Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) finley


finley
junior tag

A Meizu tulajok nem fogják elhinni, hogy frissülni akar a telefonjuk, nincsenek ehhez hozzászokva.

(#2) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Na hát, milyen egyedi... Ja, mégsem 😅 ;]

(#3) Kutykurutty7 válasza finley (#1) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Nem hiszik el, mert nem is fog frissülni a Flyme-jük a közelben. Persze, ha nem a kínai Flyme-ről beszélünk... de Európában kínai Flyme-t csak "játszós telefonra" tesz, aki kicsit is felelősen gondolkodik. Meizu teljesen "dobta" a Kínán kívül használható (Global) Flyme támogatását és ezzel együtt gyakorlatilag a Kínán kívüli piacokról is lemondott. Így továbbra sem értem, hogy miért jelennek meg itt is ezek a hírek. :((

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#4) finley válasza Kutykurutty7 (#3) üzenetére


finley
junior tag

A hírek megjelenésével nincs gond, engem legalábbis érdekelnek a Meizu telefonok, de csak a hardver miatt.

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Anno jól kezelhető, és keveset fogyasztó volt a rendszerük, amint lesz opció, akkor mindenképp kipróbálom :)

@finley: Veled is csak többen lettünk, ugye?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) Donki Hóte válasza finley (#4) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Mire mégy a legjobb telefon hardverrel, ha kutyaütő rá a szoftver?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#9) finley válasza Donki Hóte (#6) üzenetére


finley
junior tag

Szimplán csak érdekel. Az Audi A4 Lange szintén, pedig csak Kínának gyártja az Audi.

(#13) Zsoleszhun válasza Kutykurutty7 (#3) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Sajnos igazad van a global halott. Több meizu telefonom volt de, ha frissítésre vágytam akkor fel kellett rakni a cn beta romot vagy a 4pda-n vadászni hozzá mókoltat. Kár értük mert volt bennük potenciál.

¯\_(ツ)_/¯

(#14) Fall-N válasza Donki Hóte (#6) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem amúgy sem jött be, mert iOS koppintás az egész kinézete. Most is csak frissebb rendszert kopizzák.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.