Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [bacsis:] Doom-ozk

Hozzászólások

(#19) JetiRulez válasza moha21 (#15) üzenetére


JetiRulez
őstag

Amikor mi itthon próbálkoztunk, akkor már DOSBox-ból próbáltuk. Meg, ha jól emlékszem még simán XP alól is. Nolfb.com kiegészítővel fut XP-n is a játék, de a hang torz maradt, pedig volt SB emulátor is (VDMSound).

Q2 sose volt a szívem csücske. Végigjátszottam, de nem tudtam vele megbarátkozni. Q1 az egyetlen, attól felfelé nekem Quake nem létezik. Még a Q3A sem jön be.

Igen, valóban kikerülhettem volna a 9x-et, ha játszani akartam volna, de nem találtam egér drivert a neten DOS-hoz. Játékokban nem tudtam nézelődni rendesen.

Évekkel ezelőtt FinalCaleb kollégával VPN-en mi is próbálkoztunk életre kelteni a Blood multit DOSBox alól, de nem jött össze. Lehet, valami elkerülte a figyelmünket. Nem árt megpróbálni még egyszer.

TTD lenne jó. Az OpenTTD-vel meg már nem szívesen játszom. Túl van bonyolítva az egész. Olyan funkciókkal tömték már tele, hogy csak a kitapasztalásra, hogy rájöjjek, mi micsoda, elmenne pár nap.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [bacsis:] Doom-ozk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.