Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jó lett a videó! :C Csak rövid. ;)

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2) kemdom


kemdom
tag

Jó kis teló... Samu a Badánál nem kezdi el követni az androidos árazását, ugye? Kb független ára mennyi lesz? Egész jó, csak az a HVGA+3,65 col. :W

"Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

(#3) leslieke válasza kemdom (#2) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A badás telefonok nyomott áron kerülnek a boltokba. Itt már van Wave M ár: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4) DS39


DS39
nagyúr

ez a gyári böngésző nem tűnik vmi gyorsnak, pedig elvileg flasht is támogat. a menü gyorsabb mint egy hasonló kategóriás androidos, de a böngészőben kétujjas zoom-in-out, meg az elforgatásra reagálás lassabb.

(#5) kemdom válasza leslieke (#3) üzenetére


kemdom
tag

:C Nagyszerű, az elsőnek örülök. :) Annak már kevésbé, hogy egy ennyivel gyengébb hardverű wave-t, mint ez, drágábban veszek mint a sima wave2-t... :((( Arra van már 2.0?? El kéne határoznom magam, és kipróbálni ezt a rendszert... :K

"Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

(#6) Loretto válasza kemdom (#5) üzenetére


Loretto
veterán

Van Wave 2-re 2.0 update.

Soirée...

(#7) leslieke válasza kemdom (#5) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A legjobban a Wave 3 éri meg, de az még ennél is drágább, viszont e legerősebb hardverrel szerelt bada-telefon, minőségi anyagokból összerakva.

Wave2-re van Kiesen frissítés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8) kemdom válasza leslieke (#7) üzenetére


kemdom
tag

"még ennél is drágább"?? Azért a gio, mini, ace trióhoz képest ez marha olcsó... Az, meg GSMLine-on néztem, 66, ami azért a hardverért ESZMÉLETLEN jó ár... Nem tom, mi van a Samunál... Átvihetnék a vezetőket a Badás részlegről az Androidoshoz... ;)

"Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

(#9) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Kicsit aggódtam, hogy ezzel a processzorral lassú lesz a software, de kellemesen csalódtam. Látszik, hogy megfelelően van megírva illetve optimalizálva az egész OS. :)
Csak nehogy vegyek eggyet a Wave 3-om mellé :DD

[ Szerkesztve ]

(#10) Loretto válasza Evil Snowman (#9) üzenetére


Loretto
veterán

Hugomnak Y van, de a barátjának is kezd behalni a telefonja, lehet rábeszélem, és akkor mindhárom új Badás telo meglesz a családban. :DDD

Soirée...

(#11) AMD_ok válasza Loretto (#10) üzenetére


AMD_ok
őstag

Wave 1 re is van már végre Bada 2.0, nem tudjátok?

(#12) Loretto válasza AMD_ok (#11) üzenetére


Loretto
veterán

Katt.

Soirée...

(#13) AMD_ok válasza Loretto (#12) üzenetére


AMD_ok
őstag

köszönöm Uram :R

(#14) Apika


Apika
Közösségépítő

Egész jól teljesített ez a készülék a videó alapján a paramétereihez képest...

(#15) kemdom válasza leslieke (#7) üzenetére


kemdom
tag

Hmm. Most, hogy nézem a tesztjét, lehet, hogy nyáron befektetek egy Wave 3-asba. Nekem kell a 4" a normális használathoz, de 3,7 biztosan, annál lejjebb nem mennék. Úgyhogy gyűjtügetés indul. :))

"Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

(#16) leslieke válasza kemdom (#8) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az a telefon szürkeimportos, bolti garanciás, a gyári 2 év + 2 hónapos garanciás drágábbak.

(#11) AMD_ok Nincs! :(

(#12) Loretto Az a hír még mindig téves!! Kiesen a mai napig nincs Wave 1-re hivatalos bada 2.0!! Magyarázat itt: [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17) AMD_ok válasza leslieke (#16) üzenetére


AMD_ok
őstag

Loretto amit linkelt,az nem jó? Extreme Digitalban vettem függetlenül,semmi finesz nincs a telefonban :F

(#18) leslieke válasza AMD_ok (#17) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem jó az a link, mert az egész cikk egy tévedésre alapul!! Nincs a Kiesen a független Wave 1-ekre bada 2.0. Saját tapasztalat: nekem is van Wave 1, független, és bada 1.2 van még mindig rajta.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19) AMD_ok válasza leslieke (#18) üzenetére


AMD_ok
őstag

az van nekem is rajta,akkor meg se próbáljam? illetve mikor várható végre akkor erre a telóra a hivatalos, magyar bada 2.0?

(#20) leslieke válasza AMD_ok (#19) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bada 1.2-ből a legfrissebb a KF3 firmware, Kiessel maximum erre tudod frissíteni. Magyar 2.0 megjelenéséről nincs hivatalos infó.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21) AMD_ok válasza leslieke (#20) üzenetére


AMD_ok
őstag

Köszi,de ilyen mindenféle akármilyen cucc nem kell,addig elvagyok ezzel is, 1.2 van nekem is, jó, hogy benyögték már rég, hogy lesz frissítés minden ilyen telóra... :F :R

(#22) kemdom


kemdom
tag

Gari nekem annyira nem fontos... Badát moddolni eszembe sem jutna, amúgy meg vigyázok a telefonokra... Az ezen felül lehetséges hibákra pedig gondolom jó a bolti garancia ( pl: kijelző, egyéb gyári hibák)

[ Szerkesztve ]

"Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

(#23) Krajczi válasza kemdom (#22) üzenetére


Krajczi
tag

Ezek szerint Te már Wave M-t használsz? Milyen akkuidőt tapasztaltál? Nálam minimál használatra kellene, remélem, úgy sokáig bírná egy töltéssel.

(#24) kemdom válasza Krajczi (#23) üzenetére


kemdom
tag

:) nem, még nem használtam Wave-eket, de ezt leírtam az előző hozzászólásomban. :) ( csak a Wave 3-mal áttérnék rá. ) De ha ez segít, ismerősöm sima Wave-e 1-1,5 napot bír egy töltéssel, az olcsóbbakon kívül (575, 525) állítólag mindegyik ilyen akkuidővel bír.
off:
nem ide tartozik, de az miért van, hogy a laptopom billentyűi időnként benyomhatatlanok? (tehát konkrétan nem lehet őket teljesen benyomni, és nem veszi be a leütést... :F )

"Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

(#25) leslieke válasza kemdom (#24) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az akku idő a használat mértékétől is nagyban függ, nálam a W1 és a W3 is átlagban 2 napot bír egy töltéssel.

Laptop: esetleg kosz lehet a billentyűzet alatt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#26) kemdom válasza leslieke (#25) üzenetére


kemdom
tag

Kosz kilőve, már kiporszívóztam. :D De a para, hogy mindig másik billnél csinálja... :O

"Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

(#27) AMD_ok válasza kemdom (#24) üzenetére


AMD_ok
őstag

Atyaég,mit csináltok a telefonnal, hogy csak 1 napot bír ki? :DDD Nálam 6-7 nap, folyamatos, 24 órás bekapcsolt állapot mellett, mondjuk nem internetezek, navigálok rajta...

(#28) leslieke válasza AMD_ok (#27) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Te mit csinálsz, hogy 6-7 napot bír ki? Nekem se Wave1, se a Wave nem bírt ennyit, akkor se, amikor beteg voltam és hozzájuk se nyúltam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29) leslieke válasza leslieke (#28) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

* Wave 3

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#30) kemdom válasza AMD_ok (#27) üzenetére


kemdom
tag

Kihasználásnak hívják! ;) kiaknázzuk a bennük rejlő lehetőségeket. Ez a titok nyitja.

"Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

(#31) AMD_ok válasza leslieke (#28) üzenetére


AMD_ok
őstag

Hát,mint írtam nincs rajta net, mail, ilyesmi forgalom,nincs navigálás vele, BT is csak akkor van bekapcsolva, ha szükséges, képernyő beállítva kikapcsra 15 mp után, ilyesmik... ;)

(#32) leslieke válasza AMD_ok (#31) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezzel így tényleg sokat lehet nyerni, de mennyi a napi telefon, sms? Mennyit használod egy nap átlagban?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#33) Evil Snowman válasza AMD_ok (#27) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nekem még az 1 nap üzemidő is csak álom. :DDD Naponta kétszer a etetem a 3-ast, mindezt úgy, hogy este átrakom Airplane módba :)
Mondjuk megy rajta, Gmail, Hotmail 15 perces szinkron, emellett céges levelezés push szinkron mellett. Emellett napi 1,5-2 óra telefonálás, 10-15 SMS. Utazás alatt pedig zene hallgatás közben netezés (kb. 2 óra). :DD

(#34) leslieke válasza Evil Snowman (#33) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ennyitől nem csoda, ha kétszer kér enni. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#35) Evil Snowman válasza leslieke (#34) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Hál' Istennek a mai nappal volt utoljára kitéve ilyen mértékű használatnak. :))
Megint kaptam egy céges telefont hosszab távú használatra. Így a kicsike, most pihenni fog egy ideig. Reméljük a másik telefon is tudja hozni azt a szintet, amihez hozzászoktatott a Wave... Bár kételyeim vannak :F

(#36) AMD_ok válasza leslieke (#32) üzenetére


AMD_ok
őstag

hát, napi szinten úgy 15-20 perc beszélgetés, és max 1 sms, de még az inkább ritkábban,nem nagyon irok sms-t :B

(#37) leslieke válasza AMD_ok (#36) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Így már érthető a 6-7 nap. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.