Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) prolad


prolad
őstag

Minél többet nézem, annál jobban tetszik.Kéne.Csak az árát sokallom.

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Egesz egyedi, bar nem tudom bevallalnam-e ennyiert. :D

(#3) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szép, de zavar a világos keret.
Full feketében mutatósabb lenne.
De úgysem én vagyok a célközönség :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#4) Воланд


Воланд
titán

"A BlackBerry TCL Communications általi akvizíciója után"

Hogy mi? Tudtommal nem történt semmiféle akvizíció, sima branding deal van a két cég között.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) Matada2.3


Matada2.3
veterán

600 Euróért csak 625 ment bele? Azért ez nekem egy kicsit fura. Ám le a kalappal, egész pofásra sikerült a telefon. Nem a kamerára "fókuszál" hanem inkább egyéb kényelmi funkciókra. Nem sok emberhez fog eljutni sajna.

Finn the human

(#6) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Mindig a full fekete telókat preferáltam de ez nagyon tetszik.
Bár nekem a billentyűzet nem kellene.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#7) csako


csako
veterán

1. Drága
2. A 4.5" szerintem kicsi, tudom a bill. miatt nem fért lényegesen nagyobb, de akkor is.
3. Mióta okostelefonom van, azóta csak swype módszerrel írok szövegeket... félek a pötyögéstől, hogy borzalmasan menne, fizikai vagy sem :))
4. Ahogy írták előttem, a világos keret nem túl jó, és az árát figyelembe véve lehetne erősebb is.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#8) Ryoo


Ryoo
senior tag

Nagyon tetszik, ha létezne belőle dual-simes megoldás, akkor tuti venném, így csak messziről csodálom.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#9) troviko


troviko
senior tag

Kár a szögletes felső sarkokért. Most hogy volt szögletes telóm, rájöttem, hogy roppant kényelmetlen. Az is igaz persze, hogy nem ott fogjuk fogni, de a kezem után már a szememet is bántják. Éljenek a kerek sarkok. :)

https://www.oldtech.hu/

(#10) [CsuCsu] válasza prolad (#1) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Ahol egy Blackberry relevans, ott ingyen adja a ceg az osszes munkavallalonak. Bar nalunk par eve kukaztak, most ket evente kapunk egy uj iPhonet, ami hasonlo arban van, sot.

Egyebkent az ereje nem sokat szamit, nem azert veszik.

[ Szerkesztve ]

(#11) hohohohóó...


hohohohóó...
csendes tag

Hát ja. Már eldöntöttem, hogy a képarány miatti nagy méret ellenére ez lesz a következő telefonom és talán ismét le van a probléma egy időre, erre kihaggyák belőle a Qi töltést amire már a mostanában használt Nexusok alatt berendezkedtem és elkényelmesedtem.
Erre az eddigi Blackberry tervezte telefonok után, az utolsóban ami még többnyire az ő kezük munkájának eredménye, ezt kihaggyák...
Az ár pedig... Nem érdekelne, ha tudom, hogy ez az ára a ténylegesen hosszútávú rendszeres frissítéseknek, mert tudom, hogy azt is ki kell fizetni, de egy összegen felül már nem sokan lesznek akik kifizetik érte. Ez pedig szerintem felette van. Cégek ennyiért nem fognak telefonokat venni, magán személyek jó része pedig inkább vesz egy másikat ami aktuálisan többet mutat a pénzéért. Ha pedig nem lesz megfelelő számú eladás akkor elég esélyes, hogy a frissítéseknek is lőttek.
Szal, az Atrix-om után még mindig nincs olyan telefon amit szivesen magaménak tudnék és csak szenvedek az egyébbel...

(#12) bwoay


bwoay
nagyúr

az Engadget 3505 mAh-s akksit ír. meg a gsmarena is.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ha 3500mah akkuja van akkor elcserelnem 1:1-be az S7-emre.
Ha 3000-res, akkor nem.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#14) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Úgy néz ki az idei MWC elég nagy csalódás lessz... :(

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#15) janeszgol


janeszgol
félisten

Nagyon jól néz ki, de drága. A bill mennyire kényelmes?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) NeDeRo válasza Ryoo (#8) üzenetére


NeDeRo
csendes tag

Mind egyszerű BlackBerry használó megjegyzem a fizikai billentyűzet megléte egy áldás! A készülék szerintem nagyon szép, persze vannak "hibái" én is két dolgot nem értek: 1. Nagyon felárazták, de ez sajna nagyon is jellemző a BlackBerry -re. 2. Ezért az árért jöhetett volna egy Snapdragon 825/4Gb/64GB tárhely! Így marad egy szűk keresztmetszet a felhasználók körében!

NeDeRo

(#17) Crafter32


Crafter32
őstag

Viszlát OS10 :(

Eddig a BB androidon nem adott a Priven kívül semmi különöset, ez most jó lett, de megint sikerült a lélektani ár határokat feszegetni. Bár amilyen hírek vannak az új S8-I8 árakról még ez olcsó is...

(#18) batai15


batai15
félisten

nem rossz .

(#19) Ricardo


Ricardo
félisten

Jó lett. Majd a tesztek megmutatják mennyire elég a benne rejlő erő. Szerintem nem lesz vele gond.
Az ára viszont valóban magas.

(#20) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Nekem az Amoled kijelző hiányzik :-\

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#21) a.sebi


a.sebi
őstag

Priv 2 kellett volna!

(#22) Luck Dragon

Ugyanúgy tetszik mint az elődje, ha mondható így, B20 Classic.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) Воланд válasza NeDeRo (#16) üzenetére


Воланд
titán

A BB-nek, mint cégnek semmi köze nincs a készülék árazásához. Ezt a TCL árazta be.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24) Crafter32 válasza fornettisuti (#13) üzenetére


Crafter32
őstag

3500 lesz az, itt a cikkben a 3000 elírás lehet.

(#25) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Teljesen meglepett, hogy van benne FM rádió!
Manapság ez igencsak ritkaság!
Kamera tesztre kíváncsi leszek, ha lehet hinni nekik, bitang jó a kamera és végre felnő a többiekhez.
Nekem biztos lesz egy ilyen, ha telekomhoz érkezik.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#26) Xaels


Xaels
félisten

Tetszik, igazán nem lehet azt rá mondani, hogy tucat. A hardver elég az átlagos felhasználók számára, az ár viszont egy kicsit erős.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27) szami777


szami777
addikt

Nem nekem találták ki, de baromi jol néz ki.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#28) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Külsőre tetszik, drága, nem csúcshardver, kb ennyi a véleményem róla egyelőre.

(#29) varmi2


varmi2
nagyúr

4 évig gyártottam, és javítottam bb telefonokat. Ingyen sem kellene egyik sem....

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#30) consono


consono
nagyúr

Tetszik. Meglátjuk augusztusra milyen lesz az ára a szolgáltatómnál...

"In God we trust. All others must bring data"

(#31) Crafter32 válasza Polarstar (#25) üzenetére


Crafter32
őstag

Minek vennéd Telekomnál drágábban, mint kártyafüggetlenül gyári garival?

29 varmi2: Nyilván senki nem akarna olyanok pénztárcáját tömni ahol előzőleg nem becsülték meg, nem fizeték agyonra stb. Gondolom nem minőségi probléma miatt nem vennéd? (nem hiszem a telefonok között hatalmas gyártási technológia különbség lenne)

[ Szerkesztve ]

(#32) Magnat


Magnat
veterán

A BB látványosan távolodik az aktuális csúcs hardvertől... A Passportban még 801 volt 3GB rammal, a Privben 808, ebben meg már csak 625 és a ram még mindig annyi, mint a PP-ben... Ami önmagában nem lenne baj, ha az ára nem ezzel ellentétes mozgást mutatna.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#33) amanoba


amanoba
őstag

625/3/32 összeállítással rohadtul túl van árazva...pedig nagyon tetszik, titkon reménykedtem egy max. 2/3-adnyi áron, a cikk vége lelombozó volt. :(

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#34) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Kivancsi leszek a tesztre, sokaig fejlesztettek, mint anno a Classic-ot. Szerintem is lesznek gondok a vassal.

(#35) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

600 euro? Ez komoly? Látom nem akarnak belőle túl sokat eladni...

Minden szavam magánvélemény!

(#36) Fred23


Fred23
nagyúr

Nekem nem tetszik. A legszebb telójuk szerintem a Z10 volt, azt máig meg tudom csodálni!
A vízállóság hiánya is ciki ilyen áron.

(#37) 0P1 válasza Воланд (#4) üzenetére


0P1
aktív tag

MA szerint az Alcatelt is a TCL vásárolta fel, nem a Nokia.

(#38) joelke HU válasza varmi2 (#29) üzenetére


joelke HU
senior tag

Szerencsére ez már nem BB, hanem minőségi TCL, így bátran megveheted 😁

Motorola G51

(#39) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Iszonyatosan tetszik, én nagyon sokáig billentyűzetes okostelefont akartam, de sajnos igen hamar kiment a divatból és egy gyártó sem készített már ilyen telefont. Nem tudom mekkora sikere lesz ennek a telefonnak, de nekem bejön. Formája is, tudása is. Kár, hogy már én sem igénylem a billentyűzetet, inkább diktálok. Gyorsabb és kényelmesebb is, mint gépelni.

(#40) 0P1 válasza Воланд (#23) üzenetére


0P1
aktív tag

De az árazásba gondolom bekalkulálták a BlackBerry brand értékét is.
Majd kiderül, jól kalkuláltak-e, és a BB brand ér-e annyit, hogy ilyen felárral lehessen a telókat értékesíteni.

(#41) Swinegod


Swinegod
őstag

180g? Lolwut az 5,5-ös Redmi Prom nem ennyi 4100-as akkuval

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#42) EnterR


EnterR
veterán

Blackberry-re még sose mondtam ilyet, de egész pofás. :D

PSN ID: marquuard

(#43) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Masszív darab, de tetszik. A Snap 625-öt nem értem, meg a fura képaránnyal nem lesz baja az androidos appoknak?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) Juhaszatti válasza Swinegod (#41) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Azon mintha nem lenne fizikai billentyűzet :D

(#45) novger válasza 0P1 (#40) üzenetére


novger
tag

Az a gond hogy a BB név már nem fogja eladni a telefont.
Most annyira nem szálltak el az árazással mint szoktak, de azért a snap 625 kétszáz ezerért azért vicces. Na meg a 9,4 vastagságba belegyömöszölhettek volna egy nagyobb akksit, bár az üzemidővel nem lesz gond a gyenge soc-nak köszönhetően.

(#46) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Igazán feladhatná már a BB... Értem én azt, hogy régen nagyon jó telefonokat gyártottak, de amit mostanában csinálnak az már csak vergődés...
Akinek ilyen telefon kell, az örüljön, mert nem igazán tudok olyan gyártóról, aki még gyárt qwerty-s telefont ilyen kivitelben.
Ha mondjuk 350 usd lenne akkor azt mondanám, hogy korrekt, de ez így ennyiért szerintem sok...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#47) 0P1 válasza AllTheBest (#46) üzenetére


0P1
aktív tag

" Igazán feladhatná már a BB... Értem én azt, hogy régen nagyon jó telefonokat gyártottak, de amit mostanában csinálnak az már csak vergődés..."

Nyitott kapukat döngetsz. Már rég "feladta". Te hol voltál az utóbbi időben ?

(#48) dementor


dementor
senior tag

Nem is tudom, nekem olyan felemás a külseje. Az ára pedig BlackBerry fanatikusoknak lett belőve. :K

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#49) moleculez


moleculez
veterán

Egyrészt szerintem nem lett drága, tekintve hogy nem az n+1-dik androidos telóval kell összehasonlítani, a kialakításánál fogva. Igen, ezen az áron vannak jobban felszerelt vasak, de akinek ilyen kialakítás kell, annak kb nincs más választása, csak ez. A másik tény, hogy azért csak sikerült kiemelni az androidos tömegből, és szvsz nem lett sült el olyan rosszul ez a kiszervezés dolog, így ebben a formában. A DTEK 50-60 ról más a véleményem, azokért tényleg kár, és ott tényleg lehet sírni, hogy drága.
Remélem lesznek még ilyen telók a jövőben.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#50) novger válasza moleculez (#49) üzenetére


novger
tag

Jó lenne ez a telefon, kiegészítő kínálatként. Így önmagában nem fogja megváltani a világot. Nekik szerintem az egyetlen kiút az lenne ha jó minőségű telefonokat adnának kedvező áron.
Fizikai billentyűzetes telefon szerintem max a felhasználók 10%-át érdekli, de őket sem ilyen áron.
Biztosan lesznek vásárlóik, de én minimális eladásokra számítok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.