Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Mister_X válasza Mister_X (#99) üzenetére


Mister_X
nagyúr

CoD 2-be tudod mi kéne? Bújócska modos pálya.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#102) bacsis válasza Mister_X (#101) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

az meg miféle? :DDD :B

(#103) Mister_X válasza bacsis (#102) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A menekülők felölthetnek egy rahedli textúrát, modelt (fa, bokor, szekrény plüssmaci, stb) és el kell bújniuk, a fogók meg kapnak egy lassan újratöltő fegyvert.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#104) bacsis válasza Mister_X (#103) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

bazzeg :DDD :C

(#105) Tomassyno válasza Mister_X (#101) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Srácok én azt javaslom, hogy a nap folyamán majd tartsunk fél óra szünetet, és indulhat a számháború:D
Csípni rúgni harapni ér... (éles) lőfegyver használata csak deréktól lefelé megengedett:D
Szúró vágó eszköz teljes testfelületen ;]

(#106) Mister_X válasza Tomassyno (#105) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És, ha én nem köszörülöm ki a pisztolyom és életlen marad, akkor deréktól fefelé is célozhatok? :D

Azt a bújócskás mapot majd előhalászom, meg CoD2-t is és majf egy-két menet után megmondjátok, hogy jó-e :)

Monitort, esetleg TV-t tud majd valaki kölcsönadni, ha megyek? Talán viszek valami konzolt is levezetésképpen (SoulCalibur senkinek sem árt). Van egy "egybetvmonitor" TFT-m, csak egy gond van vele, hogy 800*600-as :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#107) nem_tom válasza Mister_X (#101) üzenetére


nem_tom
őstag

Nekem ezt ki kell próbálnom! Hozd el azt a módot! :DDD

(#108) Mister_X válasza nem_tom (#107) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Megkeresem, de már vagy két éve nem volt CoD2 a gépemen :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#109) JetiRulez


JetiRulez
őstag

CS-ben DeathRun modot nem szeretne majd valaki (valakik) játszani? Akadálypályákon kell végig menni és van egy darab terrorista, aki a rejtett csapdákat aktiválja. Az győz, aki épségben eljut a pálya végére és megöli a terrort (akit általában csak késsel szabad legyőzni).

Mister_X:
Miért? Mi baj a 800x600-zal? :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#110) Mister_X válasza JetiRulez (#109) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amikkel én játszanék, az minimum 1024*768-at igényelne, ezért a nyolcvan centis plazmát amortizálom :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#111) ulmikukac


ulmikukac
tag

írj át biztosra Bacsis papa! (2 nap)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro bay

(#112) bacsis válasza ulmikukac (#111) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

helyes :D

(#113) iday


iday
aktív tag

Most cseréltem monitort, van egy 17" tft-m (1280*1024)

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#114) oPalRx7


oPalRx7
tag

tényleg bevethetnénk valami jó kis stratégiát, és az openttd-ben is benne vagyok :)

csak tudom, borzasztó hosszúak :)
amúgy az új szemafor-rendszer egész jól használható, bár most "kissé" elfelejtettem már a bejárati és előjelzők működését :'D

(#115) Mister_X válasza oPalRx7 (#114) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ki ne merd ejteni a jelzőrendszert! :(((

Stratégiák, szerintem:
- Age of Empires II és III
- Codename: Panzers - Phase Two
- Joint Task Force
- Warcraft III: The Frozen Throne
- Starcraft: Brood War
- Ground Control II
- Civilization IV
Gazdasági:
- Railroad Tycoon II
- Sid Meier's Railroads!
- OpenTTD
- Traffic Giant
- Transport Giant
- Industry Giant
- Caesar IV (ebben nincs LAN, de versengeni lehet, hogy ki a sikeresebb kormányzó :D)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#116) oPalRx7 válasza Mister_X (#115) üzenetére


oPalRx7
tag

Hmm, túl sok :') így is kevés idő lesz mindennel játszani, stratégiából pláne.

amúgy az én preferenciáim:

SC: FA
StarCraft
Generals
WarCraft3

openTTD

[ Szerkesztve ]

(#117) Mister_X válasza oPalRx7 (#116) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem mondtam, hogy minddel kell játszani, csak felsoroltam a legjobbat :) Civ4 érdekes is lenne, cirka 5-6 óra egy-egy skillesebb player összecsapása :D Ki áll ki ellenem? :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#118) bacsis válasza oPalRx7 (#114) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Settlers3 :P
HA törik, ha szakad, elkezdődik a party, és én azzal indítok, hogy indítok egy Settlers3 party-t... Tudom, a tatabbányaiaknak nem fog tetszeni, de nekik semmi nem tetszik ami nem CS :DDD bocs srácok nem hagyhattam ki :R
De hogy a fülei szekció jön az fix.. azt aki még kedvet kap hozzá... egy menet kb bő 2 óra :U

(#119) Mister_X válasza bacsis (#118) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Settlers 3? Nofene, ilyet sem láttam még.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#120) Tomassyno válasza bacsis (#118) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Settlers 3 télen nyáron! :D

Én majd játszom veled ne féjjjjjjé:D

(#121) bacsis válasza Mister_X (#119) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

(#122) Mister_X válasza bacsis (#121) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ugye a művházban nagyobb termekből áll? :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#123) bacsis válasza Mister_X (#122) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

egy nagyobb meg egy kisebb, de csak egybe szoktunk lenni, egy jó ideje már a nagyban... miért is? :B

(#124) oPalRx7 válasza bacsis (#118) üzenetére


oPalRx7
tag

...én továbbra is jobban szeretem a Sett2 10. anniv edition-t =)

sett 3-mal talán játszottam 10-15 percet :D

(#125) Tomassyno válasza oPalRx7 (#124) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Tessék gyakorolni!

Sőt, gondoltam valahogy megoldhatnánk előre, hogy felrakjátok a tunngle-t (olyan mint hamachi csak jobb) és előre megpróbálunk összehozni egy működő partyt.
Vagy még jobb lenne ha valahogy eljutna hozzám az a verzió ami nektek működik, tekintettel arra, hogy korábbi s3 lan próbálkozásainknál gyakorta ütköztünk falba mindenféle elmebeteg hiba miatt.
Settlers 3 volt életem első stratégiai játéka és imádtam. Eleinte órákig el tudtam lenni csak azzal, hogy nézegettem ki mit csinál, és fetrengtem a röhögéstől amikor a hentes beviszi a hóna alatt a cocát majd vinnyogás és kiteszi a ház elé a porba a sonkát ami akkora mint maga a coca volt :D
Meg egy régesrégi másolásvédelmi bug volt mikor a vasöntő vasrudak helyett disznókat csinált, ergó nem vitték el tőle és nem tudtál fegyvert csináltatni :W :R :C

(#126) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Háttez mekkora?:D

(#127) bacsis válasza Tomassyno (#125) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igen elég komoly lett a játék másolásvédelme... a kovács disznókat gyártott :DDD illetve a fák nem nőttek, azaz nem volt nyersanyagod.. és nagyon a játékot nem is sikerült rendesen feltörni :N szal természetesen az én eredeti példányommal fogunk játszani :K

(#128) Tomassyno válasza bacsis (#127) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Ja igen meg a fák :(( Fúúú mit szenvedtem szóloban gép ellen :O Mindig küldtem a pionírokat mikor már nem tudtam építkezni, hogy pakolják arrébb a határt, ahol fák vannak:D 5 km-ről küldtem rá a favágót :DDD Aztán egyszer csak elkezdtek nőni a fák persze amikor már nem kellettek. Viszont nálam volt olyan is, hogy nem vették fel a fegyvert a parasztok. Raktározni kellett a fegyvereimet mert nem ment el a kis muki érte aztán a laktanyába. Az is úgy volt mint a fánál, egyszercsak nekiálltak felkapkodni őket, és kb lemming effektusban nyomakodtak a kaszárnyába:D Tök mókás volt ilyen több 1000-es seregeket így megcsinálni :C

Nem próbáltam még, megy win7 alatt/felett/rajta/vele?
Na de az hogy lesz? Mármint nem para neki ha ugyanazzal a seriallall tesszük fel az eredetit több gépre? Vagy mi itt a megoldás

(#129) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Lol most látom van már settlers 7 is:D Én még leragadtam az 5-nél.

(#130) bacsis válasza Tomassyno (#128) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Mehet egy szériallal a játék persze :B
eszi a Win7 64 bit is, de előferdülnek opások.. Win 9X illetve Win XP alatt nincs gond, Vista Win7 alattt olyan 75%-os a játék elindulásának az aránya :DDD egy két szopós problémát már meg tudok oldani, de még van hogy én is csak vakarom a fejem :DDD

(#131) Mister_X válasza bacsis (#130) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kompatibilis mód? ;]

Ja, meg lehet nem tudok gépet vinni... a táp kicsinálta az alaplapot és a procit is :((( Mostantól Chieftec táppal fogom kezdeni a gépépítést.

Viszont van PS2 meg jópár co-op stuff (SoulCalibur II, Burnout 3, TimeSplitters 2, stb) meg ami akad :) TV-t tud valaki szerezni? Sem a 40"-es plazmát, sem a negyven kilós Grundig TV-t nem vinném le :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#132) bacsis válasza Mister_X (#131) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hát az alap hogy azzal kell próbálni win7 x64 alatt indítani :K utána szoktak jönni az egyéb bonyodalmak :DDD

(#133) Tomassyno válasza bacsis (#132) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

No hát nekem elindult, win7 64-alatt. Azt olvastam valahol, hogy már a telepítőt is kompatibilitási módban kell indítani (én megmondtam neki, hogy xp sp3 különben meghalsz!).
Mondom kipróbálom amazonokat mégiscsak csajokkal jó játszani:D
Berakott egy pályára, ami úgy néz ki mint a női nem szimbóluma (felül karika alul kis kereszt). Én indultam a keresztből amazonokkal, ellenem fönt északon egyiptomi.
Nem elég, hogy alapból fullos katonákkal jön ellenem (de legalábbis 50%-os az én 0%-osaimhoz képest) kb 20 perccel a játék indulása után, de még 15x akkora területe van építkezni.
Kétszer nekifutottam a kampánynak, mindkétszer feladtam egy óra játék után mert egyszerűen nem győztem katonával.
Lehet hülye kérdés, de ha lebontok egy rezidenciát akkor utána azért nem jön a frissen felépítettből egy kibebaszott ember sem? Vagy az hogy van? Építettem két kicsit az elején, lebontottam őket, és utána amit építettem medium vagy large residence-t abból nem jött ki senki :O

(#134) bacsis válasza Tomassyno (#133) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Az a trükk, hogy eleinte legalább 1 nagy parasztnyomatód legyen... azt amikor már a második sem ad ki parasztot, akkor tegyél le egy harmadikat, az már fog adni, de onnantól kezdve mivel már sok parasztod van alapból 2-nek maradnia kell, majd 3-nak és így tovább... vagy szimplán ne durrantgasd fel őket ,csak ha nagyon muszáj ;)

(#135) csilisz


csilisz
tag

Akkor talánra két napra engem is felírhatsz. Amúgy, ha más nem játszik éjjel egyedül nem tolnám amúgy sem áramtól függetlenül.

Tomassyno: Mivan öreg nem találod az l betűt a billentyűzeten? :F Vagy az öregedéssel jár, hogy romlik a szemed ezért nem tudod biztosan melyik billentyű melyik betű? :Y ;]
Bocs estére már csak ennyi visszavágás futja. :(

(#136) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Itt hamarosan vér fog folyni ;] :DDD

(#137) Mister_X válasza bacsis (#136) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja, mindjárt felvágom az ereimet, mert nem jó a gép ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#138) Tomassyno válasza csilisz (#135) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Annyira jól sikerült a visszavágásod, hogy asse tudom mirübeszész.
Amúgy meg értem én.... csak leszarom ;]

(#139) bacsis válasza Mister_X (#137) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

(#140) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Értekezhetnénk arról privátban egymással, hogy milyen releaseket és honnan érdemes beszerezni. Nincs kedvem a LAN-on másolgatni hosszú időkön keresztül. Mit gondoltok?

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#141) Mister_X válasza JetiRulez (#140) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem rossz ötlet.

Egy kérdés: kinek lesz kedve a party ideje alatt elengedni az egerét és levezetésképpen kontrollert ragadni egy kis bunyó vagy lövölde erejéig? :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#142) bacsis válasza JetiRulez (#140) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

A Settlers3 Gold Edition fog menni, abba benne van a legutolsó patch is, az 1.6-os.. mivel nagyon fos pályák vannak a játékban, ezért pályával majd én fogok készülni azt fent felmásoljuk... amúgy a gamma 250megát rak fel szal a helyszínen is felrakható kb 3perc ;)

(#143) Winner_hun válasza bacsis (#142) üzenetére


Winner_hun
félisten

helyszínen is felrakható kb 3perc
Ekkora adatmennyiség még a mp-et is sértésnek veszi, nem hogy a percet:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#144) bacsis válasza Winner_hun (#143) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

helyszínen is felrakható kb 3perc... átlagos gépen átlagos HDD-vel, na így jó? :)) Mondjuk jahh télleg nincs 3 perc, olyan 1,5 perc alatt feldarálja :B de ha valaki egy 300-400MHz-es P2-esel jön annak meg kell 20perc is, szóval akkor a 3 perc az a nagy átlag :DDD

(#145) Winner_hun válasza bacsis (#144) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jó most egy csöppet gyorsult a technika, ilyen lett ami előtt ez volt, ráadásul ha elvileg rosszul is volt beállítva pár dolog de már mindegy.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#146) bacsis válasza Winner_hun (#145) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Na majd mostmár én is jól lemérem a raptoromat :DD

(#147) iday válasza bacsis (#146) üzenetére


iday
aktív tag

Oh wd raptor. :))
WD740HLFS -t keresek, raid céljából. ;)
Most cserélték ilyen típusúra, 1 hetesen kaptam a kezembe, olyan friss gyártású. :DD

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#148) iday


iday
aktív tag

No nem_tom, JetiRulez.
Mekkora masinátok van? :DDD
Csömöriek vagytok?

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#149) oPalRx7 válasza bacsis (#146) üzenetére


oPalRx7
tag

mérd is, kíváncsi vagyok :D

(#150) nem_tom válasza iday (#148) üzenetére


nem_tom
őstag

Normál méretű asztali PC-k. Nekem egy nagyobb LCD monitor, Jetinek egy kicsi.
Bözony! Csömör city büszke lakosai vagyunk... legalább is én. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.