Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) WolfheartGR válasza Huma (#41) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Tudom. Ez a hobbim, veszek, adok egereket, kíváncsiságból tesztelgetem őket (meg mert hülye vagyok, hogy ilyenekkel szarakodok, annyi ablakon feleslegesen kiszórt pénz ment már ebbe... ). Egy egyszerű fogásstílusváltás is befolyásolja az aimodat. Palmról fingertipre váltva kicsivel javul nálam, azután úgy begörcsöl a tenyerem, ülve kell pessantsak mert azt sem tudom megfogni egy darabig. Nem csak én vettem észre ezeket a dolgokat, hanem az edzőpartnereim is. A visszajelzés adott. És bizony, HL2DM playerként sokszor ürítettem ki a pub szervert. Ha ez mond valamit akkor tessék. Quakerként noobkodok. ;)
Egy kép a jobbfajta patkányokból. Azóta erősen megváltozott a készlet.
Igen a cpi-m is alacsony, és in game sensem sem valami túl magas. Mint írtam is fent. És egérpadokból is a lassabbakat preferálom. Míg a teflonokból szeretem a csúszósabb fajtákat. Valamint használok csuklóvédőt is, részben a sok cibálás miatti terhelés csökkentés elosztása, részben mert különben kisebesedik a "gamer bütyköm" a csuklómon.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.