Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Hurrá, újabb zenélős f@szság :W

(#2) gianni85 válasza XuChi (#1) üzenetére


gianni85
veterán

nyugi, lesz Cod is :)

(#3) Kirrr válasza gianni85 (#2) üzenetére


Kirrr
aktív tag

Hála az égnek...

(#4) LorD_ARmES


LorD_ARmES
tag

Nagyon remelem, hogy a Next-gen tamogatni fogja a regi kellekeket!
Cod2 volt az utolso, amivel jatszottam, igy en is nagyon varom az uj reszt!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=LorD_ARmES

(#5) Gainka válasza LorD_ARmES (#4) üzenetére


Gainka
őstag

Nem maradtal le semmirol.

(#6) XuChi válasza gianni85 (#2) üzenetére


XuChi
addikt

Hát az a másik nagy szemétdomb :W

(#7) fRooStzzZ válasza LorD_ARmES (#4) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Annal jobb nem is sikerult nekik, ha csak nem a grafikat nezzuk. Bar az is megallt a fejlodesben.
A kesobbi reszek egy nagy nullak voltak, igaz jatszottam minddel. (kb fel max 1 orat, illetve haverokkal lan-on amivel lehetett) De egyikert sem adnek 999 forintot sem.
Cod, CodUO es a Cod2 termeszetesen eredeti. Azok voltak meg az igaziak. Az utobbit mai napig is nyomom.

Es hogy kicsit ON is legyek.. Ez a video mindenre jo, csak arra nem amire keszult.
Az ember mindenre gondol, csak arra nem amit akarna "mutatni" nekunk.
Mellesleg jatszottam par GH-val, azzal is egy keveset el lehet szorakozni. De az is 1-2 napos dolog, es unalmas utana.

(#8) LorD_ARmES válasza fRooStzzZ (#7) üzenetére


LorD_ARmES
tag

Probaltam szarkasztikus lenni a COD mai reszeivel kapcsolatban.
Es en a mai napig jatszom azokat a reszeket, amik kijottek PC-re, vagy normalisan futnak PS2 emulatorral. Sajnos az Xbox360 verziok nagy resze irtozatosan szaggat es jatszhatatlan szamomra. Remeljuk a next-gen programozok jobb munkat vegeznek. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=LorD_ARmES

(#9) Praston válasza fRooStzzZ (#7) üzenetére


Praston
tag

Én a CoD 2 mellé még talán beraknám a CoD 4-et, az szerintem még jól sikerült.

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#10) Sirandrish válasza fRooStzzZ (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kihagytad a LEGJOBB COD-ot...a 4et.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jött egy hosszabb trailer: [link]

Érdekes lesz, próbálnak szakítani a régi recepttel ez jó. De sajnos azzal, hogy 3(x2) húr van eléggé egyszerűsödött a játék. A grafikai megvalósítás pedig érdekes, fps nézet és valós videókból összeállított ámbár interaktív környezet. Kérdéses, hogy mennyire lesznek ismétlődőek a jelenetek. Jól is elsülhet, ha igazi hangulatot tudnak ezzel a módszerrel teremteni.

Összességében érdekes koncepció.

(#4) LorD_ARmES Szerintem nem fogja támogatni. Mert ugye a színeket lecserélik, új kiosztás is lesz. Itt találsz képet az új gitárról: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) Sirandrish válasza .LnB (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már csak 3 gomb lesz rajta??

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) .LnB válasza Sirandrish (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

3 hangjegy fog csak jönni egyszerre. Könnyű szinten csak három, nehéz szinten annyiban változik, hogy a három hangjegy lehet fekete vagy fehér. Ez így 2x3 gomb. Így néz ki: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) Sirandrish válasza .LnB (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sose játszottam GH játékkal főleg nem gitárral, de nekem laikusként az előző megoldás jobban tetszett.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) .LnB válasza Sirandrish (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én szerettem a GH-t. Azért perfect-re elég nagy meló volt megcsinálni pár számot. Szóval megszoktam a gombkiosztást, ez az új így fura nekem elsőre. Majd kiderül, hogy milyen lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) Sirandrish válasza .LnB (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Be kéne már szereznem egyet PS3-ra.
Nagyon kíváncsi lennék rá :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.