Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Thrawn válasza bambano (#43) üzenetére


Thrawn
félisten

A szakkifejezés is egyfajta szleng.
Egyébként nyelvészprofesszornak készülsz? :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#52) bambano válasza Thrawn (#51) üzenetére


bambano
titán

nem, csak időnként kiakadok azon, mennyi baromságot írnak a neten. itt is, indexen is, máshol is. velvetet, díványt nem is említem.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#53) bullseye válasza bambano (#38) üzenetére


bullseye
addikt

Sajnos a legyes hasonlat nem a legjobb. A nyelv alakul, fejlődik, visszafejlődik, stb. Ha a 10-15 millió magyarból elég sokan értelmezik a pofozógépet boxzsáknak, akkor azzá válik, ahogy pl. irodalmi művekben is felháborodást kelt egyesekben a "leszopni magam" vagy a "faszolni" kifejezés, mert az évek során megváltozott a jelentése.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#54) Sirpi


Sirpi
senior tag

Amikor először találkoztam ezzel a kifejezéssel, én is félreértettem, de az akkori írásból egyértelműen kiderült, hogy pofozógép = akit sz****ávernek, és innentől nem problémáztam rajta.

Egyébként ha következetesek akarunk lenni, akkor a lenolaj és a babaolaj közül is helytelen az egyik...

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#55) Thrawn válasza bambano (#52) üzenetére


Thrawn
félisten

Lehet be kellene szerezned egy pofozógépet a felgyülemlett feszültség levezetésére :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#56) Crystalheart válasza Sirpi (#54) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Na igen. :DDD

(#57) bambano válasza Thrawn (#55) üzenetére


bambano
titán

dehát van :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#58) bambano válasza Crystalheart (#56) üzenetére


bambano
titán

"If train station is place where train stops, bus station where bus stops, what is work station"? :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#59) bambano


bambano
titán

hmm. egy ember, aki beszél magyarul: pofozózsák

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.