Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kanczy


Kanczy
veterán

Ezt muszáj volt...? Szigorlatom van holnap, erre rakjátok ki a jobbnál jobb cikkeket/videókat :((( :DDD

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) Normi™


Normi™
őstag

Elég jónak tűnik.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#3) Logen88


Logen88
aktív tag

Ááá de sokat kell még várni. :O Eddigiek alapján... :Y :R nincs több hozzáfűzni valóm. :D

The Last of Us is a masterpiece.

(#4) wolfman


wolfman
veterán

Eddig ahogy látom megvannak azok a kütyük amik eddig is. De akkor miért egy előzmény játék? Kíváncsi vagyok miben fog megnyilvánulni, mert ha mindent tudunk amit eddig, akkor picikét felesleges hogy prelude.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5) Chapel válasza wolfman (#4) üzenetére


Chapel
addikt

Mert valahogy el kell adni és így benne lehet valaki aki amúgy nem...érted ;)

Most vagy nagyon hulladék a videó minősége vagy ez valami xbox/Wii U verzió videó mert a látványra szegényes, legalábbis az eddigiekhez képest. AC kenterbe veri, remélem az idő visszaforgatásával a látványt nem tekerik egyenesen arányosan ;]

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#6) vitaro


vitaro
senior tag

Folytatásnak jobban örültem volna, de ettől függetlenül tetszik.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#7) Ryder62 válasza Chapel (#5) üzenetére


Ryder62
őstag

Én is kicsit szegényesnek láttam a grafot de hát majd meglátjuk.

A másik hogy beigazolódott a gyanúm. A város full üres lesz, sehol forgalom, járókelők, csak rossz fiúk. Annyi hogy immár normális város a környezet. Arkham Prison Luxury?

(#8) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Jól néz ki! Meglessük majd milyen lesz. :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#9) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Kicsit fura, hogy ez előzőekhez képest a múltban játszódik, Batmannak mégis jobb gadget-jei vannak.
Milyen logika ez? :D

(#10) wednesday válasza wolfman (#4) üzenetére


wednesday
őstag

Meg lehet végül is magyarázni...Batmannak mindig is jó kütyüjei voltak. Az elmegyógyintézetnél nem fért annyi cucchoz hozzá. A 2. részben is végül is kívülről jött a támogatás.

Itt most nem látok akkora fejlődést, mint az első és a második rész között. Persze azért van. Pár új módszer a becserkészésnél illetve olyan ellenfél (nindzsás), ami ugyanúgy képest kitérni és visszatámadni. Ennek örülök, mert kellenek a komolyabb ellenfelek, akiket nem lehet egy hárításból lecsapni, gyak meg kell küzdeni velük. Remélem ezt jobban kidolgozzák.

Egyedül a grafikán látszik, hogy ez "előzmény" akar lenni, mert az így ránézésre szegényes és visszalépésnek tűnik. Remélem ez csak "korai" állapotnak tudható be (azért év vége már nincs messze).

(#11) Chapel válasza wednesday (#10) üzenetére


Chapel
addikt

...nem akarok ördögöt falra festeni, de engem továbbra is aggaszt hogy ez már nem Rocksteady....

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#12) wednesday válasza Chapel (#11) üzenetére


wednesday
őstag

Olyan pletykát is hallottam, hogy a Rocksteady készít ettől függetlenül egy Batman játékot (ami elvileg nextgen) és már azon dolgozik. Így lett kiadna másnak az Origin, hogy addig se heverjen parlagon a franchise.

Ugye népszerű lett a játék, fel is figyelt rá a kiadói menedzsment, tehát beindulhat a "tömegtermelés".

(#13) Bjørgersson válasza Chapel (#11) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem vagy vele egyedül. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.