Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danih


danih
addikt

Megoldás: az ilyen "engedjafeléből" arcokat ignore-ba tenni, nem idegeskedni.
És szerintem lehet eközben kevesebbet zsidózni is, tovább marad életben a topik.

[ Szerkesztve ]

(#2) Viktor77


Viktor77
titán

Ide leírhatom, itt nem üzletrontás. Teljesítménye alapján nagyjából az általad kiírt ár felét éri a kártya.

Tetszik-nem tetszik, ez van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Korrekt áron adod pedig. Ilyen amúgy is nyomott áru kártyáknak nem csökken annyit az értéke, fele ennyit kínálni érte vicc. Ennyiért pedig nem is lehet újat venni és majdnem annyi gari van rá, mint az újra.

Szard le ezeket, egy percet se érdemes foglalkozni velük. Privát töröl és kész. Elfelejteni.

[ Szerkesztve ]

(#4) Dany007 válasza Jhonny06 (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Honnan tudjátok melyik hirdetésről van szó? :)

(#5) 8th


8th
addikt

Ha jól néztem egyetlen helyen találtam raktáron 10félért + a futár/posta díja. Vegye meg ott. Bő 12k-ért a kezébe is adják a kártyát.
Én nem pazarlom az időmet az ilyen emberekre. A variálós szarrágókat egyszerűen letiltom és mehet a dolgára. :P

(#4) Dany007: hardverapró főoldal > részletes keresés > user név > ok. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Viktor77 válasza 8th (#5) üzenetére


Viktor77
titán

Azt hogy csináltad? Itt 8K, ráadásul a DDR3 ramos, nem a DDR2-es. Igaz, csak 1 van raktáron, de a szerzőnek sincs több. :)

De itt is van 8K-ért DDR3-as, igaz, 1-2 nap szállítási idővel.

Hardverker, 8fél, van raktáron, DDR3-as.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7) 8th válasza Viktor77 (#6) üzenetére


8th
addikt

Oké de ez nem olyan kártya amit a szerző hirdet. :N Ez DDR3 az DDR2. DDR2 nincs ennyiért mondjuk nagyon nem ástam bele magam a témába.

hardverker... Ott akartam egy ismerősnek procit venni. Felhívom őket mondom azt látom duna plázában van raktáron. Igen van. Oké köszi telefon lerak kocsiba beül odamegy. Bemegyek. Hát őőő nincs de tudnak rendelni. Kösz b+ rendelni én is tudok. Keresztülkocsikáztam judapestet a semmiért és közben bezárt a másik hely ahol viszont tényleg volt raktáron. HD4830-al ugyanez volt anno. 17k-ért volt fent náluk (mindenhol 20k körül ment akkoriban), érkezik 10db XY napon. Nézem aznap erre a dátum át volt írva Z napra. Odacsörögtem de persze Z napon sem jött egy darab sem. Azóta nem néztem feléjük sem pedig előtte vettem náluk ezt azt. :(

[ Szerkesztve ]

(#8) Viktor77 válasza 8th (#7) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, valóban nem olyan. Jobb.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9) 8th válasza Viktor77 (#8) üzenetére


8th
addikt

Jobb persze, hogy jobb ez nem is kérdés. De ha árulok egy 1.2 dízel A2-t nem érdekel mennyiért mennek az 1.4 dízelek mert az enyém nem olyan.

(#10) Viktor77 válasza 8th (#9) üzenetére


Viktor77
titán

Majdnem jó a példa. Csak a motor=GPU. És itt a GPU ugyanaz.
Nehogy már felródd, hogy jobb kártyát találtam olcsóbban, mint amit ne néztél (csak ramsebességben tér el, ami attól még ugyanaz a kártya).

Arról nem is beszélve, hogy gyakorlatilag minden boltról találni a tiedhez hasonló sztorikat, úgyhogy senki ne vásároljon sehol.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11) 8th válasza Viktor77 (#10) üzenetére


8th
addikt

Jó te még mindig DDR3-ról beszélsz. A fent említett kártya nem az. :N Akkor most keress ugyanebből DDR2-est. Kíváncsi leszek hányat találsz és mennyiért.

(#12) Viktor77 válasza 8th (#11) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor az okfejtésedet követve (én DDR3-ast találtam olcsóbban mint te DDR2-est), adhatja drágábban, mert rosszabb memóriával van szerelve?

Vagy megfordítva, ha DDR3-as lenne, akkor 6K-ért kéne kínálnia?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13) Jhonny06 válasza Viktor77 (#8) üzenetére


Jhonny06
veterán

Semmi különbség nincs ilyen kategóriában a DDR2 és DDR3 között, úgyhogy megnyugodhatsz, nem jobb. ;)

(#14) Viktor77 válasza Jhonny06 (#13) üzenetére


Viktor77
titán

Na, hát ha szerinted nem jobb, akkor még inkább igaz amit írtam, és feleslegesen lett idelinkelve 10K-ért, mikor 8K-ért van 3 év garis.
És akkor 8th okfejtését követve, Banhammer akár árat is csökkenthet, hiszen ha nincs különbség, akkor ne a drágább DDR2-eshez viszonyítson.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15) banhammer


banhammer
veterán

Időközben a meghirdetett összegért a VGA-t.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#16) banhammer válasza banhammer (#15) üzenetére


banhammer
veterán

Na akkor még egyszer, most már érthetően.

Időközben a meghirdetett összegért eladtam a VGA-t.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) Lenry válasza Viktor77 (#2) üzenetére


Lenry
félisten

ki kell, hogy javítsalak: a kártya pontosan annyit ér, amennyiért azt megveszik. egy fillérrel sem többet vagy kevesebbet.

elcsépelt mondás, de attól még így van.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.