Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Balazsrbr


Balazsrbr
csendes tag

Lehet még ma este felkerül : Szobák és még pár tipp,tanács :)

(#2) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Ez milyen progival készült?:)

(#3) moha21


moha21
addikt

Nincs is jobb, mint dungeonban élni . :Đ

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#4) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Az egyik régi quake1 pályámra emlékeztet :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#5) Xirtam válasza vwpolopg (#2) üzenetére


Xirtam
veterán

Minecraft játék

(#6) Balazsrbr válasza vwpolopg (#2) üzenetére


Balazsrbr
csendes tag

Minecraft :) ha meg nem erre gondoltál akkor minecraft és szabadkéz alapján :)

(#7) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Elmagyarázza nekem valaki, mi ennek a játéknak a lényege, célja, ilyesmi?

(#8) moha21 válasza Crystalheart (#7) üzenetére


moha21
addikt

Mint a legonak kb.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#9) Crystalheart válasza moha21 (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

De a legóvárat szét lehet ágyúzni, a legóemberek fejét le lehet "vágni"... :D

Szóval csak építgetni lehet? Tényleg zseninek kell ehhez lenni, hogy ezzel valaki milliárdossá váljon. Normál halandónak a büdös életben nem jutott volna eszébe.

(#10) EczkE válasza Crystalheart (#9) üzenetére


EczkE
addikt

[link]

Asszem mindenféleképpen!

(#11) Crystalheart válasza EczkE (#10) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Kösz, a videó megerősített a hitemben, hogy a nagyon unatkozók szórakozása és kb. anyit értelme van játszani, mint a tamagochinak. Ám ez piaci szempontból nagyon érdekes: azok a játékok vezetik az eladási listákat (Pl. Sims), amiknek kvázi nincs célja, vagy vége (WoW), ilyenek. Ergo a legnagyobb vásárlói halmaz azoké, akiknek sok idejük van - vagy sokat rabolnak más tevékenységektől -, és unatkoznak.

Ez azért érdekes, mert ha egy MMO-ban lehetne tisztán mesterembernek lenni, még akkor is volna ember, aki azt tolná a harcolászás helyett, vagy egy harcos karakter mellett volna mondjuk szíjgyártó karaktere. Így lehetséges volna valódi virtuális fantasy világ szimuláció is.

[ Szerkesztve ]

(#12) kmisi99 válasza Crystalheart (#11) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát ez nem igazán a nagyon unatkozóknak való inkább a jó kreativitásúaknak úgy vettem észre nekem pl kb nincs is kreativitásom így 10-20 óra után meguntam de nagyon durva dolgokat lehet létre hozni és egy szerveren játszva még jobb a haverokkal.

(#13) Crystalheart válasza kmisi99 (#12) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nézd, azt nem mondanám, hogy az én kreativitásom épp csapnivaló, lévén másom sincs; mégsem tudnám huzamosabb ideg játszani. Ha csak ezen múlna, akkor a Home Design 3D nagyon nyerő lett volna a maga idejében.

(#14) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Megnéztem a linkelt videót. Mindössze 1 dolgot nem értek. Ez mitől MMO? Én azt hittem, hogy itt össze lehet futni másokkal is, és egy közös világot építenek az emberek.... :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#15) Crystalheart válasza TazLeacher (#14) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Miért, ezt MMO-nak mondják? o.O

(#16) TazLeacher válasza Crystalheart (#15) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Lehet én vagyok tévedésbe...tényleg keveset tudok róla, nekem így rémlik. De a lényegen nem változtat...úgy legalább lenne valami értelme.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17) Crystalheart válasza TazLeacher (#16) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Na ja, úgy talán lenne. :D De a videóban dumáltak valamiről, hogy megmutatják egymásnak a pályáikat - hát lehet, hogy ezért közösségi. :o

(#18) kmisi99


kmisi99
addikt

Hát vannak szerverek ahol 10-50 ember van és több km^2 beépítettek. Na az nagyon durva miket meg nem csinál pár tucat ember.

(#19) Crystalheart válasza kmisi99 (#18) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát igen, durva volna, ha 10-50 ember a két kezével felhúzna egy középkori falut a Mecsekben, de ha ezt lowpoly kockákból teszik egy elnagyolt virtuális térben, az inkább csak geekség. :D

(#20) #19617792 válasza TazLeacher (#14) üzenetére


#19617792
törölt tag

ez nem MMORPG, főként azért is, mert egy MMORPG esetén van egy központi szerver, rajta a mapok, NPC-k, játékosok illetve vannak PvE-k, PvP-k, duelek, esetleg sok/nagy questek, egy akár komoly storylinenal. stb. itt ilyen nincs, itt szinte csak dedikált szerverek vannak, otthoni "barkácsoltaktól" egészen a profiig, és az egész egy nagy sandbox, minimális RPG elemekkel, mert van szinteződés, craftolás, alchemy, achievementek. bár az egész játék egy nagy szögegyszerű quest, eljutni End Worldbe és legyőzni a sárkányt...
ha van egy server, amire bejárásod van (whitelist, ami pl. legutóbbi 12w08a snapshotnál erősen bugzik), akkor közösen csináltok mindent.
ez egy "pici" építős kalandjáték némi RPG elemmel fűszerezve.

[ Szerkesztve ]

(#21) macos911


macos911
újonc

nemvagysemmi balázs :R marcivagyok :D

MOBO: Asus Rampage IV Extreme CPU: Intel Core i7 3960x CPU Cooler: Corsair H100i PSU: Corsair AX 1200W _ RAM: Corsair Dominator Platinum 32 GB HDD: Seagate Barracuda 3TB SSD: OCZ Vertex 4 256 GB VGA: Asus GTX 680 SLI Case: Corsair Obsidian 800D Sound Card: Asus Xonar Phoebus

(#22) Balazsrbr válasza macos911 (#21) üzenetére


Balazsrbr
csendes tag

Kösz ! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.