Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azért az első trailer nagyon odacsap!
Jövő héten megy is a könyvtárba PS-en, ha már jóárasítva van.

All→M8

(#2) rottenbull


rottenbull
senior tag

Arra azert kivancsi lennek, miert hetfon startol? Ennel szarabb napot talalni sem lehetne.

(#3) Polllen


Polllen
nagyúr

Az Apex legends indulása után gondolkodtam, hogy ennek lesz-e értelme és szerintem igen. Ez is egy egészen egyedi BR lett rengeteg lehetőséggel.

Nem rossz.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Na, majd stream-eken megnézem launchnál, de én minden új BR címnek örülök. Amelyik rossz, az úgy is elfelejtődik.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Esküszöm ez kifejezetten tetszik! :C Én szurkolok, hogy tényleg jó legyen és a csalókat is kiszűrjék. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#6) Xaels válasza callmeakos (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Most volt 50%-ban Store-on, én is most vettem meg. Amúgy pozitívan csalódtam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) #10949376 válasza Xaels (#6) üzenetére


#10949376
törölt tag

majd ha ingyen adják vagy külön ezt a módot nagyon olcsón ,akkor lesz sikeres különben pár hét és kifúj

(#8) Beniii06 válasza #10949376 (#7) üzenetére


Beniii06
őstag

Igen, a traktorozást hamar megunják majd az emberek. Konkurenciája lett a Farming Simulator-nak. ;]

"Got any other secret weapons?"

(#9) HELLAFLUSH válasza Beniii06 (#8) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

ha nem köll benne szántani akkó mög sé vöszöm :DDD

(#10) k-adi válasza Polllen (#3) üzenetére


k-adi
nagyúr

Egyedi?? Mi az egyedi benne? Szép. Ennyi.

ja tudom, az az 1-2 vehicle mi?

(#11) Polllen válasza k-adi (#10) üzenetére


Polllen
nagyúr

Meg a kontrol pont foglalás és a rombolhatóság.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12) k-adi válasza Polllen (#11) üzenetére


k-adi
nagyúr

Amúgyis le van kicsinyítve a pálya a tűzgyűrű által, még a maradék fedezék is eltűnik 5perc után a rombolhatóság miatt.. .. ez nem tudom, hogy most előny vagy hátrány inkább.

(#13) ribizly válasza k-adi (#12) üzenetére


ribizly
veterán

Mindenesetre az biztos, hogy más stratégiát követel meg, mint az eddigiek és az már jó.
Ugyanakkor akinek megvan a BFV az most ki fogja próbálni, akiknek viszont nincs az nem tudom e miatt be fog e ruházni, miközben nagyon jó ingyenes alternatívák vannak (CSGO, RoE, Apex Legends) és engem az a fajta járműhasználat, amit a BF ad kifejezetten zavar, mert aránytalanul OP sokszor. Ez multiban nem is annyira nagy probléma, de BR-ben, ahol nem lehet helyből anti vehicle fegyvered meg csak egy életed van nem annyira szimpatikus nekem.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) Xaels válasza ribizly (#13) üzenetére


Xaels
félisten

Itt ki fog fogyni a tankból az üzemanyag és a lőszer ha nem töltitek fel. Nem lehet megjavítani úgy mint a sima multiban pl.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) Plazmacucci válasza Polllen (#11) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Kontroll pont foglalásról jut eszembe, egy Heroes and Generals szerű játékot kéne felhúzni erre a motorra.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.