Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Manbal


Manbal
senior tag

Egy FPS-t még szép hogy egérrel játszik az ember... konzolon az ilyesmit csak kínszenvedve lehet :) vagy nagyon gagyin...
össze kéne ereszteni a konzolos és a PC-s multizókat egy TvT-re :D brutális vereség lenne a játékgépesek részéről ;]

(#2) rankesz válasza Manbal (#1) üzenetére


rankesz
veterán

Ez nem teljesen így van, a hírben is benne van hogy a ModWarfare 2-t pl többen játszák konzolon.
Amúgy Én is a PC-s multis tábort "erősítem" :))

(#3) Manbal válasza rankesz (#2) üzenetére


Manbal
senior tag

Az lehet hogy az MW2-t többen játszák konzolon, de az gagyi is mint állat (a battlefieldhez viszonyítva tuti)... :D

(#4) kommunism válasza Manbal (#1) üzenetére


kommunism
aktív tag

Nem kell kinszenvedve játszani csak nem kell hisztizni:D Csak könnyebb egérrel 1 picit és a meccs legfejjebb mo-n végződne súlyos vereséggel hidd el én jáccotam mind2ővel elég kiegyenlitett lenne az a harc.........

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#5) rumkola válasza kommunism (#4) üzenetére


rumkola
veterán

"elég kiegyenlitett lenne az a harc....."

persze :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) rankesz válasza Manbal (#3) üzenetére


rankesz
veterán

Hát, sok tapasztalatom még nincsen a BF-el, csütörtökön toltam 1-2 órát, tegnap nem engedett be, most meg rokonozásban vagyok :O

(#7) kommunism válasza rumkola (#5) üzenetére


kommunism
aktív tag

Elhiheted hogy nem érdekel mit irsz többett jáccottam konzolon mint te ez biztos előtte meg volt 10 éves pc-s tapasztalatom ugyhogy tudom mennyi a különbség.

[ Szerkesztve ]

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#8) Csabroncka válasza Manbal (#3) üzenetére


Csabroncka
addikt

A battlefield Pc játék marad, hiába erőltetik.. és az érzés is!
Emiatt nagyon sajnálom, hogy a BC2 konzol átírás (néhány elemben kitűnik), utolsó igazi remény és mentsvár a BF3-lesz. Azonban nagyon sok jó, és + dolgokkal emelték a játékélményt, ez tagadhatatlan. :R

"in medias res"

(#9) Manbal válasza Csabroncka (#8) üzenetére


Manbal
senior tag

Hát igen... a terep textúrák eléggé elnagyoltak, néhol már-már undorítóak. Nem hiába csak 6GB a játék, ha normál PC-s verzió lenne akkor 12-15GB lenne, a brutál textúrák miatt :) :o

de amúgy én másik negatívumot nem tudok felhozni, és a multiban pedig úgy sincs idő nézelődni, szal annyira nem nagy "hiba" :)

(#10) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nekem is volt boxom és tény, hogy az autós meg az ilyen arcade gémek élvezetesebbek a kontrollerrel, de az fps és a stratégia csak is a pc-n a legjobb szvsz ezért is adtam el a boxot.:D

(#11) Sicilian


Sicilian
addikt

Próbáltam konzolon fps-t, háát inkább maradok a pc-nél meg az egérnél...

nothing is true everything is permitted..

(#12) athomi válasza Manbal (#1) üzenetére


athomi
veterán

Nem kell azt kínszenvedve, meg lehet szokni, de az biztos, hogy olyan skill-je véletlen sem lesz egy joystickosnak, mint egy egér+bill kombósnak. :)
Össze nem szabad ereszteni őket, mert akkor a konzolosok sokat sírnának. :DDD

A MW2-t PC-n sokan azért nem játsszák, mert el lett konzolosítva!

[ Szerkesztve ]

(#13) iSonic


iSonic
addikt

Jó, hogy favorizálják, hisz egy egérrel pontosabban lehet célozni, plusz szebb a grafika és élvezetesebb PC-n játszani..

(#14) gabmng


gabmng
csendes tag

álljon meg a nászmenet... nem gagyi az mw2 a bc2-höz képest... mivel szerintem nem nagyon lehet összehasonlítani... szerintem teljesen más a kettő játékélményre.. kinek a cod kinek a batle jön be jobban.. én nyomtam mindkettővel, a bc2 bétájával neten, hát szerintem katasztrófa volt.. single része játékélményre mindkettőnek 10/9 .. az nem tetszett bc2-be hogy annyi töltényem volt a fegyverekhez, meg annyi lövedék a vállrólindítható rakétához, hogyha ezt a valóságba vki magával vinné egy háborúba 3 serpát kéne magával vinnie... sztem ez egyáltalán nem volt reális, szemben az mw2-vel ahol reális mennyiségű lőszer, meg lövedék van nálad( 1-2db) kézigránátból se vihetsz magaddal 10et, mert úgy néznél ki mint egy karácsonyfa

összegezve, sztem mw2 10/9, bc2 10/8

helyesírási hibákért elnézést ha van, most keltem :D :P

(#15) h-yle


h-yle
addikt

BC2 tört megy hivatalos szerveren? Mert ha igen akkor min csodálkozunk?

Ha ebben nincs benne a tört, akkor respekt és tisztelet a PC játékosoknak. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#16) Depression válasza gabmng (#14) üzenetére


Depression
veterán

Már 20 évvel ezelőtt is tudtam, hogy lehetséges:
commando

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#17) gabmng válasza Depression (#16) üzenetére


gabmng
csendes tag

jó.. neki lehetséges XD XD

(#18) zcool


zcool
aktív tag

Hát nekem nem jött át ez bc2 sztem egy nagy rakás f...... lett.Bár csak a Single részével nyomtam de elég is volt...
A MW2 ezerszer jobb...

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#19) Elderath válasza zcool (#18) üzenetére


Elderath
őstag

BFet single rész kipróbálása után temetni. Gratulálok hozzá.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#20) SzlobiG válasza Depression (#16) üzenetére


SzlobiG
félisten

Legjobb fílm Commando.:D

(#21) Elderath válasza h-yle (#15) üzenetére


Elderath
őstag

Nem megy tört verzióval a multi. Amúgy ez nagyon nagy szó a mai multiplatform játékok korában. Itt látszik, hogy nem fostalicska konzolportokat kell adni PCs játékosoknak, hanem minőségi PCs terméket. Nemcsak hogy többen játszanak vele, hanem többet is adtak el eddig PCre, mint a 2 konzolon együttvéve. Nem tudok még egy ilyen gamet mondani az utóbbi pár évből, amiknél ez lett volna a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#23) Kr/\toS válasza zcool (#18) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Köszönjük, heló.

(#24) k.soma válasza Elderath (#21) üzenetére


k.soma
senior tag

Lesz BC2 tört is.. csak idő kell hozzá. Viszont ez konzolport, és nem a legjobb minőségű, de aránylag jónak mondható.. Viszont akik megvették a barátaim közül, azok mondják, hogy elég sok bug van a játékban, van még mit javítani rajta.. csak akkor azt nem értem, hogy mire volt jó a béta? :F

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#25) Chosen


Chosen
addikt

Csak azért vannak többen az MW2-es multisok konzolon, mert nincsenek törtszerók ;]

(#26) Fortissimus


Fortissimus
őstag

pc forever :R

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#27) iSonic válasza Elderath (#21) üzenetére


iSonic
addikt

warez témát ne kérlek.. :(

(#28) Elderath válasza iSonic (#27) üzenetére


Elderath
őstag

Hm? :) Válaszoltam csak egy kérdésre.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#29) aram01 válasza Depression (#16) üzenetére


aram01
nagyúr

régen még jól néztem ki ;]
többiek nekem bejön mindkét gém,bár most egy darabig bf2 lesz a sztár itthon,lehet a singléjét ki sem fogom játszani(mint a cod4-et sem toltam végig)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#30) athomi válasza zcool (#18) üzenetére


athomi
veterán

Azt megértem, hogy valakinek nem tetszik, de azt nem, hogy beírja mindenféle magyarázat nélkül, hogy egy fos. Tessék megindokolni, hogy mi nem tetszik benne.

(#31) Kirtam válasza athomi (#30) üzenetére


Kirtam
tag

Erről egy Bash.hu-s szösszenet jutott az eszembe.

[19:31:22] <TCH> öcsémnél lefagyott a firefox
[19:31:23] <TCH> és erre írt a készítőknek
[19:31:29] <TCH> hogy "lefagyott ez a szar"
[19:31:44] <TCH> erre visszaírtak magyarul, hogy "na jó, de hogy fagyott le ez a szar?"
[19:32:06] <TCH> szal fx-nél legalább support van

Amúgy sztem remek játék lett a BC2, már 8-as szintű vok :DD
Akiknek nem tetszik valószínűleg azért, mert sokkal nehezzebb boldogulni benne, mint a CoD-ban.

Haverom (nagy CoD-os) megvette, aztán nem tud benne embert ölni. :C

(#32) aram01


aram01
nagyúr

benneteket nem dobál le a pb? frissítem én de csak ledob :O

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#33) NyxNyxNyx válasza aram01 (#32) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem az a problémám ,h nem enged beloginolni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#34) Kr/\toS válasza NyxNyxNyx (#33) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Másnál is.

(#35) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Most erre mit lehet mondani, alap hogy ha multi fps akkor az pc, mivel ott kezdték el az egészet így nem meglepő, konzolon azt mondom hogy single playereket még végigtolom joy-al, de multiba már elkell a billentyűzet meg az egér, ha úgymond normálisan szeretnél játszani.

[ Szerkesztve ]

(#36) aram01 válasza NyxNyxNyx (#33) üzenetére


aram01
nagyúr

én tudtam használni a bétás loginomat,frissítettem még1szer a pb-t és jó lett
a bétát letöröltétek?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37) Csabroncka válasza gabmng (#14) üzenetére


Csabroncka
addikt

Hát a BC2 single része elég lámán sikerült, nem is kellene ezt a témát feszegetnie a dice-nak, a Multival azért már vitatkoznék!

"in medias res"

(#38) Kr/\toS válasza Csabroncka (#37) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Szerintem nagyon jó volt az is.

(#39) Thome


Thome
addikt

Nem fikázni jöttem, de:
Akkora a gépigénye, hogy az valami beszarás (ahogy az AvP-nek is), ezen lehetett volna még mit optimalizálni, és oka nincs rá hogy ekkora legyen, mivel a Crysis még mindig mérfölekkel veri szanaszét az "ilyen" grafikákat. Az hogy minden rombolódik, az ok, de az processzorigényes, és nem a grafikus részt kellene megennie. (Bár a processzoros részt is megeszi a játék elég szépen... :D )

Ezen az egy oltári hibán jó lett volna ha változtatnak, mert tetszik, de nagyon tréül fut a játék nálam... :( (Jó, mondjuk nem is erre lett ez a gép tervezve, de ettől függetlenül idáig az ArmA2 kivételével mindent élvezhetően futtathatóvá varázsoltam). Mert ez a 15-30 képkocka megöl... :U

10/7

(#40) Viktor77


Viktor77
titán

[link]

Itt ez a videó. Nekem baromira nem tűnik kínszenvedésnek a gamepaddal való irányítás. Arról nem is beszélve, hogy mennyivel simábban fut a játék. Nem arra gondolok, hogy pc-n nincs meg a kellő számú fps, hanem összhatásilag.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#41) LackoMester


LackoMester
addikt

FPS-t konzolon játszani, nemtudom nekem valahogy nemmegy, na meg persze nem is erőltetem. MW2, BC2 csakis PC. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#42) aram01 válasza Thome (#39) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem jól fut,olyan játékot szoktam venni amihez tudom hogy elég a gépem,ha valamihez kaki a cuccom akkor nem veszem meg

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#43) decibel válasza Viktor77 (#40) üzenetére


decibel
aktív tag

A videót látod simábbnak, vagy mindkét verziót láttad egymás mellett ugyanazon a kijelzőn?

"you are a monkey poo-poo"

(#44) Viktor77 válasza decibel (#43) üzenetére


Viktor77
titán

Szólok előre, ne kezdd el fejtegetni. Nem csak erre a játékra gondolok, hanem általában is.
Egyszerűen mikor odaülök a PS2 elé, simábban futnak a játékok, mint pc-n. Nem igazán tudom megmagyarázni. Elöször a Gran Turismo-nál vettem észre (első játékom volt PS2-re). Sok autós játékot próbáltam elötte is, azóta is, de egyik sem futott úgy mint az.
De mondom, nem csak erre a játékra gondolok.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#45) Thome válasza aram01 (#42) üzenetére


Thome
addikt

Speciel nem vettem meg. Csak a bétát próbáltam... De az is zabál..

(#46) aram01 válasza Thome (#45) üzenetére


aram01
nagyúr

én megvettem hát sokkal másabb a teljes mint a béta

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#47) decibel válasza Viktor77 (#44) üzenetére


decibel
aktív tag

Nekem nyolc, de a fer összehasonlítás az lenne ha mindkettőt tv-n nézné az ember. Nem akarlak meggyőzni, de almát az almával ugye.

[ Szerkesztve ]

"you are a monkey poo-poo"

(#48) Thome válasza aram01 (#46) üzenetére


Thome
addikt

De gondolom ugyanúgy sokat eszik... :)

(#49) mateo019


mateo019
csendes tag

Bad Companynak a harci mehanizmusa sokkal jobb mint a MW2nek.

De mindkettő egy tökéletes játék.

(#50) sheriff.crib


sheriff.crib
tag

Srácok mi a véleményetek a multiról?Csak pár szóban. pozitív,negatív oldalról tapasztalat.
.(Sallang nem kell.)

Ezer köszönet!

Ableton Live - NATIVE INSTRUMENTS -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.