Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sotho


Sotho
őstag

Kéne. A Powershot SX220 HS már kevés nekem úgy érzem. :) A felülnézeti kép mindkető az X70

[ Szerkesztve ]

(#2) fi:zi'k válasza Sotho (#1) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Már nem. :R

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3) Sotho válasza fi:zi'k (#2) üzenetére


Sotho
őstag

Mármint az X-E2s kéne, legutolsó cserélhető obis gépem nagyapám zenitje volt [link] :D

(#4) Ijk


Ijk
nagyúr

Kíváncsi leszek mit tud ez a kis 28mm-es obi. Attól tartok nem véletlen hogy nem a 24MP-es új szenzort tették mögé.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5) cousin333 válasza Ijk (#4) üzenetére


cousin333
addikt

Nem hiszem, hogy ilyen gond lenne vele, főleg, hogy fix. Egyszerűen annyi történt, hogy nem akarnak az első naptól konkurenciát a vadi új X-Pro2-nek, ami érthető. Meg aztán az az árat is megdobta volna (új érzékelő, feldolgozó processzor...stb.).

Amúgy szerencsére az X-E2 új, 4.0-ás szoftvere jóval több újdonságot hoz majd pár napon belül. Ahogy néztem mindent megkap, amit az X-E2S, leszámítva a nagyobb markolatot és az ISO kiterjesztést. Az érzékelő is ugyanaz maradt a fókuszmezőkkel együtt. Ami mindkettőben új lesz, az a vezérlésük, bár ez sem teljesen, mert az X-T1 és a T10 már kapott valami hasonlót. Egyébként meg ilyen "mostantól ezt áruljuk tovább" érzésem van az új jövevény kapcsán. "új" termék, több újsághír, tiszta lap.

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#6) Ijk válasza cousin333 (#5) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát mondjuk a sigma DP1m obijához képest elég vékonyka és az is f2.8. És az sem teljesen tökély optikailag, pedig a sigma azért tud üveget gyártani.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7) cousin333 válasza Ijk (#6) üzenetére


cousin333
addikt

A Fuji is tud, bár tökéletes nyilván ez se lesz. :)

"We spared no expense"

(#8) Tulku


Tulku
veterán

Szemem rossz, vagy x70-ről lemaradt az EVF?

Ejnye...

(#9) Warton válasza Tulku (#8) üzenetére


Warton
őstag

Nekem is az hiányzik róla leginkább. Az obi lehet, hogy túl tág. Az x100 23 mm-s pont jó, szinte minden, átlagos helyzetben. Na jó, a fa tetején billegető színes madarat nem fogod vele lekapni....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.