Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Borisz76


Borisz76
veterán

A routerek limuzinja ! :Y

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#2) Acélfarkas válasza Borisz76 (#1) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Ahogy az ára is limuzin kategória. De tényleg nem semmi a cucc.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#3) #06658560


#06658560
törölt tag

Maradok a fritzboxnál.

(#4) Tigerclaw válasza Borisz76 (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Gondolom annyian is veszik majd, mint ahányan limuzin vesznek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) Duree


Duree
veterán

Amikor a hasonló Zyxellre azt mondat ,hogy drága,akkor erre nem is tudok mit mondani.

duree54

(#6) rudi válasza Duree (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

Nalátod :) Ez mondjuk elvileg még a ZyXelnél is kettővel magasabb liga. Az AC2650-es, vannak AC3200-asok ez meg ugye AC5400-as.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#7) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Szuper cucc lehet.

(#8) ViZion


ViZion
félisten

...az eszköz gyenge jeléből hogy csinál szuper kéknagynyilas jelet? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#9) danih válasza ViZion (#8) üzenetére


danih
addikt

Há nemérted, átmegy mind a négy antennán és felerősödik... be is van karikázva hogy lásd. A hegyét nézd :DDD

(#10) Kékes525


Kékes525
félisten

Nagyon jó, de az ára... Nekem az olcsóbbak is megteszik. Például egy ZyXel. Bár az se olcsó.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#11) rudi válasza ViZion (#8) üzenetére


rudi
nagyúr

Elviekben azért tud a gyenge jelből jobbat csinálni, mert nem szemeteli tele egy adatfolyammal a teljes frekvenciatartományt, amit a Wi-Fi hálózat használ, hanem ezt altartományokra osztja, amiket dedikáltan egy-egy eszköznek tud kiosztani, így kevesebb interferencia, zavarás jön létre, és lehet, hogy ami a széles spektrumú, sok szemetes, régi módszerben gyenge jelet tudott csak, az most kevesebb szeméttel jobb lesz. Elméletben!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) Just486 válasza rudi (#11) üzenetére


Just486
senior tag

Én a leírásban nem ezt látom, hanem azt, hogy aktív antenna, azaz - gondolom - nagyobb a nyeresége.

That unconquered country we call the future.

(#13) #16939776 válasza Just486 (#12) üzenetére


#16939776
törölt tag

De ettől még a jelel együtt a zajt is felerősíti, szóval a jel/zaj viszony nem nő tőle a vételi oldalon.

(#15) bteebi


bteebi
veterán

Nagyon komoly a tudása és az ára is :Y. Azért az durva, hogy az árából már 10 (!) egész jó - persze nem extra - routert lehetne venni :).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#16) Sanchez638 válasza danih (#9) üzenetére


Sanchez638
addikt

Úgy mint a d linkeskedéses routerem. 150mbit wifi és 100mbit bemenet XD

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#17) ViZion válasza rudi (#11) üzenetére


ViZion
félisten

Hasznos funkció, főleg társasházban... Nah, mindegy... nekem ez a "eszközön is jobb lesz a wifi" dolog olyan, mint vidéki bácsinak a zsiráf: ilyen állat pedig NINCS! ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18) ƬΛЯΛ válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Ez ott volt :C

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#19) Duree válasza rudi (#6) üzenetére


Duree
veterán

Fantasztikus a tudás,de gondolom mire ideér az a 400 dollár kapásból 140 000ft.Azért egy routerért nem hinném, hogy bárki is adna ennyit.Pedi pont ilyet szeretnék.

duree54

(#20) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Nem lenne több értelme olyan routert gyártani, ami tisztességes NAS-ként is megállja a helyét? NitroQAM, hát persze, 400 dollárért.

x gon' give it to ya

(#21) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Én meg azt nem értem, hogy a fotókon miért nem lehet úgy beállítani az antennák pozícióját, mint ahogy az axonometrikus képen is szerepel?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.