Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pingwinharco


pingwinharco
csendes tag

18:00-kor már elérhető lesz a pálya vagy hogy van ez ? :D

(#2) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Az egyjátékoshoz ad valamit?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#3) oriic válasza hitvanyalak (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, ez csak a multihoz hoz majd pályákat, fegyvereket stb.

Live-Die-Respawn

(#4) LLKobe


LLKobe
veterán

Havas / éjszakai páylákat el tudnék viselni.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#5) hitvanyalak válasza oriic (#3) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Akkor ezt sem kell megvennem :/

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#6) LLKobe válasza hitvanyalak (#5) üzenetére


LLKobe
veterán

Ha a single rész az amit szeretsz, akkor nem BF-et kell venned hanem Witcher 3-at:)
A BF lényege a multi. Mióta megvan egyszer sem indítottam el a single-t, gyanús hogy soha nem is fogom.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9) hitvanyalak válasza LLKobe (#6) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

A Witcher egy meglehetősen komplex szerepjáték, annak minden nagyszerűségével, és időrabló kényelmetlenségével együtt. A Battlefield pedig egy nagyon szép FPS háborús köntösben, és nem több.(nekem, mert nem multizok)
Vajákos barátunk kalandjait konkrétan abba kellett hagynom, mert nem volt időm már követni a szálakat, és kiélvezni úgy ahogyan megérdemli :/
Viszont egy jót lövöldözni le tudok ülni egy órára is. Multiban azonban életképtelen kiscsopis atka vagyok, ezért meg kell válogatnom miért adok ki pénzt, hiszen csak a tartalmas, vagy bővülő single élmény éri meg.

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#10) Gainka válasza hitvanyalak (#9) üzenetére


Gainka
őstag

Érti ezt valaki :F
Pont erre jó a multi, belépsz lövöldözöl egy órát azt cső, ha legközelebb fél év mulva lépsz be akkor akkor, én még béefhármazni is szoktam.

(#11) hitvanyalak válasza Gainka (#10) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Kontrollerrel játszok PC-n, szerinted mennyi sikerélményem van? :)

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#12) pingwinharco


pingwinharco
csendes tag

pár órája már elérhető a pálya szép szép kicsit keskenyebb a térkép, gondolom próbálták a kikerülést nehezíteni, eddig nagyon tetszik !
Azért csinálhattak volna néhány only Giant Shadow szerokat pár napra.. :)

(#13) ribizly


ribizly
veterán

Csak nekem van olyan érzésem, mintha majdnem a mostani pályákat látnám? :U
Én azért szeretnék kicsit nagyobb változatosságot, egyediséget a pályák terén, ha már fizetni kell értük.
Ezt azért az eddigi Battlefield és a Battlefront-nál meg főleg nagyon jól eltalálták.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) Gainka válasza ribizly (#13) üzenetére


Gainka
őstag

Szerintem ezek képek 1 darab pályáról vannak.

(#11) hitvanyalak De miért? :D

[ Szerkesztve ]

(#15) ribizly válasza Gainka (#14) üzenetére


ribizly
veterán

Jah, az lehet. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#16) Pubszon válasza ribizly (#13) üzenetére


Pubszon
veterán

Egy hete csak ilyen szervereket talál a quick match. :D
Előrendelő vagyok, pedig a kódot itt vettem a ha-n.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#17) Wesder válasza Gainka (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Mert kényelmes? :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) Griff55


Griff55
senior tag

Sajna nagyon tartja az árát a játék.. 20-25 euróért megvenném, de 36-37-től olcsóbban még mindig nem lehet sehol se kapni. (Bezzeg a hulladék új COD már most elérhető 13 euróért...)

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#19) Krill77


Krill77
őstag

Ritkán nezek gameplay videot. Ebbe belenézve letettem a hajam. Nem vagyok hozzászokva de nyomasztoan realista volt a harc, a sikolyok, az atmoszféra. A galamb elengedős rész is huh.
De lehet csak le vagyok maradva.
Igényes cuccnak tűnik.

(#20) ribizly válasza Krill77 (#19) üzenetére


ribizly
veterán

Alapvetően igényes az egész. Sokkal inkább szoktak panaszkodni arra, hogy túl gyors a játékmenet meg a fegyverek kicsit előbbre mutatnak az I. VH-nál. De egyébként tényleg elég jó lett. :K

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#21) pingwinharco


pingwinharco
csendes tag

kezdenek beindulni a custom szerverek !
van egy német 200% damages szeró 1 lövés 1 halál sniperral ! régi szép idők cod2times!
:)) :))
mondjuk ha alapból 1 lövés lenne az lenne igazi..(tudom vannak sweetspotok)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.