Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) adise válasza Malák (#48) üzenetére


adise
őstag

Ez nem kompromisszummentesség, hanem rétegigény, hogy te rajzolgatni akarsz.
De inkább komolytalan szőrszálhasogatás. Mivel, az a jóval olcsóbb gép meg valoszinu minden más paraméterben elmarad, nem véletlen nem merted belinkelni sem. Hisz aki évek óta komolyan akar rajzolgatni az valoszunileg wacom táblát használ. vagy talán az uj ipad prot.

(#52) cucka válasza Malák (#49) üzenetére


cucka
addikt

Surface-eknek gyenge a hardverük, és nem is igazán lehet kapni sehol őket. Az az alcantara-val burkolt gépük meg egy rossz vicc.
XPS jó lenne, ha lenne benne olyan hűtés, ami elbír a nyolcmagos procival. Egy szégyen, hogy árulják a 8 magos laptopot és nem tudod meghajtani mert túl sok hőt termel.

(#53) Malák válasza TigerCat (#50) üzenetére


Malák
aktív tag

igen, tudom :D
Na pont ezért a hozzáállásért (és a +1 eszköz = +1 bonyodalom) miatt pártoltam át anno Surface vonalra. Hát nagyon nem bántam meg :)

(#54) Malák válasza adise (#51) üzenetére


Malák
aktív tag

Persze, meg lehet venni méregdrágán a wacom táblát, majd összekötögetni vele, abszolút ismerem ezeket a dolgokat, én kényelmetlennek és indokolatlannak tartom, ha 1db azaz egy darab eszközben meg lehet oldani.

A "minden más paraméterben alulmarad" részt inkább nem kommentálnám, ha egy 13"-os MBP-t hasonlítasz egy 13"-os Surface Book 2-vel (tessék, link: [katt]), akkor mutass rá, hogy hol gyengébb. (kérlek most maradjunk a 13"-nál, 15"-ban TUDOM, hogy a H-s proci erősebb az U-nál, de ezt egy percre sem vontam kétségbe).

Ha neked meg szőrszálhasogatás, hogy én nem akarok wacom táblát IS venni (meg ipad pro-t, meg USB-C átalakítókat, meg nem tudom még mit), hogy ugyanazt az élményt kapjam, akkor iszonyat feleslges tovább érvelnem amellett, hogy VAN OLYAN IGÉNY, AMIRE A MACBOOK NEM A LEGJOBB.

(#55) Malák válasza cucka (#52) üzenetére


Malák
aktív tag

Ugyanezt írtam, hogy azért nem mondanám, mert nincs 6 vagy több magos verzió (még).
Az alcantara gépükkel én se értek egyet, de a 3. verzióra javították a dolgot, már cserélhető a borítás.
Surfacet meg könnyen lehet kapni nálam :D

Az XPS meg tényleg throttlingol sajnos, de windows vonalon egy elég jó alternatíva ennek ellenére is. (Árban viszont megint Macbook szintjére jutunk sok esetben, így én sem feltétlen XPS-t vennék, viszont említésre méltó darab)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.