Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lsc


lsc
nagyúr

Pofás, egy ár nem ártana .

Az élet kegyetlen .

(#2) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Egész jónak tűnik, van DVI is rajta, szép nagy a felbontása, igaz, TN paneles, de egy belépő modelltől mit vár az ember? :) Egy ár tényleg kellene.
Amúgy mik a tapasztalatok a NEC TN-paneles moncsijaival?

(#3) Jóember


Jóember
csendes tag

Az NEC-nek mindig is jó neve volt, ez a monitor se lehet rossz. Ha otthonra nem is, de az irodában biztosan jól mutatna. :)

Jobban működik, ha bedugod a konnektorba. (Sattinger törvénye)

(#4) SirRasor válasza ^Clown (#2) üzenetére


SirRasor
őstag

Azt, hogy egy kalap fos. Vibrál a képe. Volt hasonló kategóriás NEC-em, vibrált, kicserélték gariba, az is vibrált. Inkább eladtam és vettem helyette samsungot.

Make Love not war!

(#5) Weaver


Weaver
senior tag

én meg azt mondom szakadna már le végre a 22" feletti TFT ára.... 22" ig emberbarát az ár, de felette...

(#6) vPhis


vPhis
aktív tag

belépőszint már a 22"-os?
nane akkor az enyém már kilépőszint :)

(#7) sonykor


sonykor
tag

Laptopok monitora kb. 1 cm széles: [link].

Miért nem ilyen vékonyra készítik az LCD monitorokat? NetTop mellé pont ez passzolna. Könnyen hordozható volna mind a kettő.

(#8) cizoe válasza sonykor (#7) üzenetére


cizoe
őstag

"Laptopok monitora kb. 1 cm széles"

Szar is bennük a panel...

(#9) #65675776 válasza sonykor (#7) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csak egy asztali monitorra még rá is kell valahogy építeni a csatlakozókat. Plusz a hátlapra rá kell hegeszteni a talpat, annak a bekötését meg kell erősíteni. Plusz a VESA rögzítő.

[ Szerkesztve ]

(#10) copin válasza cizoe (#8) üzenetére


copin
őstag

Azért látni néha egész jóképűeket is, persze lehet hogy én vagyok a vak mókus. :D

(#11) negyedes válasza cizoe (#8) üzenetére


negyedes
addikt

Szar is bennük a panel... Az :((

Meg a millkas notikba is TN van, nem sok lapost lattam mas panelel.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#12) copin válasza negyedes (#11) üzenetére


copin
őstag

Ok, de mitől ****?

(#13) negyedes válasza copin (#12) üzenetére


negyedes
addikt

Pl amit en eszrevettem a sajat notim es a haver 19 lcdje kozott: a szinek(az enyemnel mattabak), a kep elessege(az enyemnel tompabb erzesem van), a filmeknel sokkal szebb minden a haver moncsijan.Egy hetig volt nalam a monitor kulsokent hasznaltam es latszott nagyon a kulombseg. Ez a sajat velemenyem.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#14) cizoe válasza copin (#12) üzenetére


cizoe
őstag

Gányak a színek/kontraszt/fényerő. Ezt próbálják ellensúlyozni a tükörfelülettel, hogy a paraszt ámuljon. Hol látsz már asztali monitoron ilyen bevonatot? Sehol. Régebbi laptopoknál a betekintési szögek is iszonyatosak voltak, azóta valamit javult a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#15) copin válasza cizoe (#14) üzenetére


copin
őstag

Nem tudom, ha megdobnának egy vaio-val, azt hiszem nem nyafognék a kijelző miatt. A betekintési szög és a kontraszt a nagy átlagot tekintve tényleg pocsék.

(#16) cizoe válasza copin (#15) üzenetére


cizoe
őstag

Én sem nyafognék, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy nem hiába van több "anyag" egy asztali kijelzőben. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) Killing


Killing
addikt

"Belépő szintű monitor"
Már itt is megkülönböztetik?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#18) rootkiller


rootkiller
őstag

Végre egy belépőszintű moncsin is DVI. D-Subot már nyugdíjazni kéne 20" felett, akinek régi karija van, annak jó a 17"-19" is.

Artengo TR 990 Pro

(#19) Franklin válasza cizoe (#14) üzenetére


Franklin
addikt

Ennek az asztali Acernek pl. fényes a felülete:

PH_teszt

(#20) DuplaZso


DuplaZso
aktív tag

Ehhez a szép szögletes felsőrészhez igazán csinálhattak volna valami szögletes talpat. Tök jól nézne úgy ki, egységes volna. Így, azzal a tojással az alján elég diszharmonikus.
A valós kontraszt és színhűség-jellemzőivel pedig azt hiszem jónéhányan kibékülnénk valami szimpatikus árcédula láttán. Mellesleg egész babán mutatnának egymás mellett ezzel.

(#21) cizoe válasza Franklin (#19) üzenetére


cizoe
őstag

- van igaz (ritka kivétel), sajnos. :U - "Az Acer G24-gyel kapcsolatban egyelőre csak egyetlen kifogásolnivalónk van, ez pedig nem más, mint a tükröződő felület."

[ Szerkesztve ]

(#22) ^Clown válasza SirRasor (#4) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Egy NEC-termékcsaládról nem hittem volna, hogy ilyen rossz kép alakulhat ki...

(#23) Coyot


Coyot
őstag

Nem 1680x1050 a felbontása?

Má' nem

(#24) neduddki válasza Killing (#17) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat ma nemakeztek las: accusync vs, multisync

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#25) mmdms válasza Coyot (#23) üzenetére


mmdms
addikt

Én is azt néztem, azt hitem csak fáradt vagyok vagy hülye. De akkor egyik se, és ez tök jó, mert akkor még nem vette el az eszemet a gép, és még bírok előtte ülni. :DDD
ON: Lassan ideje lenne 30k körül is kidobni valami frankó 20-21"-os DVI-os moncsit nem?

[ Szerkesztve ]

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#26) Mappa


Mappa
addikt

hát nekem nem tetszik :N

nem kötelező megadni

(#27) DroneZ


DroneZ
aktív tag

fúúú nekem mindig is ezek a vékony keretes monitorok jöttek be a legjobban, csak eddig még egyet sem sikerült megkaparintanom :))

leginkább a Dell termékei jönnek be, csak egyrészt boros áruk, másrészt a nagy input laggjuk azok amik miatt nem veszem őket.

(#28) forgonati válasza sonykor (#7) üzenetére


forgonati
őstag

Azért ne hasonlitsd a laptop monitorját az asztalihoz. Ezeket masszivabbra kell megépiteni, azonkivül a konnektoroknak is kell a hely, a tápegységről meg nem is beszélve...

Keelah Se'lai!

(#29) SirRasor válasza ^Clown (#22) üzenetére


SirRasor
őstag

A NEC mindenestül egy akkora fos, mint a ház. Talán véletlen. Talán. DE: monitort meséltem felül. Ezen kívül 3 NEC DVD-RW-t vettem, azok meg hol működnek, hol sem. A legutolsónak már nem is az a neve, hogy NEC, hanem Optiarc. Már ők is letagadják :DD

Jó hát ilyen analógiával...a samsung meg kínai kaki, amit sose vennék, ehhez képest mind2 vinyóm samgung, a monitorom, de még a telefonom is az :D

..szóval biztos csak rossz NEC-eket fogtam ki. :)

Make Love not war!

(#30) rebugra


rebugra
aktív tag

NEC és Belinea 2 legroszabb márka :Y

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.