Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Jim-Y válasza baluka26 (#50) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szerintem a magyart a PH-sok többsége nem szeri/szerette, köztük én sem, szóval szót se róla, kalappal a többihez ;)

Nekem 4 éve 4,5,5,5,5 lett a vége, magyar lett 4-es.

[ Szerkesztve ]

(#52) Jhonny06 válasza baluka26 (#50) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hát igen, műszaki pályára teljesen mindegy.

(#53) baluka26 válasza Jhonny06 (#52) üzenetére


baluka26
veterán

Szövegértés része nem volt annyira vészes, de mivel az elemzősdihez közöm nincs "muszáj" voltam érvelni, az meg nagyon szar téma volt. Itt vannak a második feladat témai.
Az összehasonlító verselemzés volt állítólag a legkönnyebb.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#54) koshmar válasza baluka26 (#53) üzenetére


koshmar
őstag

Én az emberi magatartásformákról szólót választottam volna.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#55) po1son válasza Jhonny06 (#46) üzenetére


po1son
addikt

Lehetett volna jobb is, de magyar nekem se kell sehova :D

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#56) baluka26 válasza po1son (#55) üzenetére


baluka26
veterán

Mit írtál szövegkifejtősdinél?:)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#57) po1son válasza baluka26 (#56) üzenetére


po1son
addikt

Érvelés, azon belül a három mű Tóthék, Ember Tragédiája, Rómeó és Júlia. Érettségi előtt tudtam már, hogy az érvelést fogom választani.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#58) darál0w


darál0w
Jómunkásember

én akkor érettségiztem, amikor előtte 1 nappal felkerült netre minden.

duplán kellett írnom a magyart és a matekot. vagy választhattam volna az év végi jegyet, ami a tanárok joindulatának hála 2-es volt. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#59) Motion_Blur válasza darál0w (#58) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:))

Ez melyik év volt?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#60) darál0w válasza Motion_Blur (#59) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

asszem '05

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#61) RootRulez


RootRulez
félisten

Hajrá! :))

═════════════════════════════════════════

(#62) moha21


moha21
addikt

Ehh

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#63) Buda76 válasza Motion_Blur (#59) üzenetére


Buda76
senior tag

'89 és '04 ben volt ue. :D

(#64) baluka26


baluka26
veterán

Állítólag a mai matek sokkal nehezebb volt mint a tavalyi.
Nekem ez szerintem most olyan 85-90% között lehet :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#65) koshmar válasza baluka26 (#64) üzenetére


koshmar
őstag

Ehh, én a tavalyit is nagyon nehéznek éreztem középszinten.
Meg is lett az eredménye.. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#66) po1son


po1son
addikt

Hát matekon is túl vagyunk. :)
Most megnézve a megoldásakt volt pár buta hibám, de a matek soha se volt az erősségem.
Holnap írok még egy 80%-os törit és a felvételi nagy valószínűséggel kipipálva:D
Szóbeli az meg már gyerekjáték lesz :DD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#67) Crystalheart válasza művésznő4 (#32) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Akkor nyugtass meg, hogy nem lesz vészes...
Sőt, ESKÜDJ!"

:DD
Nekem vészes volt. Persze angol tanára válogatja. A szóbelim lehúzta 4-esre a végén :\

(#68) darál0w válasza Buda76 (#63) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nebazzmá' hogy nem tudom mikor érettségiztem. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#69) baluka26 válasza darál0w (#68) üzenetére


baluka26
veterán

Congratulálok XD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#70) Szten Márs válasza Buda76 (#63) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

He? '89-ben felkerült minden a netre az érettségi előtt egy nappal? :DDD

(#71) Jhonny06 válasza Szten Márs (#70) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ezt én is néztem. :DDD

(#72) darál0w válasza Szten Márs (#70) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ezesetben megkérdőjelezem a '04-et is :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#73) manoarc


manoarc
senior tag

Az éreccségihe' ennyit tennék hozzá , ez jutott eszembe Fail

{。^◕‿◕^。}

(#74) JColee válasza manoarc (#73) üzenetére


JColee
őstag

(#75) po1son válasza JColee (#74) üzenetére


po1son
addikt

Amúgy, hogy leste ki, ha a megoldások még fent se voltak akkor?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#76) No-kia válasza po1son (#75) üzenetére


No-kia
őstag

suliban mi is előszerettel használtuk andoriddal és iOS-el rendelkező mobiltelefonjainkat ilyen esetben :D , de mondjuk azért nem az érettségin...

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#77) baluka26


baluka26
veterán

A töri könnyű volt :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#78) darál0w válasza baluka26 (#77) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én is ezt mondtam....nehogy elkiabáld....

4es lett :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#79) po1son válasza baluka26 (#77) üzenetére


po1son
addikt

Könnyebb volt, mint a tavalyi, az biztos:) :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#80) domi007


domi007
őstag

A mai töri könnyű volt, a tegnapi emelt matek volt a szívás :))

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#81) baluka26 válasza po1son (#79) üzenetére


baluka26
veterán

A három közül az egyik.
Tegnap a kezem ügyébe került a tavalyi matek érettségi, hibátlanra oldottam meg matekórán, márciusban. :N
Ezennel én be is fejeztem az érettségit.
Ha tudtok eredményeket, írjatok, ápdételem a bejegyzést :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#82) po1son válasza baluka26 (#81) üzenetére


po1son
addikt

Törire gondoltam :)
Ezt hallgattam Belga-Töri töri érettségi előtt, szóval a siker már el volt könyvelve :DD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#83) Jhonny06 válasza po1son (#75) üzenetére


Jhonny06
veterán

Gondolom nem konkrétan arra gondolt, csak valami segítségre.

[ Szerkesztve ]

(#84) veector


veector
senior tag

Na holnap angol :C
Remélem a listening nem lesz ilyen szemétkedős mint a nyelvvizsgán (konkrétan nem lehetett semmit se hallani, csak a "háttér"zajt, bár ott pont 100%-ra sikerült).

(#85) hoffman_ válasza baluka26 (#21) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Isten ments, hogy elkeserítselek, és szerintem már el is késtem vele :DDD De a műszaki menedzsereket az adott szakma mérnökei(jelen esetben felsőéves hallgatók, illetve tanárok) állandóan fikázzák. Én is azt találtam elsőnek ki, aztán felejtettem is el. Úgyhogy nemzetközi gazdálkodásra menj :D Bár BME-GTK jó, jár oda pár ismerős. Nem Corvinus, de alakul.

Btw én OE-KVK-n bukdácsolok. Jelöltem még BME építőt, és BME villanymérnököt, ezek közül BME villanyra nem vettek fel, ahova legjobban akartam menni :D

mod:

Volt egy kérdés, miszerint: nehéz a béeme? Mivel nem egy jó cimbimnek sikerült ami nekem nem, állandóan azt hallgatom, hogy mekkora szopás. És amióta fészbúkon sincsenek, és partizni is alig járnak - hc partifészek - a választ a fantáziádra bízom :D Válasz: mocskosul.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#86) baluka26 válasza hoffman_ (#85) üzenetére


baluka26
veterán

Lehet én is OE-s leszek a végén ;]
Ez az ami viszonylag érdekel, nemzetközi gazdra sok pont kellene nagyon :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#87) JColee válasza hoffman_ (#85) üzenetére


JColee
őstag

Erről van itt szó kéremszépen. :D

(#88) hoffman_ válasza baluka26 (#86) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ha jössz feltétlen szólj, jelentkezem a gólyatáborba rókának, és megkeserítem az életed, annyi pálinkával, amennyi a világon nincs, hahaha ;]

JColee:

Ilyen nincs, ezt a videót pont tegnap linkelték be nekem a semmiből :DDD Legjobb :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#89) darál0w válasza hoffman_ (#88) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

joreggelt pálinka. durva :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#90) baluka26 válasza hoffman_ (#88) üzenetére


baluka26
veterán

Oké :D
Amúgy műszaki menedzser, mert ugyebár ez gazdasági szak, azaz nem kell hozzá fizika, info, stb. Amúgy a fő érdeklődési köröm a hangtechnikusnak való tanulás lenne, de az csak OKJ-n van, diploma nélkül meg ugye nem ember az ember itthon...
Jajj, én alkoholt nem iszok két hete csütörtök óta. Sikerült egy nagyon durvát teleportálni és viszontlátni a sok-sok italt :N

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#91) Alexios válasza baluka26 (#90) üzenetére


Alexios
veterán

nem kell hozzá fizika, info,

Meg ne lepődj ha esetleg mégis előkerülnek hasonló tárgyak :DDD

(#92) hoffman_ válasza baluka26 (#90) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Mi érettségi alatt semmit, előtte szokás szerint, utána pedig olyat, hogy hetekig, helyről helyre teleport. Azóta is :D

mod: A műszaki menedzsernek nálunk tanítanak elég sok szaktárgyat a mienkből, csak olyan low szinten, hogy wcpapírnak se elég. Illetve vizsgán ki kell puskázni.

darál0w:

Amikor a 6od éves elsőéves róka hajnali 4kor rátok tör, miután tornádóval a fejedben fetrengsz a 4. hányás után, és előveszi azt az 5 literes műanyag flakont, amiben a 10 éves törköly van, mert egyik GT-ben se tudott elfogyni, és meghúzatják veled mint atom, na akkor érzed, hogy GT-ben vagy :DDD (és áldod magad másnap(este, mikor fel tudsz kelni), hogy az alsó ágyra költöztél, mert ha nem így történt volna, amellett, hogy telehányod az ágyad, még össze is töröd magad :DDD )

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#93) baluka26 válasza Alexios (#91) üzenetére


baluka26
veterán

Nem voltam rossz belőlük, de nem tanultam utolsó évben, és nem tudtam volna jó érettségit tenni. Így értsd :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#94) darál0w válasza hoffman_ (#92) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

amikor első éves voltam hál'istennek volt haver, aki "roka" volt...és kivételeztek velem :D:D

nem kellett menni reggeli tornákra....dupla kaja, tripla pia :DDD

imádtam. amikor meg mi csináltuk...hát arrol nem sok emlék :DDD

de a joreggelt pálinka az borzaszto....1x mondjuk beszopattak elsőbe...kérdezték, hogy mennyi...asztem' arra gondol, h mennyien vagyunk a szobában...mondom 5.

5 felest lehuztam. majd kóma. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#95) hoffman_ válasza darál0w (#94) üzenetére


hoffman_
nagyúr

kérdezték, hogy mennyi....mondom 5

Hülyeeee :DDD

(nekünk csak 3 nap volt, de első nap olyan szar kannással ütöttem ki magam sajna, hogy a következő nap egész végig feküdtem, este 9kor tudtam kelni, amikor már ment a banjáz rendesen...)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#96) darál0w válasza hoffman_ (#95) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én bírom az alkoholt...

megint csak első....2. este sokan csak feküdtek...és akkor ugye még nem ismer annyi mindenkit az ember, szal' egyedül indultam le a buliba mondom majd csak lesz vki...

egyedül kezdtem el inni...a 3. absinthe után érkeztek meg páran...csatlakoztak hozzám. amire a többiek erőt vettek magukon, h lenézzenek, addigra hulla voltam :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#97) Alexios válasza hoffman_ (#92) üzenetére


Alexios
veterán

Amikor a 6od éves elsőéves róka hajnali 4kor rátok tör, miután tornádóval a fejedben fetrengsz a 4. hányás után, és előveszi azt az 5 literes műanyag flakont, amiben a 10 éves törköly van, mert egyik GT-ben se tudott elfogyni, és meghúzatják veled mint atom

Bár én BGK-s vagyok, pontosan ugyanígy volt nálunk is :DDD

Nálunk mondjuk nemhagytak senkit aludni, mentek a magnetofonnal és 5centire az arcától: Ééééébresztőőőő :DDD

[ Szerkesztve ]

(#98) hoffman_ válasza Alexios (#97) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Magnetofon, fuuuuj, ne is mondd :DDD

darál0w:

Én is bírom az alkoholt. Főleg az abszintot :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#99) baluka26 válasza hoffman_ (#98) üzenetére


baluka26
veterán

Én nem bírom az alkoholt egy bizonyos szint után. Főleg nem a töményet. ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#100) danih


danih
addikt

Száz!
Csakúgy.

(#101) baluka26


baluka26
veterán

Hajrá angolosok :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#102) veector válasza baluka26 (#101) üzenetére


veector
senior tag

Kész!
Összességében nem volt nehéz.
Olvasott szöveg értése: iszonyatkönnyű (nálam 25 perc volt, aztán unatkozhattam 35 percet)
Nyelvhelyesség: könnyű szintén
Hallgatás: ezt a true/false/nemderülki-t hanyagolni kéne (nem véletlenül nincs már nyelvvizsgákban se). azonkívül jó volt ez is
Writing: khm.. 10 sor az 50-80 szavas ímélre. ha összefüggő mondatokat írsz és a követelményeknek meg akarsz felelni akkor lehetetlen elférni 10 sorban (nem mintha számítana)
és 40 sor a 100-120 szavasra... most komolyan aki ezt összerakta az tisztába van az arányokkal?
ezzel 15 perc alatt készen voltam, aztán kértem egy lapot és átírtam az első feladatot hogy valamivel szebb legyen (+5 perc), és elhúztam.

A hanganyagok minősége jó volt szerencsére.

(#103) baluka26 válasza veector (#102) üzenetére


baluka26
veterán

True/false/text does not say tényleg fasság.
Én ősszel ott hibáztam, ahol van két állítás, és vagy az egyik igaz, vagy a másik, vagy mindkettő (aszem).

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#104) baluka26


baluka26
veterán

upupup.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#105) Thome


Thome
addikt

Úgyis megbuktok!

;]

(#106) baluka26 válasza Thome (#105) üzenetére


baluka26
veterán

Szép lenne innen: matek, töri 88, magyar 90. Angol-német 96, de ezek már megvannak ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.