Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Lehet hogy a sound barok között ez belépőszintű ár, de ezért az árért lehet komolyabb hangrendszert is venni. A soundbarok-nál a design-ért túl sok pénzt kérnek el szerintem.

150 dollárért lehet venni THX-es 2.1-es 200W-os Logitech rendszert (2x35W+130W RMS), 40 dollárért meg BT adapter (szintén Logitech) és ne felejtsük el, hogy a Logitech is jellemzően túlárazott.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) Blindmouse válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Yahoo finance: Research and Markets: Global Soundbar Market 2014-2018: Market Drivers, Market Challenges and Market Trends

"Market Drivers

- Wireless Streaming of Audio Content

- Increasing Disposable Income."
Magyarán azért létezik, mert az embereknek túl sok elkölteni való pénzük van. Meg vezetéknélküli. Mert Bluetooth-al minden jobb.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#3) bzoley


bzoley
veterán

Most már minden felborul hangfalat hangpojektornak fogtok hívni? A gyártó sehol nem említ ilyesmit. Mitől hangprojektorabb ez, mint pl. egy SL 301 QB? Még a soundbar elnevezésnek is több értelme van.

(#4) bdlackoo válasza bzoley (#3) üzenetére


bdlackoo
tag

mi a kulombseg a soundbar es a hangprojektor kozott?

dinosaurs are jesus ponies

(#5) lezso6 válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nemá, csak bögreszettet ne. :O (Hallottam, meg volt is ilyenem, egy förtelem mind, a THX is csak egy bárki által megvásárolható vér istván matrica, semmi több. Tényleg van ennél jobb, de laikusként szar helyett ne ajánljunk már fost, inkább olvassunk utána.)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) Tigerclaw válasza lezso6 (#5) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Félreértés ne legyen, nem ajánlottam a Logitech-et, ezért sem írtam típust, csak hirtelen ránéztem a honlapjukra és azért látni, hogy még a túlárazott Logitechből is sokkal komolyabbat lehet találni, ennyi pénzért. Ettől a soundbartól se várható se mély, se rendes közép és ha már lecseréli az ember a TV hangját komolyabbra, egy soundbarral nem jut sokkal messzebb.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#7) lezso6 válasza Tigerclaw (#6) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De egy logitech, hogy jöhet szóba egy onkyo után? :D Engem az főleg zavar, hogy egy lapon említed a kettőt, amikor az egyik főprofilja a házimozi, a másik meg egy periféria-gyártó cég, mely PC-hez gyárt vér istván kompatibilis agyonhájpolt zajkeltő-szetteket. Hogy lehet ezeket összehasonlítani, mi alapján mondanád, hogy komolyabb?

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Nem teljesen ide tartozik, de a kollégám pont ebben az árkategóriában venne hangprojektort. Mit vegyen?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#9) Vikthor


Vikthor
nagyúr

/phew szerencsére nem kell ilyet vennem... :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#10) shteer válasza lezso6 (#7) üzenetére


shteer
titán

Biztos azon alapul a velemenye, hogy egyiket mar hallotta szolni a mediamarktban ;]

..szerintem jónak tűnik

(#11) KapusiJ


KapusiJ
tag

Kivancsi vagyok, hogy jobb-e egy ilyen "hangprojektor" (wtf?:), mint egy átlag 2.0-ás mini hifi.
Valakinek van tapasztalata? Az ilyen 25ezres kategoriaról beszélek, lg és társai.

(#12) Duree


Duree
veterán

Továbbra sem szeretem a hangprojektorokat,szerintem csak üres marketingfogás,ez az Onkyo elsöre olcsónak tünik,de a 200 dollár mire elér hozzánk 60 70 ezer is lehet.Ezért már komolyabb Lg is kapható,ha már ragaszkodunk ehhez a műfajhoz.

duree54

(#13) Tigerclaw válasza lezso6 (#7) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ha az Onkyo csinál egy "zsebrádiót" az nem lesz hifi, attól hogy csinál egy soundbart még az nem lesz hifi, csak egy soundbar erősen limitált frekvenciaátvitellel és teljesítménnyel. Soundbarként eleve nem audiofilek veszik zenehallgatásra, hanem tévénézésre, mozizásra, aminél mások a szempontok. Szerintem egy ezért az árért megvehető "komolyabb" Logitech, Genius, Creative, Corsair és hasonló multimédiás 2.0 vagy 2.1 szett jobban kielégíti a tévénéző igényeit, mint egy ilyen soundbar. (persze ha valakinek a cool design az elsődleges, az vegyen soundbart) Egyébként a THX mellett a különböző Dolby, Bang and Olufsen, Harman Kardon, Altec Lansing matricák használata pl. egy notebookon, vagy tévén is csak pénz kérdés, pedig ezek is elég neves cégek.

Hifi helyett persze nem Logitech multimédiás szettet vennék.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14) velizare válasza Jim Tonic (#8) üzenetére


velizare
nagyúr

mivel itt látatlanban utálja mindenki ezeket, szerintem nem ússza meg azt, hogy keressen egy olyan üzletet, ahol egy fél napra hazavihetné kipróbálni. aszt hogy talál-e ilyet... :F

@Tigerclaw: ezeknek a felrúgott hangfalaknak az a létjogosultságuk, hogy be tudod rakni a tv alá, vagy elé is őket. ha nincs hely rendes hangfalnak, erősítőnek, akkor nincs.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15) Jim Tonic válasza velizare (#14) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Mert nem tudják helyén kezelni a dolgokat.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.