Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rt06


rt06
veterán

azt tudni, hogy mely alkalmazasok kepesek hasznalni az igy kapott informaciot?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#2) dajkopali válasza rt06 (#1) üzenetére


dajkopali
addikt

próbáltam ezt megtudni
de a cég honlapján nincsenek szokásos információk (pl. telefonszám), a kapcsolati részben - ahol, gondolom, e-mailes formulát kellett volna kitölteni - 404-es hibát jelez a weboldal

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#3) Tikakukac


Tikakukac
titán

Remekül hangzik.

De azért nagyon erősen pesszimista vagyok, talán nem véletlen.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#4) Pixa válasza rt06 (#1) üzenetére


Pixa
aktív tag

Ír_gázoló.exe

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#5) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Androidos mobilhoz (navigációhoz) kapható valamilyen TMC vevő?

(#6) bambano


bambano
titán

engem érdekelne bővebb infó arról, hogy ez mitől új és mitől egyedülálló szolgáltatás?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) bambano válasza dajkopali (#2) üzenetére


bambano
titán

ezt a balesetet nem segítettek elkerülni :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) zseko válasza dajkopali (#2) üzenetére


zseko
veterán

Remek kezdés :D

(#6) bambano szerintem, ez a rendőrök között új, és egyedülálló dolog. A Waze progival eddig is lehetett jelenteni az ilyeneket és még pár dolgot. Igaz ahhoz kellett valaki aki pont ott volt, és éppen használta a progit, és a másik fél, aki szintén a waze-t használta. Itt legalább a jelentést biztosra kiküldik, más kérdés hogy ki fogja az ehhez jó progit használni, főleg ha nem offline hanem online navi lesz. Ismerőseim 90%-nak okostelefonja van ugyan, de alig pár embernek van rajta mobilnet. Navigációra meg nem is használják (némelyik nem is igazán alkalmas).

HR24.hu

(#9) hodostamas válasza zseko (#8) üzenetére


hodostamas
addikt

Ha nyilvános lesz az xml fájl amiben ezt közzé teszik és nem csak a saját programjuk fér hozzá akkor bárki bármilyen programban használhatja.

(#10) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Nem rossz kezdeményezés igaz nekem nincs rá szükségem. :K

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#11) bambano válasza zseko (#8) üzenetére


bambano
titán

szerinted. egyébként pedig sem nem új, sem nem egyedülálló.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) rt06 válasza bambano (#11) üzenetére


rt06
veterán

mely orszagokban mukodik mar ilyen rendszer, ahol a balesetnel eljaro hatosag szolgaltatja az informaciot elso kezbol, nem pedig egy harmadik fel, vagy maga a felhasznalo?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13) zseko válasza bambano (#11) üzenetére


zseko
veterán

Igen, szerintem, mint ahogy írtam is :U És ha képes vagy értelmezni is a mondatot, szintén azt írtam se nem új, se nem egyedülálló :U.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#14) kovkri1


kovkri1
csendes tag

iphone-ra van alkalmazás:
https://itunes.apple.com/us/app/trafficnav-hu/id501957446?mt=8

vagy TMC képes gps navi kell hozzá

másképp nem lehet megnézni

(#15) Huma


Huma
addikt

Kíváncsi leszek, hogy ebből tényleg lesz e valami használható vagy csak ismét a közpénzek elpazarlása fog menni. A magyar rendőrség nem arról híres, hogy az állampolgárok érdekeit nézné. De ki tudja, lehet végre valami csodát láthatunk.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#16) hejo


hejo
csendes tag

Ezek az okostelefonok mit kezdenek a hibaüzenet küldő rendszer hibakódjaival??? :F :Y :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.