Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Eddig nincs vele gond. Az app-ok gyorsabban indulnak, szóval jó az irány. :)

Megyen!

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Szóval vulkan API-val szebb a 3D?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) Danex válasza Wesder (#2) üzenetére


Danex
addikt

Ugyan azt a grafikát több FPS-el (folyékonyabban) tudja megjeleníteni, ebből következik az, hogy az eddigi sebesség megtartásával jobb lehet a grafika.

De ez nem automatikus, szóval csak a majd Vulkán-ra írt játékoknál lehet ezt tapasztalni.

(#4) jacis válasza CptAdamica (#1) üzenetére


jacis
nagyúr

Bizony. Osztom a leírtakat.
Este megnézem mit tud a továbbfejlesztett osztott képernyő.
Az elöző verzióban nem volt még ok.
A mappák megjelenése is változott: katt

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#5) Wesder válasza jacis (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Elég fura, az egymàs mögötti ikonelrendezés szerintem jobb volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) jacis


jacis
nagyúr

Végre megy a youtube osztott kijelzővel.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7) GeoJoe válasza jacis (#6) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Már két és fél éve megy ;]
Hello Note széria :C

(#8) jacis válasza GeoJoe (#7) üzenetére


jacis
nagyúr

Már két és fél éve használtam is a Note 3-on ;)
nyugi nem most kezdtem....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) hallerlaller válasza jacis (#6) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nem csak az, már működik a twitch.tv alkalmazás is osztott módban, nagyon fasza. Meg végre működik a kedvenc játékom a Vain Glory is, szóval ez a verzió már marad. Bár nem tetszenek az ikonok kicsik lettek a menüben meg a főoldalon a mappákban is ez nem tetszik.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#10) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Gyorsan frissítették.

(#11) hallerlaller válasza hallerlaller (#9) üzenetére


hallerlaller
addikt

lol most megfingattam kicsit, kíváncsi voltam hogy fut twitch+youtube egyszerre, párszor először osszefosta magát, majd végül sikerült haha. vicces nézni az élő műsort, közben meg youtube videozni is egyszerre, és persze mindkettőn megy a hang is.

jó lesz ez! :C

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#12) jacis válasza hallerlaller (#11) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez azért nem rossz. Itt látszik hogy a snapi 805 is bőven sok még mindig.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13) hallerlaller válasza jacis (#12) üzenetére


hallerlaller
addikt

szerintem inkább a ram a fontos, nem hülyeség ha sok van pont ezért.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#14) jacis válasza hallerlaller (#9) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is néztem hogy mintha kisebbek lennének az ikonok, de nem hittem magamnak de akkor csak jól láttam.. :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#15) hallerlaller válasza jacis (#14) üzenetére


hallerlaller
addikt

azért néz ki hülyén, mert pár google alkalmazás ikonja változatlan maradt, míg kb az összes third party app ikonja összement, ez így több mint fura.

a mappa kör meg túl nagy a kicsi ikonokhoz képest.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#16) B.Gaboo


B.Gaboo
tag

nova launcherben be tudtok állítani egyedi ikon csomagot, s akkor nem zavaró a méret difi.

N6-on néha be-beakad kicsit nálam, de ezt vszeg külső app okozza, ami még nem frissült.

EX kernellel volt néhány random reboot is, de betához képest igy is csodás.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#17) csongi


csongi
veterán

Azt honnan lehet tudni, melyik hardver támogatja a Vulcant, illetve régebbi GPU-k megkaphatják e ?

(#18) jacis válasza B.Gaboo (#16) üzenetére


jacis
nagyúr

Soha nem raknék fel ilyen launchert. Csak az erőforrást emészti és kb soha nem lesz olyan mint egy gyári felület.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19) hallerlaller válasza jacis (#18) üzenetére


hallerlaller
addikt

Én most kíváncsiságból felraktam Nova meg apex launchert is, ezeken még kisebbek az ikonok alapból. Eh marad a gyári, az a legjobb.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#20) legiaap válasza hallerlaller (#11) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hej te is netan VainGlory-zol?
:)
Ja lattam a korabbi hsz-t. Igen.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21) Dashes válasza csongi (#17) üzenetére


Dashes
őstag

"In addition to Snapdragon 820, Qualcomm Technologies is also planning Vulkan support for upcoming Adreno 5xx series GPUs as well as existing Adreno 4xx series GPUs. For next-generation graphics and compute applications, APIs like Vulkan enable more realistic 3-D graphic effects and more efficient GPU compute through optimal GPU hardware acceleration."

(#22) vicze válasza csongi (#17) üzenetére


vicze
félisten

Lista.
Minden támogatja, ami OpenGL ES 3.1-et tud.

(#23) Shyciii válasza jacis (#18) üzenetére


Shyciii
veterán

Bocsi, de most hülyeséget írtál. Pont a Nova launcher azon programokhoz tartozik, amik igen jól vannak optimalizálva, és pont hogy soxor kevesebb erőforrással beéri, mint a gyári launcherek. Ráadásul gyorsabb, és sokkal több funkcióval bír.

(#24) hallerlaller válasza legiaap (#20) üzenetére


hallerlaller
addikt

Jaja, végre fut vainglory android n alatt is, első buildel el sem indult. [link]

Vicces, hogy a google saját közösségi appja nem jól jelenik meg, közbe a facebook meg igen.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#25) jacis válasza Shyciii (#23) üzenetére


jacis
nagyúr

"kevesebb erőforrással beéri"
Ezt hogyan szoktad mérni?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#26) B.Gaboo válasza jacis (#18) üzenetére


B.Gaboo
tag

állaítható az ikon mérete a novával :) egyébként tényleg gyorsabb mint a stock launcher, de ízlések és pofonok.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#27) jacis válasza B.Gaboo (#26) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem nagyon bejön az új N féle ikon méret. :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#28) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Changelog van valahol? :B

Finn the human

(#29) vicze válasza Matada2.3 (#28) üzenetére


vicze
félisten

Van, ez a Google izé csodákra képes ha keresel valamit...

(#30) Matada2.3 válasza vicze (#29) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nemrég jöttem meg melóból, és nem volt már kedvem a 29. tabot is megnyitni a böngészőben. Köszönöm a fáradozást :R

Finn the human

(#31) dilajoska1 válasza jacis (#25) üzenetére


dilajoska1
őstag

Ez tanusíthatom én is! Még egy gyengébb droidon is szépen fut! Nekem mindig ez az első amit telepítek telefon váltáskor.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.