Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petya1992


petya1992
tag

Jó fele haladnak igy tovább :U :C

(#2) kovsol


kovsol
titán

remélem kamu, mert engem ezzel most nagyon elkeserítettek ha igaz a hír

May the Force be with you!

(#3) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Ha mégis bevetnék, vihetnénk a hackelőknek meg moddereknek megmókázni a drive-ot. ;]
Szóval én nem félek. :P
Egyébként ezt hogy lehet megoldani? Technikai részre gondolok.

(#4) Angel1981


Angel1981
veterán

Szerintem ez kicsit öngól lenne... :U

#4 Ateszzero: gondolom, ezt a gépet már kötelező lesz netre kötni. Lehet, mindegyik boxnak lesz egy egyedi azonosítója, és a játék aktiválásakor a központnak jelenti, hogy az adott CD kulccsal rendelkező játékot melyik azonosítószámú boxra regisztrálták...

[ Szerkesztve ]

(#5) Jeanne d'Arc

elég rossz lenne így is elég sok játékkal kell szívni a online pass miatt.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6) pzstm


pzstm
titán

gondolom ha egy konzolban elindult már a játék másikban nem mehetne....bár mi van ha nálam otthon a családban két vagy neadjisten három konzol is akad? :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7) Thome


Thome
addikt

Szerintem fake, kezdjük ott, hogy a konkurencia technológiáját (Bluray -> Sony) nem fogja használni az MS soha. Szóval ez az állítás pont hogy hihetetlen...

(#8) Ateszzero válasza Angel1981 (#4) üzenetére


Ateszzero
őstag

Hát én ezt a fajta megoldást nem tartom jó ötletnek. Mi van ha nincs netem, vagy nem fizetés miatt kikapcsolják :DDD , vagy esetleg szakadozik vagy kimarad a szolgáltatás?Akkor nuku játék?

(#9) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nektek kell a PC játékipar halála.Nektek kell a konzol.Akkor hajrá!Én kívánom nektek ezt a "védelmet".Akinek nem inge...

Ez a hír még valósággá is válhat, ha ebben az egyben összefognak a konzol gyártók (Sony, Nintendo, MS). Ha nem, akkor ez esélytelen.A MS így sok(k) vásárlótól elesne.

(#10) Gergosz2


Gergosz2
veterán

húha nagy újdosnág.

Gondolom valami cd kulcs formában acchoz akarják kötni a játékokat. Akkor meg úgy is sokan minden játékot külön accra tesznek utána mehet a csere bere.

Amúgy nem tudom miért kapták fel azt a témát , olyan érzésem van mintha a "rossz " eladások indoklására a gonosz torrentezők mellé beállítanák azokat akik legalább hajlandóak megvenni, igaz másodkézből. Tudom , hogy így nem lesz bevétel meg minden , de azért mégsem szimpi a dolog , nekem is van jópár két játékom ami másodkézből van.

Teljes tiltás szerintem csak a warezt fogja erősíteni, sokkal értelmesebb dolognak tartom az EA onlline pass módszerét , hogy perkálsz 10 dodó-t és hozzácsapja az accodhoz.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11) Angel1981 válasza Ateszzero (#8) üzenetére


Angel1981
veterán

Persze, simán! Ez már most is fennáll pl. egy csomó steames játék esetében...

(#12) hommeros válasza Thome (#7) üzenetére


hommeros
őstag

Ahogy láttam, a blue ray technológiát csak ők terjesztették igazán el, de ennyi.

Amúgy meg, majd feltörik, letöltik, aztán megborulnak.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13) ferencka


ferencka
tag

hatszor erősebb lesz a jelenlegi xbox360-nál.akkor már tudom is hogy mi lesz a neve..............................XBOX2160 :Y :Y :Y

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#14) Agrox válasza pzstm (#6) üzenetére


Agrox
tag

nyílván vedd meg 3szor ugyanazt az egy heti játékidőt jelentő játékot...remek :Y
reménykedjünk!

Asrock H97-Pro4, Intel i5-4590, Coolermaster Hyper TX3, Gigabyte Gtx 1060 WF2 OC

(#15) mephi666 válasza Gergosz2 (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

csakis acchoz lehetne kötni, mert géphez baromság lenne: megveszed a játékot, kigyullad a boxod és vedd meg újra, mert az új gépednek más a sorozatszáma? :U géphez így tényleg hülyeség lenne kötni, viszont ha acchoz van, akkor meg az van, amit te írsz: aki el akarja adni/cserélni, az alapból új accokra teszi (hacsak nem limitálja a m$, hogy 1gépen hány különböző accountot lehet regisztrálni) ...így az accos dologgal csak 1dolgot bukik az ember: nem nőnek a pontok az achievement-ekből és ezáltal az e-pénisz sem

pletykákra nem nagyon kell adni: majd kiderül minden, ha kijön az új konzol, addig minden csak találgatás

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) ASTON117


ASTON117
tag

Mintha nem folyna be így is elég pénz....

(#17) wednesday válasza Thome (#7) üzenetére


wednesday
őstag

Már miért ne használhatná? Csak licencelnie kell. A Sony is használta a VHS-t, miután elveszítette a Betamax-szal a formátumháborút.

(#18) gybazsi válasza pzstm (#6) üzenetére


gybazsi
senior tag

Vagy mi van, ha neadjisten elromlik a konzol, és másikat veszel helyette? Úgyhogy ha esetleg meg is próbálkoznak vmi ilyesmivel, akkor az inkább majd az accounthoz köti a játékot, nem a géphez. De persze ezek egyenlőre csak találgatások.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#19) adalbert1 válasza pzstm (#6) üzenetére


adalbert1
veterán

Nálunk pl. egyik barátom mindig megveszi az aktuális fifát, de a társaság inkább nálam gyűlik össze játszani vele (természetesen ő is használja mellette otthon).
Ezt ha tényleg meglépik akkor nálam biztos egy másik gyártó lesz a befutó a következő asztali konzol választásakor.

(#20) Gergosz2 válasza ferencka (#13) üzenetére


Gergosz2
veterán

6 éves a konzol úgyhogy ezen ne lepődj meg. Amúgy ki monta hogy 6* erősebb lesz? :F

Amúgy a nem arról volt szó hogy az MS saját optikai lemezt készít ?

szerk:
Jaja most néztem utána és 1-2 hónapja még ez volt a hír. Hát igen ezért kell erős fentartással fogadni az ilyen pletykákat

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#21) Youri


Youri
veterán

új gép hatszor erősebb lesz

Elég karcsú, ha minden generációt 10 évre terveznek...

RTX ON

(#22) ferencka válasza Gergosz2 (#20) üzenetére


ferencka
tag

a cikkben van feltüntetve hogy állítólag 6* erősebb lesz de hogy ez hardverileg mit fog jelenteni az a jövő kérdéde.

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#23) Gergosz2 válasza ferencka (#22) üzenetére


Gergosz2
veterán

hopp sajna efelett elsiklottam. De ez tényleg eléggé semmit mondó így.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#24) gordonfreemN válasza adalbert1 (#19) üzenetére


gordonfreemN
addikt

PS4 felhőben? Na neee :N

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#25) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

MS korábbi üzletpolitikákájt alapul véve imho ez kamu.
X360on, ahogy PCn is mindig vmennyire megtűrt dolog volt az MS dolgok wareze.

Hogy is mondta Bill azt a mondatot... ha már lopnak akkor lopjánk a milyenket. És mennyire igaza volt.

A Blue Ray használata is meglepne... bár nem kizárt.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#26) Thome válasza wednesday (#17) üzenetére


Thome
addikt

Sehol nem írtam, hogy nem használhatná. Azt írtam, hogy nem fogja használni. Mert a konkurenciáé. És ez öngól lenne az MS-nek.

(#27) haxiboy


haxiboy
veterán

Gyökérség hogy nem lehet kölcsönadni a játékokat....

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#28) Youri válasza Thome (#26) üzenetére


Youri
veterán

mintha lenne a blu-raynek alternatívája... hddvd már halott régóta, de ezen az analógián elindulva sok dolgot kizárhatna az ms a rendszerből, mondván, hogy a Sony fejlesztette ki valamikor, kezdve ott, hogy cd, meg dvd...

MOD: az aláírásod idézhetném, de azért egyszer elkérhetem a varázsgömbödet? De így valóban életszerű, mikor majd jani a boxban a 23. lemezt helyezi be, míg a psbe a 2-at.

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#29) Thome válasza Youri (#28) üzenetére


Thome
addikt

Nem állok le vitázni, ha nem látod be, hogy az MS nem fog blurayt használni, akkor lelked rajta, nekem mindegy.

(#30) catroot


catroot
veterán

Ez szánalmas.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#31) Narxis


Narxis
nagyúr

Érdekes lenne ha ezt beépítenék a Windows-ba is. ;]

Thanos was right.

(#32) Janus27


Janus27
tag

2 megoldás lehetséges, xbox-modding vagy PC :)

(#33) wxppro válasza Thome (#29) üzenetére


wxppro
aktív tag

Ezt én sem értem. Akkor cd-t miért használ? Azt meg a Philips fejlesztette ki '86-ban. Illetve akkor dobta piacra, elnézést.
Magnókazettát is gyártott mindenki, mert az volt a standard. Most a Blu-ray miért lenne más? Vagy azt hiszed, minidiscet is csak a Sony gyártott annak idején? Egy frászt.
Ha annyira elterjed, és hétköznapivá válik, szarnak rá, hogy ki fejlesztette ki, megveszik a jogokat, aztán gyártják ezerrel. Csak nem olyan hülye egy cég sem, hogy elessen milliárdoktól, mert nem használ egy olyan technológiát, amit nem ő fejlesztett ki.
Az MS meg a Sony amúgy nem igazi konkurenciája egymásnak, csak érintőlegesen, a konzolok piacán. Az MS fő profilja a pc szoftverek, a Sony-é meg a hiradástechnika.
A SonyEricsson X1-en meg WinMob 6.1 fut, na bumm....

[ Szerkesztve ]

(#34) cbr688


cbr688
senior tag

használt játék OMG! fostalicska codokat végigviszem 7-8 órák alatt és mindezt 14 rugóért???majd el sem tudom adni:D
legyen 3-4 ezer a játék és felőlem mehet...

(#35) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Kizártnak tartom, hogy ezt meglépnék. :N
Nagyon kevesen vennék meg így.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#36) haxiboy válasza Ocarina (#35) üzenetére


haxiboy
veterán

Csak a gazdagok!

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#37) kovsol válasza Ocarina (#35) üzenetére


kovsol
titán

ha maradnak a játék árak akkor tuti

May the Force be with you!

(#38) Thome válasza wxppro (#33) üzenetére


Thome
addikt

Hagyjuk. Nincs kedvem belemenni.

Röviden:
A Philips nem volt konkurenciája az MS-nek. A Sony a konzolok terén az, ha tetszik, ha nem, és nem csak érintőlegesen. A bluray közel sem olyan ütemben terjed el mint ahogy azt tette a Cd és Dvd, tehát ez a hasonlat nem állja meg a helyét.
A mobilos kijelentésedre: Akkoriban a Sony nem tartotta fenn lehetséges alternatívaként fenn az Androidot. Mára megváltozott, nem is látsz WP7-es SE-t (most már Sony).

Én abbahagytam.

(#39) maszi99


maszi99
őstag

:Y :C :))

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#40) csaba951


csaba951
veterán

Egyáltalán, minek foglalkoznak a Blu-Ray-el, amikor abból a konkurens Sony mindenképpen pénzt lát? Elég bele a hálózati kártya, aztán kész. Elég lenne a Live-ot felfejleszteni Steam színvonalra. Másolásvédelem is meg lenne oldva rögtön.

(#41) wxppro válasza Thome (#38) üzenetére


wxppro
aktív tag

Aha. És akkor most mi a blue-ray alternatívája? Hogy 10 év múlva a komolyabb játékok a PS-en egy lemezesek lesznek, az Xbox-on meg minden pályánál lemezt cserélhetsz? :D Komoly. Vagy majd csinálnak 5 lemezes cd-váltót az Xbox-hoz? :C

csaba951: ezt ne hangoztasd, mert képesek bevezetni... :K

[ Szerkesztve ]

(#42) ProEvoFan válasza csaba951 (#40) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, ez lehetséges hogy így lesz.Minap írták, hogy 40 millió Live előfizetőjük van.Tehát a net kapcsolat sem lehet probléma.

(#43) Thome válasza wxppro (#41) üzenetére


Thome
addikt

Jelenleg még ott a DVD9 (3db=1bluray, nem vészes, mivel telepíthető teljes egészében a boxra a cucc), de idővel biztosan jön valami. 10 év múlva szerinted a bluray hol lesz? Elmondom, amit a jelen korunkban tölt be a cd, na, azt fogja a bluray 10 év múlva betölteni.

(#44) Gergosz2 válasza gordonfreemN (#24) üzenetére


Gergosz2
veterán

xbox 720 is a felhő felé kacsingat. [link]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#45) wxppro válasza Thome (#43) üzenetére


wxppro
aktív tag

Én elhiszem Neked, csak körbenéztem az utolsó hozzászólásom óta a világhálón, külföldi oldalalkon is, és már 2008-ban tervezte a Microsoft, ("Redmondban bejelentették...") hogy blue-rayt tesz az Xbox-ba, mert a hd-dvd bukta, és egyszerűen nincs más alternatíva. És minden oldalon ugyanezeket írják többé-kevésbé, hogy blue-ray (ezt mindenhol említik), használt játék nuku (ezt is), a teljesítményről meg a 4x-től a 8x-ig többféle verzió van. Most akkor lesz bele, vagy nem lesz bele...? (kérdem én, akinek a büdös életben nem volt konzolja, csak 25 évvel ezelőtt 2db kvarcjátéka... :)) )

[ Szerkesztve ]

(#46) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

Tehat ha veszek egy jatekot, tonkremegy az xboxom es kicserelem akkor vehetem meg ujra a jatekot? :D Mokasan hangzik.No sebaj lehet mar ehez is van rgh :D

(#47) Thome válasza wxppro (#45) üzenetére


Thome
addikt

Ebben az esetben akkor nem tudom, de az amit írsz valós, akkor lehet lesz benne bluray, s meglettem cáfolva. Idővel kiderül. :)

(#48) wxppro válasza wxppro (#45) üzenetére


wxppro
aktív tag

Mondjuk 10, vagy 20 év múlva az nem elképzelhető, hogy nem adathordozón árulják a játékot, hanem komplett gépként? Megveszed a modult, benne a játék, kontroller is egyben, csak rádugsz egy megjelenítőt, aztán ennyi... Ha ennyire fejlődik a dolog, akkor el tudom képzelni. A hajdani Commodore64-es játékokat is belepakolták egyetlen joystickba, beledugod a tápkábelt meg a tévéhez való kábelt, és játszol... :C

(#49) #65675776 válasza Thome (#38) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az amerikaiak az A-12/YF-12/SR-71 család gépeit szovjet eredetű titánból építették a hidegháború kellős közepén...

(#50) Ocarina válasza Z0mbi (#46) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Ha lesz is használt játék "védelem" biztos nem így lesz megoldva. Max online pass szerű megoldást tudok elképzelni, vagyis, hogy az acc.-hoz rendelik hozzá a játékot.
Amúgy a mostani online passos játékok, kód nélkül, offline, single-ben azért játszhatóak nem?

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.