Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steven


Steven
addikt

Igazából mindegy mert kb semmilyen huawei kiegészítőt nem lehet beszerezni ott vannak a huawei bandek , watch 2-k de azért fasza a hír:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#2) tomboy0013


tomboy0013
veterán

1,2-es kijelző plusz GG :( Nem értem miért nem akarja végre hozni a HW1 szintjét a Huawei. GG-t rakni egy órába még mindig a vicc kategória, érdekes az első szériába képesek voltak zafírt pakolni. Ismerőseim GG-s órái 2 hónap alatt undorítóra karcolódnak, az én HW-om 1 év után lámpafény alatt hajszálkarcmentes. (Múltkor egy ismerősöm karján megláttam az Apple watch-át tokban!!! és üvegfóliázva... OMG, vicces látvány volt. :D Ez most csak úgy mellékesen jutott eszembe.)
Ezt az órmótlan ház kicsi-kijelző dolgot se annyira értem manapság, miért nem képesek újra egy esztétikus órát alkotni...

(#3) Matada2.3


Matada2.3
veterán

LG Smart Watch Urbane 2nd Edition-be már volt E-SIM, nem? Akkor nem a Huawei az első aki ilyet tesz az órájába. :)

Finn the human

(#4) atike


atike
nagyúr

Nekem tetszik... Azaz tetszene... :)

(#5) tamass.szabo


tamass.szabo
tag

Szép-szép, de még mindig k*rva vastag.

(#6) k5.20 válasza Matada2.3 (#3) üzenetére


k5.20
senior tag

Nem, abban valódi, micro SIM van, itt a karomon.

(#7) Matada2.3 válasza k5.20 (#6) üzenetére


Matada2.3
veterán

Áhh, köszi a tisztázást. Akkor mégiscsak ez az első.

Finn the human

(#8) 7Heads Drago válasza tomboy0013 (#2) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem is tudsz másikat ami zafir lenne? Nem lényeg a sok szenzor, csak fém ház zafír üveg és minél hosszabb üzemidő, ébresztés és értesítések. Sajnos én eddig nem találtam.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#9) tomboy0013 válasza 7Heads Drago (#8) üzenetére


tomboy0013
veterán

TAG Heuer Connected, csak az nem épp kedvező árfekvésű :D

(#10) ablack


ablack
senior tag

Inkább valami e-ink-es vagy memory LCD-s okosóra jöhetne. Jó lenne ha továbbfejlesztenék a technológiát. Kellene már valami mindig látható, hosszú üzemidejű okosóra a piacra a Pebble eltűnése után.

(#11) tomboy0013 válasza ablack (#10) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az sem okosóra volt.

(#12) Dr. Oid válasza tomboy0013 (#11) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

hanem mi?

(#13) 7Heads Drago válasza ablack (#10) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nekem is a Pebble jött be leginkább, csak ugye az se bírta a karcokat.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#14) tomboy0013 válasza Dr. Oid (#12) üzenetére


tomboy0013
veterán

Hát nálam igazi okosórának az Android Wear alapú órák számítanak. Ha jól sejtem azon csak valami saját rendszer van korlátozott számú app-pal.

(#15) atikó


atikó
őstag

a kép alapján úgy értelmezem az e-sim-et , hogy ugyan az a telefonszám van a telefonban mint az órában?!

(#16) DaveJr válasza 7Heads Drago (#8) üzenetére


DaveJr
őstag

Nem tudom, hogy zafír üveg van-e benne, de ezen kívül a Nokia Steel HR szerintem megfelelne neked.
[link]

Közben megtaláltam, nem zafír üveg, hanem "swiss mineral glass" akármit is jelentsen:)

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#17) Memmaao válasza tomboy0013 (#14) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem volt Tizen is, konkrétan három (gear 2, gear s2, gear s3} Volt android wear HW 1, ami android wear 2.0tól már nem volt szerethető. Képzeld, most pebble time round van. Potom 22e Ft volt az amazonon. Garancia van rá, két éven belül hiba esetén visszaveszi az amazon, és vissza utalja az árát és a postát is. Újat nem küld helyette, mert ugye megszűnt a gyártó. Az összes okos órám közül ez a legszerethetőbb. 10 perc alatt tölt fel két napnyi üzemidőt. Erősebben rezeg, mint a fent említett bármelyik. BTLE nem eszi a telefon akkut és néha előbb rezeg az SMS értesítés, mint a telefonon. Millió app van rá. De semmi felesleges ficsőr nincs rajta, mint az összes többin. Sporthoz ant+ céleszköz kell. Optikai pulzusmérő egyedül a scosche rhythm+ alkalmas. Az összes okosóra parasztvakitas e téren.
Egy szó, mint száz : a pebble igen is okosóra!

My name is Bond, James... Dean.

(#18) Dr. Oid válasza Memmaao (#17) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Csatlakozom!

neked nem dobja néha a BT kapcsolat a telefonhoz?

(#19) Memmaao válasza Dr. Oid (#18) üzenetére


Memmaao
addikt

Szia! Nem, nekem atomstabil Note 8cal

My name is Bond, James... Dean.

(#20) Dr. Oid válasza Memmaao (#19) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Szia,

Érdekes, nekem néha megszakad a BT S8 és Pebble 2 HR között. Talán az energia gazdálkodás kavar be.

(#21) lacroix82


lacroix82
csendes tag

En az lg sport watchot neztem ki, de kb sehol se lehet kapni. Illetve a huawei w2 jo lenne az ujitasokkal de w1 kulsovel... a masik, hogy itthon a w1 ugyanolyan arban van mint a w2. Miert? A w2 sokkal tobbet tud...

(#22) Memmaao válasza lacroix82 (#21) üzenetére


Memmaao
addikt

Miben tud sokkal többet?? Mindkettő aw2 futtat. Az w1 zafír üveges, anyaghasználat téren jobb, kijelző nagyobb. Miben több a w2?

My name is Bond, James... Dean.

(#23) lacroix82 válasza Memmaao (#22) üzenetére


lacroix82
csendes tag

A linken lathatod:

https://newatlas.com/huawei-watch-2-vs-huawei-watch-1-comparison/48162/

(#24) lacroix82 válasza Memmaao (#22) üzenetére


lacroix82
csendes tag

De kb annyi h van lte benne meg sim kartya. Nem kell hozza telo kozvetlen. Ip68. Van benne gps, nfc es nagyobb aksi 1.5 szor.

Viszont csunyabb. Nehez a dontes..

De amit nem ertek, hogy a magyar boltokban az ara mindkettonek ugyanaz. Azt hinne az ember, h a w1 ara lemegy 10-20 k val de nem..

[ Szerkesztve ]

(#25) tomboy0013 válasza lacroix82 (#24) üzenetére


tomboy0013
veterán

Meg kispórolták a zafír üveget is ami miatt biztos nem vennék HW2-őt.

(#26) havenday


havenday
tag

lehet ezt már kapni valahol? (hazánkban)

(#27) wdx


wdx
őstag

Van itt valaki, aki egyáltalán megvásárolta eme órát?

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.