Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

A legkirályabbat nem is írtam: A Reggeli busz is elakadt Füle Polgárdi között, küldtek hótolót, de esélytelen volt neki is... szal kb elvagyunk zárva a világtól :DDD

(#2) vPhis


vPhis
aktív tag

Aztarohadt. 2-2,5m-es hótorlasz :Y Ez a rossz a szélben
Itt is jó nagy szél van most.

(#3) bacsis válasza vPhis (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hát az tuti, hogy elég sok 1,5M-es árok teljesen eltűnt a faluban, hát akkor kint a határban mi lehet? ;]

(#4) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Remélem jövő hétre mérséklődik a helyzet, Dunaújvárosból akarok feljutni Egerbe a barátnőmhöz.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Nálunk szerencsére még nem esett le 30 centinél több. Járhatók voltak az utak. Mára már javában olvad. Nagyon örülnék neki, ha már egyáltalán nem lenne.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#6) ABnormal


ABnormal
őstag

én itt vagyok egertől ~20km-re,jöhettek nyugodtan,nincs se hó se szél :D

(#7) bacsis válasza JetiRulez (#5) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Itt sem a hó mennyiségével van gond, azaz részben... az utak eddig járhatóak voltak, le voltak sózva, takarítva votlak, egy gramm hó nem volt rajta, max víz...
De most éjjel a szél kicsit rákapcsolt és sikeresen eltűntette az utat egy az egyben ;]

(#8) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

tiszta szégyen, ami volt vasúti hómaró, celldömölkön, meg a vasúti múzeumban van kiállítva...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) Ipse89


Ipse89
tag

Na lehet, hogy hétfőn megyek hozzád settlersezni :)) Mert hogy holnap nem jutok fel győrbe, ha ilyen szél lesz az is biztos :((

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#10) No-kia válasza ABnormal (#6) üzenetére


No-kia
őstag

csatlakozom, csak én 35 km-re, semmi szél :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11) bacsis válasza No-kia (#10) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

itt olyan szél van, hogy ilyen hő felhőt, vagy hó ködöt csinál ilyent én még nem láttam, kinézek az ablakon és mintha füstölne, komolyan, nagyon büntet :C

(#12) Ipse89


Ipse89
tag

Ilyenkor szokták bevetni a jó öreg M62-est böszmenagy tolólappal ;] Kb. egy órája fennvagyok, de a vonatforgalom még mindig 0 :(
Furcsa dolgok ezek...

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#13) bacsis válasza Ipse89 (#12) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hűűű de jó nagy. biztos sokat adnának érte a Méh-be :DD

(#14) Mr.Csizmás válasza bacsis (#13) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

inkább tuningold ezt is

áramos ez is :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) Móci


Móci
addikt

Az se semmi! :Y Nálunk ekkora hó szerencsére nincs, no meg nagyjából el van takarítva. Bár a reggeli posta eléggé szenvedős volt biciklivel, de valahogy sikerült nem összetörnöm magam. Csoda. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16) bacsis


bacsis
Közösségépítő

nahh ma tényleg extrém tuning lesz itthon Majd arról részletesebben talán estefelé személyesben mert visszajötem... bemondta a recsegő, hogy hótorlasz miatt ideiglenesen nincs vonat... ideiglenesen, gondolom úgy áprilisig :DDD

(#17) forras2


forras2
őstag

Fasszom ebbe a havzásba már :W
Ma mentünk volna moziba, erre a mozi társak nem tudnak lejönni Tapolcáról, mert nem járnak a vonatok :W
A máv munkások minek vannak, dísznek???

(#18) bacsis válasza forras2 (#17) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

elhiheted mondjuk, hogy nem unatkoznak, de takaríts már el fél óra alatt egy 10km-es szakaszon 1-2,5m-es hóbuckákat...
Kinéztem a sínre polgárdi felé és az álomás után 20m-re egyszerűen NINCS SÍN!
Ez kb esélytelen... arról nem beszélve hogy 20perc múlva újra telefújja hóval...
más:
Most votl a híradóban hogy fejérmegyében elakadt egy vonat... jahh a reggeli 5 órás, ami még mindig ott töpped polgárdin :DDD
Megszívták szerencsétlenek.. mondjuk én nem estem volna kétségbe, laptopomba a 2 akksi csurig, plussz a Jornadám ;] :C

(#19) Mr.Csizmás válasza forras2 (#17) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mint ex-mávos, szeretném elmondani, hogy mindenki pucolja a havat, aki tudja, de mivel a hómarókat kiselejtezték a bölcs vezetők, nehéz lesz.

amúgy meg polgárdinál egy Bz akadt el, amit mi nem nevezünk vonatnak, a 19 tonnájával :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20) forras2 válasza bacsis (#18) üzenetére


forras2
őstag

miért fél óra alatt kéne azt a havat ellapátolni?
Nem most fújta oda a szél, az tuti!
Meg gondolom megtartják a jó öreg munkás szokást, 2 dolgozik, a másik 15 meg nézi őket :C

(#21) bacsis válasza forras2 (#20) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh, nem most, hanem az éjjel ;)
HA hajnali 3:30kor nekilátnak, akkor estére meglesznek nyugi de ez a mai nap bukó :(
Vagy bazz, akkor menj azt segíts be nekik ;]

(#22) Lenry válasza Mr.Csizmás (#14) üzenetére


Lenry
félisten

a M62 nem dízel?
a V-sek a villanymozdonyok.

(plusz ha a képen villanyos, akkor biza lelopták a pantográfot :D )

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) forras2 válasza bacsis (#21) üzenetére


forras2
őstag

az ő dolguk, nem az enyém, mért én menjek segíteni :P ;]
Ha ott melóznék, elhiheted, ott lapátolnék én is ;)

(#24) D1Rect


D1Rect
félisten

A bejegyzés végéig azt akartam írni, hogy menj haza, ülj be egy kád vízbe, és húzd magad mellé a vízhűtésed csöveit... :)

(#25) Mr.Csizmás válasza Lenry (#22) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

dízel-elektromos. egy generátort hajt a Kolomna őserőforrás :)

to bacsis:

Székesfehérvár és Balatonkenese között szünetel a vonatforgalom 13 órától

A Székesfehérvár—Tapolca vasútvonalon, Polgárdi és Csajág között a MÁV Zrt. munkatársai kora reggel óta küzdenek kétméteresnél nagyobb hótorlaszokkal. Ezért, és egy kora reggel elakadt motorvonat miatt a Székesfehérvár—Tapolca vonalon, Balatonkenese és Székesfehérvár között szünetel a vonatforgalom 13 órától. A Tapolca felől érkező vonatokat Balatonkeneséről fordítják vissza, mivel ez az állomás közúton könnyebben megközelíthető, mint a csajági állomás. A Budapest-Déli pályaudvarról a Balaton északi partja felé, Tapolcára közlekedő vonatokat pedig Székesfehérvárról fordítják vissza.
Tapolca—Székesfehérvár—Budapest-Déli pályaudvar között tehát részlegesen közlekednek le a vonatok, emellett jelentős késések is vannak. Ezek a késések egész nap megmaradhatnak. Vonatpótló autóbuszok sem tudnának közlekedni a térségben, mivel a közút is sokfelé járhatatlan.
Azt tanácsoljuk az utasoknak, akik tehetik, inkább halasszák vasárnapra az utazásukat Tapolca és Székesfehérvár között.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#26) bacsis válasza Mr.Csizmás (#25) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

13:00 órától mi? :DDD :W amúgy jahhh olvastam én is... Holnap remélem már tudok menni :U
D1Rect! Inkább a 939-es opteronom kéreckedik be a jó meleg kádba, mert meglátta a fagyállós palackot ;]

[ Szerkesztve ]

(#27) Geri9159


Geri9159
tag

Szerintem az egyik 2M hóbuckára kiülsz extrém tuningolsz néhány rekordot megdöntesz :)) ,aztán ha jön a vonat felszálsz rá :DD

[ Szerkesztve ]

(#28) bacsis válasza Geri9159 (#27) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ott a piros pont :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.