Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a dinamikusan változó pálya rohadt komoly szerintem. :C

Live-Die-Respawn

(#2) pelenka35 válasza oriic (#1) üzenetére


pelenka35
őstag

info van,hogy 360-ra mikortól lesz elérhető ?

Gamertag:Rob3rt75

(#3) flakter


flakter
tag

Szép trailer!
Várós!!!!

..FlaK..

(#4) oriic válasza pelenka35 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

December 3.

Live-Die-Respawn

(#5) Normi™


Normi™
őstag

Nagyon szép,de azt az amerikai zászlót kihagyhatták volna. :)

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#6) nanorambo válasza Normi™ (#5) üzenetére


nanorambo
őstag

Bár svéd a fejlesztőcsapat, a legnagyobb piac Amerika és a kiadó is amerikai. Úgyhogy ez van. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Xaels


Xaels
félisten

Nem a China Rising az első nagy DLC?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) DeadMeat válasza Xaels (#7) üzenetére


DeadMeat
veterán

pc-re igen.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9) vg válasza DeadMeat (#8) üzenetére


vg
addikt

Mivan??

(#10) pelenka35 válasza oriic (#4) üzenetére


pelenka35
őstag

Akkor be kell szerezni a premium-ott :)

Gamertag:Rob3rt75

(#11) Bjørgersson válasza vg (#9) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mit nem értesz? Ott a Google, keress rá!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12) oriic válasza vg (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Technikailag az első nagy dlc a Second Assault. De ez elsőként kizárólag Xbox ONE-ra jelenik meg, utána jön a többi gép, meg a China Rising.

Live-Die-Respawn

(#13) vitaro


vitaro
senior tag

"A Second Assault című DLC most egy új kiegészítőt kapott."
Inkább trailert, nem?

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#14) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Amikor a bf3 megjelent, élvezet volt újra a B2K-s pályákon tolni, mert azok 6 évvel korábban jelentek meg, de egy kicsit lehúzásnak érzem, hogy azokat a mapokat kapjuk meg újra, amikkel egy hónappal ezelőtt játszottam.

Könyörgöm DICE, ha már újrahasznosítotok, akkor inkább a BC2 Vietnam pályáit szeretném újból látni!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#15) Bjørgersson válasza Rigormortiis (#14) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tényleg jobb lenne a BC2 pályáit felturbózni kicsit. Vagy akár válogathatnának megint a BF2-ből, úgyis vannak kínaiak, úgyhogy mehetnének olyan pályák, pl. Dragon Valley.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16) Rigormortiis válasza Bjørgersson (#15) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Soha nem értettem, miért jó a Metro. Egy csomószor úgy dobott be, hogy vagy az egyik fél, vagy a másik volt teljesen visszaszorítva, úgy azért nem túl nagy élvezet játszani, és alapból semmi köze a nagybetűs Battlefield-érzéshez. Ha már gyalogsági harc, akkor nálam a Ziba a befutó, de akármelyik CQ pálya jobban megfelelt volna. Az Omán Öböl már alapból újra volt hasznosítva, nem kéne még egyszer lenyomni a torkunkon. A Caspan Border...na igen, ezt imádtam, és a 4-ben is élvezet lesz rajta darálni, a Firestorm pedig kb a legegyszerűbb pálya, de akkor már inkább az Alborz Mountainst csinálták volna újra, lavinákkal, hóviharral. Emlékszem, amikor megjelent, az leső pár meccsemen csak nézelődtem, annyira jól nézett ki!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#17) oriic válasza vitaro (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:B :R

Live-Die-Respawn

(#18) Neoteric válasza oriic (#12) üzenetére


Neoteric
addikt

China az első, ezért is kapták meg a deluxe/limited editionnel. Csak épp az ms tejelt EA-nek, ezért ők egyből kettőt kapnak, tulképp annyi h a second assault pár hónapig xbone exklúzív.
Pont ez a durva amúgy h már most kész van mind2 dlc, simán adhatták volna az eredeti játékkal, ha akarták vna.. :(

PSN: ne0teric_sAN

(#19) AnginaP


AnginaP
aktív tag

Gránát a csukódó liftbe hatalmas!! :C :D :D

Indítok egy Skyrim szervert.

(#20) Rigormortiis válasza Neoteric (#18) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Na, az előző (vagy nevezzük: kurrens) generációban meg pont a Sony tejelt, hogy ps3-on előbb jelenjenek meg a dlc-k. Ez szerintem nem fog sokakat befolyásolni a vásárlásban.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#21) vg válasza Neoteric (#18) üzenetére


vg
addikt

Mindegyik dlc kész van, már kalapálják a következő részt.

(#22) oriic válasza Neoteric (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pár napig exkluzív csak. De ettől technikailag még ez az első dlc ami kijön. :) (persze értem az érvelésed)

Live-Die-Respawn

(#23) Neoteric válasza oriic (#22) üzenetére


Neoteric
addikt

Milyen pár napig? PC-re meg Ps-re csak jövőre jön. :(((

PSN: ne0teric_sAN

(#24) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Még jó, hogy a 3ba is megvannak ezek a pályák. :F Ennyire nincs ötletük már?

(#25) Bjørgersson válasza Rigormortiis (#16) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az emtizenhatosok szeretik. :) Én a gyalog darálásért egyáltalán nem vagyok oda, ha nagyon unom a járműveket, akkor max rusht tolok, azt még szeretem, de ott véget is ér nálam.

Alborz tényleg kurva jó map, mégis látod mennyi olyan szerver van..

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#26) oriic válasza Neoteric (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

??

Tudtommal december 3-án jön PS3-ra, xbox360ra, és PC-re a Second Assault.

[link]
[link]

Live-Die-Respawn

(#27) Neoteric válasza oriic (#26) üzenetére


Neoteric
addikt

Dec 3. a China Rising, de csak a premiumosoknak (2hét early access), rendesen kb december közepén lesz.
Second Assault meg xbone-on van csak exkluzívan egyelőre meg nem határozott ideig.
PC-s Bf4 premium naptárban is csak China Rising szerepel decemberre, Second Assault nem.
[link]

PSN: ne0teric_sAN

(#28) oriic válasza Neoteric (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha BFcentral, meg BFwiki december 3-at ír, elhiszem nekik. Aztán majd meglátjuk.

Live-Die-Respawn

(#29) pelenka35 válasza oriic (#28) üzenetére


pelenka35
őstag

Én szerettem metrot ,mindegy melyik oldalon álltam bár a vesztes oldalon több káromkodás hangzott el a mikrofonba. Valószínű,hogy ezért fogok csak prémiumot venni. :W (adhatták volna extrának is,miután kiadtak egy bugos játékot és mindenki szidta-hordta )

Gamertag:Rob3rt75

(#30) Bjørgersson válasza oriic (#28) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És ha a Battlelog nem azt írja?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31) Rigormortiis válasza pelenka35 (#29) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én azért annyira rettenetesen sok buggal nem találkoztam. A legdurvább mondjuk az volt, hogy az ötödik pálya végén mentett állásom egyik napról a másikra eltűnt. Azóta sem álltam neki, számomra ennyi volt a szingli, de attól nyugodtan ehetnek sz.rt. A multi rész -bugok tekintetében- egy fokkal jobb, mint amit a 3 produkált. Nekem szerencsére csak ritkán fagy, és amíg nem lehet szervert bérelni egyéni beállításokkal, annyira nem is gebasz, mert 400 ticketes meccseken azért nem lehet annyi bónuszt összeszedni, aminek az elvesztése különösebben fájna.

Hajjajj, bezzeg amikor a 3 fagyogatott 1750 ticketes wake island végén, mintegy két és fél óra játék után.. :D (mondjuk akkor nem vidultam rajta)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#32) pelenka35 válasza Rigormortiis (#31) üzenetére


pelenka35
őstag

Azt nem tudod esetleg mikortól lehet szervereket bérelni ? (konzol)

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#33) Rigormortiis válasza pelenka35 (#32) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én még nem találtam rá infót, de jó lenne már, mert néhány pályán iszonyúan tudnak idegesíteni a shotgunos és csipás camper majmok. És remélem, hogy most már konzolon is átveszik a pc-s módszert, hogy ha valamit nem akarsz megengedni a szervereden, akkor azt nem is engedi kiválasztani a játékosoknak, mert a 3-ban folyamatosan azzal kellett bajlódnunk játék közben, hogy kickeljük/bannoljuk a szabálysértőket.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#34) Neoteric válasza Rigormortiis (#33) üzenetére


Neoteric
addikt

PS4 szervert nem lehet kezelni pl proconnal simán böngészőből pc alól?

(#28) orichalcos: Továbbra is azt mondom, h dec 3 az china rising. Second Assaultról semmi hivatalos release date nincs xboneon kívül. Legyen neked igazad.

PSN: ne0teric_sAN

(#35) Rigormortiis válasza Neoteric (#34) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Egyedül arra találtam infót, hogy még PC-n is gebaszos a Proconos dolog, konzol fronton egyenlőre semmi hír.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#36) Neoteric válasza Rigormortiis (#35) üzenetére


Neoteric
addikt

Mi már használjuk egy ideje.

PSN: ne0teric_sAN

(#37) Rigormortiis válasza Neoteric (#36) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Felteszem PC-n. Azt mondjuk nem értem, miért hanyagolják ilyen szinten a konzolokat, ahogy az előző rész esetében is, holott többszörösét adják el rájuk.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.