Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) papi77


papi77
addikt

7.1 inch? Nem semmi hová növekednek a telek :(

Az első: NOKIA 1611

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Elég ütős lett, a Pro szerintem túlzóan nagy, de igazából játéknál a fene se tudja mi az elég.

Belepakoltak mindent, amit lehet.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) andor80 válasza papi77 (#1) üzenetére


andor80
senior tag

Elág kompakt házba került.---Plusz ez kézikonzol inkább már mint telefon.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#4) adamssss válasza papi77 (#1) üzenetére


adamssss
veterán

Az első ipad mini mérettől már nem vagyunk messze. Bár nyilván aki ilyent vesz az nem a villamoson állva egy kézzel próbálja nyomkodni hanem két kézzel játszik úgy meg nem sok a 7.1.

Maguk a telők elég ütősek lettek. Ezek amúgy megkapják a Google app-eket?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#5) #10949376


#10949376
törölt tag

Azért a pro-t elég durván összerakták a kettő trigger gomb meg előugrik ez mekkora már
lehet Mi 10 helyett ezt veszem majd ,de a vezeték nélküli töltés hiányzik nekem.

(#6) mpireb válasza adamssss (#4) üzenetére


mpireb
csendes tag

Ez egy 7.2" telefon az általad említett iPad minihez képest. El kellene már vonatkoztatni a 16:9-es képaránynál megszokott képátló-méretektől...

(#7) Slushy


Slushy
csendes tag

Nekem is 7.1"-es telefonom van, és tökéletesen tudom használni akár a villamoson is egy kézzel, mert van bennük egykezes funkció. Pár nap után teljesen hozzászoktam a méretéhez, pedig nincsenek nagy kezeim. Ja, és még az extra skinny nadrágjaim zsebében is teljesen jól érzi magát.. ;)
De persze rögtön tablethez kell hasonlítani :C

(#8) prolad


prolad
őstag

Na végre, 7+ hüvelyk, ilyen képarány mellé kell ekkora képátló. A többi része is nagyon rendben van, erre lehet lecserélem majd a 7 pro-t. Játszani mondjuk sose fogok rajta,

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

Ezt a telefonon játszok dolgot nem nagyon tudom hová tenni, hogy ezért gamer mobil kell. De hát nem én vagyok a célközönség, ez tisztán látszik. A vas egyébként rendben van az árral együtt.

(#10) szemy94 válasza hemaka (#9) üzenetére


szemy94
senior tag

Tényleg felesleges, de ha sima mobil árban is nézzük nincs elszállva az ára, és van ilyen is. S20-al pariban van nyers erőben, az 325, ez ha indítana 200-on nem lenne rossz ajánlat.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#11) papi77 válasza mpireb (#6) üzenetére


papi77
addikt

Attól még nagyon hosszú a kijelző. Legalábbis nekem...s9+ is nagy.

Az első: NOKIA 1611

(#12) SkyLine3000 válasza andor80 (#3) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Egy 7,1 collos kijelző már sehogy sem lehet kompakt telefonnak, akárhogy magyarázzuk. Ahogy mondod, ez inkább egy kézikonzol, amivel lehet telefonálni is.

(#13) mpireb válasza papi77 (#11) üzenetére


mpireb
csendes tag

Ez ok. És talán meg is állhatna már a hossznövekedés, lassan hosszabb lesz egy telefon, mint egy tv távirányító.

[ Szerkesztve ]

(#14) Wesder válasza adamssss (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Miért ne lenne Gapps?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) p2pp


p2pp
őstag

Ez Ufs 3.0?

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#16) Rothmanakos


Rothmanakos
tag

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#17) kelly416 válasza Rothmanakos (#16) üzenetére


kelly416
veterán

Na, akkor már csak meg kell tervezni a tokot hozzá és kaszálsz is, mert tuti lesz pár vicceske aki megvenné...

(#18) kelly416 válasza #10949376 (#5) üzenetére


kelly416
veterán

Előugrik a gomb? Szerintem az ott van és kész. Nem ugrik az sehová. Vagy valamit nem olvastam el? :P

(#19) adamssss válasza mpireb (#6) üzenetére


adamssss
veterán

Pont erről beszélek. Még pár év és nagyobb lesz egy telefon kijelzőjének a felülete mint az ipad minié... ;)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#20) #40047616 válasza szemy94 (#10) üzenetére


#40047616
törölt tag

Hát azért a samsung exynosa (ugye mivel nálunk csak azzal kapni) az sd 865-höz képest gyengébb szóval nincs pariban vele. Az exynos és a kirin mindig az sd alatt van teljesítményben sajnos. Mondom ezt úgy hogy kirin 980-as huawei-t használok.

(#21) p2pp válasza mpireb (#6) üzenetére


p2pp
őstag

Nekem még mindig a 4x az emberi méret.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#22) szemy94 válasza #40047616 (#20) üzenetére


szemy94
senior tag

Akkor majdnem pariban van vele hardverileg, az USA verzióval meg egyenértékű :)
De árban meg barátibb :)
Plusz gamer. Bár ez a gúnya lehet többeknek riasztó, mint csalogató :))

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#23) prolad válasza adamssss (#19) üzenetére


prolad
őstag

Azért ott még nagyon nem tartunk, felesleges az ipad mini 4:3as kijelzőjét ide venni.

Itt van az első mate 2013ból (ami ugyan nem az átlagot képviselte, de már akkor is volt a tisztességes nagy telefon méret, mellesleg még egészen könnyen kezelhető) a szellemi utód mate 20x mellett, ha már ez lett fentebb említve és kb a pro is ekkora lehet látatlanban. Nem látom, hogy akkorát nőttek volna a telefonok ebben a méretkategóriában.

(#24) szemy94 válasza Rothmanakos (#16) üzenetére


szemy94
senior tag

Ne kövezzetek meg, telefonon szerkesztve ennyi tellett tőlem :P

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#25) fabokf válasza adamssss (#4) üzenetére


fabokf
tag

Ha ezek is jönnek nemzetközi forgalmazásba, mint az elődmodellek, akkor egész biztosan (ha csak addig a Xiaomit is ki nem pécézik, mint a Huaweit :D )...a BS2-őn mindenesetre minden Google keretcucc rajta van alapértelmezetten.

(#26) rigoberto


rigoberto
őstag

Aki gamer, az erre amúgy ráindul? :F
Mert kicsit elcsépelt már ez a vonal.
Vagy megfordítva - ha az lenne a neve, hogy 'nogamer', akkor a gamerek meg se vennék?

(#27) #10949376 válasza kelly416 (#18) üzenetére


#10949376
törölt tag

nézd meg a videót YouTube-n így szten nagyon jól megoldották

(#28) kelly416 válasza rigoberto (#26) üzenetére


kelly416
veterán

Nem tudom, én játszom a mai napig (mondjuk messze vagyok egy gémertől), de se az rgb világítós vackok, se az ilyen telefonok, se a legtöbb "gémer" dolog meg nem mozgatná a fantáziámat. Nekem.

(#29) kelly416 válasza #10949376 (#27) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Így már értem. Mondjuk nekem fura, hogy a Tencent rá van írva a telóta, de a PUBG-M egyetlen pillanatig sem jelent meg a videóban. De tényleg jópofa így az a gomb.

(#30) #10949376 válasza kelly416 (#29) üzenetére


#10949376
törölt tag

sok videó van már,remélem a gombot lehet remappolni mint egy gamer joynál hogy arra állítod amire akarod mert így minden játékban tudnád használni

pl Geforce now is jobb lenne ezen a telon csak 250g meg nincs benne vezeték nélküli töltés nfc sem ahogy láttam

[ Szerkesztve ]

(#31) prolad válasza rigoberto (#26) üzenetére


prolad
őstag

Nem kell hozzá gamernek lenni, nagy és szép kijelző, 90hz,nagy akksi, jó hűtés (nyáron sokat tud segíteni normál felhasználásnál is), jól össze van rakva és a körítésen se spóroltak. Persze nincs IP, meg wireless charge, de itt pl. van helyette mágneses töltés, amivel nem a csatlakozót gyilkolod. Ja és nincs notch vagy lyuk se.

(#32) kelly416 válasza prolad (#31) üzenetére


kelly416
veterán

Hát... Akkor én pl. inkább maradok a 9T pro-val és max majd veszek egy mágneses kábelt ha nagyon akarok, de jó nekem az usb dugdosás is. Anyagilag így is sokkal beljebb vagyok.

(#33) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Kár hogy ilyen bazári

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#34) TrueDesires


TrueDesires
újonc

tldr: Black shark 3? Kell!

Aki a méretén hüledezik, annak elárulom, hogy ez egy gamer teló, a két ravasz pedig nem azt mutatja, hogy hearthstonera meg kavicshúzkodásra tervezték...

Én kb egy évig nyúztam egy xiaomi mi max 2-t többnyire pubg-t tolva vele, amíg le nem égett benne valami. xd Méretben kb hasonló a két telefon, de a bs3 pronak magasabb a screen-to-body aránya, így hosszban nagyobb lett a kijelzője, ami +9 cm^2 jelent sokkal jobb felbontás mellett. Persze nevezhetőek phabletnak is, de teljesen jól haszánlható volt egy kézzel is a max 2.

A ravaszok pedig egyértelműen azokat segíti, akik nem tudják elsajtítani a több ujjas írányítást, igazi gamer feature, aminek én is örülnék a telómon (ha nem vágod, miről van szó, keress rá: "4 fingers claw pubg")
Rohadt sok pénz van ezekben a játékokban, nem csoda, hogy kialakult egy konzolosabb vonal a telefonok világában. (Pubg Mobile-on követheted is, hogy vannak olyan arab és kínai játékosok, akik szezononként több tízezer, százezer eurót költenek a játékra, és ők csak a jéghegy csúcsa.)

Persze ha én is pénzes, füldugós paraszt lennék, akkor csak apple watchcsal telefonálnék, és ipaden játszanék a nagyobb kijelző és a jobban optimalizált rendszer miatt, mint ahogy ezt a pro gamerek, streamerek teszik, ugyanakkor a xiaomi lehet, hogy megfizethetőbb, de ennél a cégnél is vannak bőven gondok hardver és szoftver minőségben, támogatásban (pl a mi max 2 sem kapott új android verziót az ígéretek ellenére, illetve gyakori probléma volt, hogy nem érzékelte folyamatosan az érintést a kijelző, és a telefon enyhe hajlítgatásával lehetett megjavítani xd) , de ugyanakkor ők a legbátrabb "kisérletezők", félévente piacra dobnak 4-5 új telefont, ha nem többet. Csak most márciusban jönnek a note 9-ek (vagy mik) és az új black sharkok.

[ Szerkesztve ]

(#35) rigoberto


rigoberto
őstag

Szép volt.

(#36) joey04


joey04
titán

Megjelent a Xiaomi Black Shark 3 5G, már rendelhető is!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) fabokf válasza joey04 (#36) üzenetére


fabokf
tag

A cikkben említett full magyar nyelvet én azért erősen kétkedve fogadom a külön Joy UI felület és a Black Shark 2 fényében, ami szintén nem tud magyarul csak néhány menüpontnyit :) de ne legyen igazam...ki tudja, hétvégén ha ráeresztem a nemrég kijött Joy UI 11 frissítést az enyémre, talán az is full magyar lesz utána :D amúgy aranyos kis ketyere...2 év múlva, ha a mostanit leváltom, biztos találok majd belőle olcsó példányt...már ha akkor még lehet majd kapni :D

[ Szerkesztve ]

(#38) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Vízállóság beleférhetett volna még.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#39) jimmy74


jimmy74
őstag

Sry

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#40) koxx


koxx
MODERÁTOR

Csúnyán vastagon fogott az a bizonyos ceruza :o

(#41) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Van még rajtam kívül tulaj ? :U

(#42) kellareg


kellareg
junior tag

Uhhh, de halott topik...
...most akarnék venni egy ilyet, utána szerettem volna olvasni...de itt nincs élet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.