme,köszönjük.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#39) Fejvadi válasza Viper26 (#34) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Hülyeséget könnyen mondanak ezek is.

(#40) <Adamsky> válasza .DLL (#1) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

+1 :K
Sajnos én is. Olvasom, hogy: bla-bla-bla ... 5,5" ... skip ....
Nem oly' rég még azon siránkoztam, hogy nincs 5" alatt telefon, most meg már lassan 5" sincs. A legtöbb gyártó csak nem bír magával, és 5" után 5,1" v. 5,2"-al jönnek ki, ill. egyre gyakoribb a 5,5". :(((

(#38) Scrydhan
Nem trollkodásból, de szívesen venném, ha mutatnál valamilyen cikket / tesztet, ami az egyre több mag létjogosultságát bizonyítja. Ellenpéldának ugye ott az alma ...

[ Szerkesztve ]

(#41) fateless válasza forgonati (#30) üzenetére


fateless
veterán

Tudod, nem azzal van baj, hogy NEKED nem elég a 32GB. Különböző igényeink vannak, így lehet, hogy valakinek a 128GB a megfelelő, másnak meg a 16GB is bőven elég. Különbözőek az igények.
A gond azzal van, amikor valaki olyan kijelentést tesz, hogy 32GB esetén egy telefon kukába való, vagy hogy 32 GB mindenkinek elég kell legyen, nincs szükség többre. Mindkettő megközelítés szűklátókörűségre utal és arra a fajta önközpontú megközelítésre, ami olyan gyakran megjelenik a fórumon.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#42) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem fogott meg szinte semmi ebben a telefonban. A Meizu-nak ki kéne találnia valami új desgint, mert ez így kezd monoton lenni.

Finn the human

(#43) forgonati válasza fateless (#41) üzenetére


forgonati
őstag

A fórum azért van, hogy leírd a véleményed. Nekem meg az a véleményem, hogy 2016-ban egy telefon amiért elkérnek 85 ezret, és nem tud felmutatni csak 32GB-ot, emellett meg még egy SD foglalat sem fért bele, hát az számomra szemét. Ismétlem, számomra. Ez a véleményem. Lehet átgörgetni, ha nem tetszik nem kell feltétlenül reagálnod rá. Ha szerinted szűk látókörű a hozzáállásom, az meg a te véleményed. Valaki szerint meg az 5,5" feletti lapátok valók szemétbe mert használhatatlan szarok.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#44) TTTotya


TTTotya
senior tag

Az előzőnél (MX5) is a kamera volt a gyenge pont..., szóval megéri odafigyelni, hogy most mit hoztak ki belőle. Azon kívül teljesen jó kis készülék.

Am. sztem nem kizárt, hogy lesz belőle 64 gigás tárhellyel is.

Az MX egyébként szerintem a felső-közép kategória Meizu-nál, mert a PRO a felső.....

[ Szerkesztve ]

(#45) Dominó85 válasza pusszycat (#12) üzenetére


Dominó85
veterán

A Huawei után a Meizu MX6 sample képe is megbukott az EXIF data miatt. Szóval full kamu sample. Majd az első igazi tesztek megmutatják, mit tud. Többnyire mindig az Mi phone-ok fölé mondják minőségre a telóikat és rendre alatta teljesítenek.

* Péter - 06302461862 *

(#46) Viper26 válasza Fejvadi (#39) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mármit melyik oldalról? :D

iPhone 14 | FR955

(#47) misterazeko


misterazeko
tag

Nincs microSD bővítés? Hááát...

(#48) fateless válasza forgonati (#43) üzenetére


fateless
veterán

Örülök, hogy sikerült megértened a fórum lényegét, és végre le tudtad írni, hogy SZÁMODRA kuka ez a telefon. Sajnálom, hogy ezt nem tudtad elsőre leírni, hanem akkor csak egy végső "szakértői" kijelentést tettél. De ez a szép a fórumban, hogy lehetőséget ad a személyiség és a kommunikációképesség fejlődésére.

Ahogy korábban is írtam, azzal nincs baj, ha neked ez nem elég, az általánosító kijelentésekkel van ilyenkor probléma, de ebben már elöbbre léptél egyet. :K

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#49) ctvagyok válasza .DLL (#1) üzenetére


ctvagyok
őstag

Nálam meg lassan inkább az a gond ha azt olvasom, hogy 5,5"-nél kisebb. Nem jó érzés visszamenni kisebb kijelzőre.

(#50) forgonati válasza fateless (#48) üzenetére


forgonati
őstag

Aha, remélem most elégedettebb vagy tanár úr. Oktass még kérlek.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.