Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Indulsz a 8-ai választáson? BRSZK párt? Nem kezded későn a kampányt?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) bacsis válasza Winner_hun (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nem is rossz ötlet, tuti az összes PH-s rám szavazna :K
Minden háztartásba retro számítógépet, és legális Doom-ot biztosítanék, ez lenne a kampány szövegem :DD

(#3) Silεncε válasza bacsis (#2) üzenetére


Silεncε
őstag

Az a baj, hogy MO-n tényleg majdnem minden háztartásban retro gépeket használnak :W (retro = valami pénégy 512 Rammal jobb esetben)

(#4) total90 válasza Silεncε (#3) üzenetére


total90
veterán

Ez te sem gondolod komolyan... nyomj már egy nagyon topikban random az adatlapokra.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) nakos1212


nakos1212
senior tag

A suliba kitettem 12db A4-est és 8 a3-ast

(#6) Silεncε válasza total90 (#4) üzenetére


Silεncε
őstag

Azért egy IT fórum nem egészen ad valós képet, de az én kijelentésem is túlzás volt. Maradjunk annyiban, hogy nagyon sokan használnak még ilyen gépeket is (legalábbis itt vidéken biztosan)

(#7) Apollyon válasza Silεncε (#6) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Sokkal valószínűbb, hogy inkább az okostelefonjukat simogatják az emberek a számítógép nyomkodás helyett...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8) Dr. Romano válasza Silεncε (#3) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ismerőseim köréből van erre egy-két példa, de nem ez a jellemző.
És a példa emberek is csak azért nem fejlesztik a gépet, mert van mellette modernebb noti, tablet telefon és smart tv.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#9) bacsis válasza Silεncε (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Már rendesen kikoptak, de tény és való, hogy sok fut belőle... Na de miért?
Apollyon mondta meg jól, mert mindenkinél ott van az okosteló faszbukkra, meg jutúbra,mást úgyse' néznek, néha egy-egy 700megás avi, de arra meg máig jó a p4 :)
Igen, vannak olyanok, ahol azért van p4, mert nem telik újabbra, és okosteló sincs, de szerencsére az ilyen meg egy nagyon szűk réteg :)

(#10) Klaus Duran válasza total90 (#4) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Igaz is meg nem is.
Nekem egy minimum i5 2400 és egy 1050Ti
faternak meg T61. Neki ez is elég, de kell bele ssd mert tetű lassú. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#11) mbalint987 válasza Silεncε (#3) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Suliban tavalyelőttig használtunk P4+CRT kombót programozáshoz. Vagyis én nem, mert hordtam saját gépet. De akinek nem volt, annak kellemetlen tudott lenni a történet.

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.