Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A megoldás bizonyos munkahelyeken akár jó is lehet, pl. ügyfélszolgálatok, de a hardverrel nagyon túllőttek a célon. 23 inches monitor, full HD, választható SSD és Blu-ray??? Az SSD ráadásul még adabiztonság szempontjából is megkérdőjelezhető.

A 16:9-es arány sem éppen cégbarát (word, excel, sap) Ha nagyobb desktop kell, inkább vesznek 2db 17-19 inches 4:3 arányú TFT-t.

Persze a nagyfőnök asztalára ideális, oda úgyis csak a külső design számít, meg hogy menjen rajta a pasziánsz.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) Bird


Bird
addikt

Nem arról volt szó, hogy a HP kiszáll a desktop piacról?! :U Bár a TouchPad után már nem csodálkozok semmin sem ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#3) mickemoto


mickemoto
őstag

Ismerősömnek telepítettem egy ilyen egybegépet, csak Lenovo gyártotta nem HP.
Túl sok jót nem tudnék róla elmondani, atom proci,lassú hdd, gyenge kijelző, 100eFt-ért.
Hihetetlen hogy ilyen hulladékhoz a nevét adja a Lenovo.

(#4) Bird válasza mickemoto (#3) üzenetére


Bird
addikt

Én úgy tudtam, hogy a HP csak összeszerel és nem gyárt...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#5) #19617792 válasza mickemoto (#3) üzenetére


#19617792
törölt tag

az Atom procis fos volt, 1k$ gépbe talán nem Atom van... ;) ezeket már jó használni.

(#6) Track-R


Track-R
csendes tag

Én se szívesen használnék céges környezetben wide screent, csak éppen ott tartunk, hogy nem lehet mást kapni. És ezt baromira utálom: nehogy már a home-userek igényei dominálják a _teljes_ piacot! Ja és persze csillogjon is, hadd legyen már igazán sz@r használni!
Na jó, ha már wide, akkor viszont fullhd legyen, az 1080-as függőleges felbontás már használható is valamire. Úgy tudom létezik olyan program amivel egy wide képernyőt szét lehet vágni kétfelé. Úgy már egész jó lenne, főleg annak aki megszokta a dual screent.
Ami a gép belsejét illeti, a cikk ugyan nem írja, de lesz bennük rendes proci - szóval nem kell félni, nem ilyen Atomhulladék lesz benne.

(#7) Plazmacucci válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Excelhez nagyon is jó a 16:9, ezt te nagyon rosszul látod :P

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) AxBattler


AxBattler
félisten

Igazából szvsz mindenhova jó lehet a wide - ha lehet portré módban is használni...
Egyébként tetszetős a cucc..

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) alamuszi


alamuszi
senior tag

Praktikus gépecske. Elfogadnám.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#10) #16939776


#16939776
törölt tag

"A 250-1000 GB-os merevlemezek mellett SSD-vel is kérhető a gyorsabb sebesség és alacsonyabb fogyasztás érdekében"

PLS javítani! Mármint sebesség "mérőszámát" összehasonlítva lehet az egyik nagyobb, vagy két dolog sebességét összehasonlítva lehet az egyik gyorsabb.

Nem nagyon lehet kényelmesen dolgozni Wide monitoron, gondolom ez csak a "divat" miatt lett ilyen :F

[ Szerkesztve ]

(#11) Gusztáv válasza #16939776 (#10) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ez munkakörre válogatja. Nálunk a cégnél 19" 4:3 monitorokat használunk. Nagyobb méretben már csak wide monitorokat lehet kapni. Amikor cseréltük őket a pénzügyön, megkérdeztem a kollégákat, és mindenki a 22" wide monitort választotta. Excel táblához kimondottan jól tud jönni az extra szélesség és függőlegese is akkora mint a 19"-os.

@AxBattler: azért portré módban már elég hülyén néz ki a 22"-os monitorom.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#12) AxBattler válasza Gusztáv (#11) üzenetére


AxBattler
félisten

Nekem valahogy bejönnek - dokumentumolvasásra, böngészésre tök jók szvsz.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13) Gusztáv válasza AxBattler (#12) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nálunk az összes monitor használható lenne portré módban, de még senkit nem látta így dolgozni. Nekem egy Dell P2210-em van, ha azt elforgatom, gyakorlatilag az asztalig leér a képernyő alja.

Laci

(#14) utax válasza Bird (#2) üzenetére


utax
aktív tag

Nem, arról szó sem volt, hogy kiszáll a HP.
Én 23" wide screent használok excelre és imádom. (HP LA2306x)

[ Szerkesztve ]

Use the force, Dude !

(#15) AxBattler válasza Gusztáv (#13) üzenetére


AxBattler
félisten

Oké, lehet hogy ez csak személyes perverzió. Mondjuk még soha nem használtam így monitort huzamosabb ideig - hosszútávon talán kényelmetlen... :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.