Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) mephi666


mephi666
nagyúr

mi szerintem okt23tól kezdődően kb 10 nap alatt estünk át rajta... fejfájás, (száraz) köhögés, erőtlenség, furcsa torokfájás mindhármunknál... kb mintha 2 napig ittam volna masszívan alvás nélkül, úgy éreztem magam folyamatosan annak ellenére hogy a megszokott 6 órák helyett 9 órákat aludtam... bírtam annyira, hogy csináltam kaját a családnak meg home office-ból nyomtam továbbra is a melót, de hullámokban jött a fáradtság, amikor csak ülni volt jó 20perceket... láz egyikünknél sem volt, asszonyt meg kiírta a gyerekorvos táppénzre így jól viseltük együtt hármasban, itthon... kolléganőnek is mondtam videókonferencia alatt, hogy állunk itt... ő 1 hétre rá mondta, hogy egész családnak nála ugyanezek a tünetek jönnek és pár napra rá nála teszteltek is egy pozitívat...

most már 99%ra mondom, hogy mi is átestünk rajta, de pár hét elteltével már senki nem mondja meg... durván 7 napon át olyan 30-40%osnak éreztem magam, rá 1 napra már 70-80%on voltam, utána meg 95% és vége...

ui: az volt a furcsa, hogy hasonló kezdődő náthás tüneteket mindig le tudtam rendezni töménytelen hagyma meg erőspaprika kombóval (ami kihoz mindent 1 pillanat alatt), de most ez semmit nem használt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.