Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zotya84


Zotya84
őstag

Ennyi pénzért nem is tűnik rossznak. Ha nálunk a 120-ast is 20eFt alá tudják lőni, akkor még esélyes, hogy kereslet is leszen rá.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2) jambiyya válasza Zotya84 (#1) üzenetére


jambiyya
őstag

46EUR-ból tán csak nem lesz 20k :)

(#3) m1hy válasza jambiyya (#2) üzenetére


m1hy
csendes tag

19,9K lesz :DD

"If everything in the universe is made up of atoms, and atoms are 99.9999% empty space, then most of the universe is empty."

(#4) Peter13


Peter13
senior tag

Az ára rendben van, a minőségéről meg látatlanban úgysem lehet nyilatkozni (de még "látottban" sem feltétlenül :) ). Hozta Isten :)
Ami érdekes lehet még az a melegedés: én tavaly azért nem mertem NVME SSD-t venni a laposba, mert tartottam tőle, hogy túlmelegszik (annyi gyakorlati haszna a plusz sebességnek meg nem volt: játék meg normál felhasználás mellett).

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#5) Sanchez638 válasza Peter13 (#4) üzenetére


Sanchez638
addikt

Én SaS felületű ssd-t használok régebbi szériából. 12V/1,2A tehát üzemije 50-60fok..

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#6) Chrakatoa


Chrakatoa
tag

Gyere csak gyere, közeljövőben éppen m2-es ssd vásárlás előtt állok

(#7) pengwin válasza Zotya84 (#1) üzenetére


pengwin
addikt

A 480 157€-s ára sem elszállt, de annyiért lehet már XPG SX8200-at is kapni, ami meg nem is belépőszintű.

(#4) Peter13
Az NVMe SSD is annyira melegszik, amennyire terheled.
Ha nem másolsz napi rendszerességgel 150-200GiB-nyi Linux ISO-t oda-vissza akkor nem kell annyira félni.
Mondjuk laptopban biztos melegebb lesz az m.2, mint asztali gépben.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#8) Fred23


Fred23
nagyúr

Egész jó árazás!

(#9) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Egyszer már volt egy hasonló hír - talán tavaly - aztán a cég pár nap után visszavonta a beharangozott árakat.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) Zotya84 válasza jambiyya (#2) üzenetére


Zotya84
őstag

Én is bízom benne, de rászámolod kishazánk extra költségeit, akkor nem is fogol annyira meglepődni, ha m1hy árához lesz közel a tényleges...
Disztribútor 2-8%, nagyker még 2-5%, kisker, akinek még a bank is elvesz az árából ~2%-ot a kártyás fizetésért (plusz az utalási költségek), fent kell tudnia maradni a vízen, ott is kell a min. 8-12%, és akkor a végére kapol még 19 helyett egy 27%-os áfát, és rájössz, hogy nem is lőttem elméleti síkon oly nagyon mellé.

#7) pengwin: annak nem néztem meg a fajlagos árát sem, mert szimplán nem annyira széles körű az igény az ilyen nagy kapacitású SSD-re, ahol meg igen, ott találnak jobbat kicsivel feljebb.

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#11) Szipó


Szipó
tag

Elég jól hangzanak az árak ahhoz képest, hogy kb 100k körül voltak nem olyan rég az 500 gigásak

Vissza a régi kezelőfelületet!

(#12) bteebi


bteebi
veterán

A 240-es nem is tűnik rossz vételnek.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#13) Chibass


Chibass
tag

Jó lenne, ha kikopnának végre a 100-120 GB legkisebb variánsok, és átvennék a helyüket a 240-256 GB-os társaik.

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#14) jambiyya válasza Zotya84 (#10) üzenetére


jambiyya
őstag

Valóban. Rájöttem közben, hogy Te itthoni beszerzésre gondoltál. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.