Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pschio


pschio
őstag

Mindannyiunk kedvenc Major Nelson-a jelentette be, hogy nehéz söntés árán,

döntés az nem?

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#2) Yaye


Yaye
őstag

Nem vagyok konzolos, de jól értelmezem, hogy mondjuk 2008-ban (tudtommal ekkor lett az xbox "discontinued" Európában) vettem volna egy vadiúj konzolt, azt 2010 elején kivághatom a kukába? Frankó. :DDD

(#3) atee válasza Yaye (#2) üzenetére


atee
őstag

2008 ban már XBox360 at vettél volna. Ahhoz nem szűnik meg a live.

D-day 2002-01-04 01:54

(#4) Jaffafa válasza Yaye (#2) üzenetére


Jaffafa
aktív tag

Én már csak ezért is PS3-at vettem. Ott legalább ingyenes az online játék + alapból van egy Blue-Ray lejátszóm. :C

"Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

(#5) Khaal válasza Yaye (#2) üzenetére


Khaal
őstag

Ha multizni is szeretnél rajta akkor lényegében igen. Viszont új távlatok és lehetőségek nyílnak meg számodra ez által (pl. megnézheted a söntést egyik italmérésben). :DDD

Kicsit komolyabban hozzászólva a témához: A felszabaduló kapacitást esetleg használhatnák arra, hogy végre hivatalosan is legyen live támogatás az eddig méltánytalanul mellőzött országokban is (pl. Magyarországon). :K

(#6) D1Rect válasza Khaal (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Az qrva jó lenne már.... :(((
Idegbajt kapok a Live gondolatától is.

(#7) eeXaa


eeXaa
addikt

....vagyhogy ingyenes legyen a live...

(#8) heihachi válasza Jaffafa (#4) üzenetére


heihachi
addikt

Egyrészt tutira nincs Blue-Ray lejátszód, másrészt annyival kapsz szarabb netes szolgáltatást PS3-on, amennyivel olcsóbb, harmadrészt hogy a tökömbe jön ide a PS3?

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#9) r-chee válasza heihachi (#8) üzenetére


r-chee
őstag

Szerintem ugyanúgy jön ide a PS3, mint PS3-as hirhez az Xbox360 ésígytovább :U ...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10) HyP3b0y válasza heihachi (#8) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Sztem úgy, hogy az xbox nagy ellenfele :Y :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#11) heihachi válasza HyP3b0y (#10) üzenetére


heihachi
addikt

Az feltűnt, hogy itt nem Xbox 360-ról van szó, hanem Xboxról? Annak az ellenfele a PS3 szerintetek? Az Xbox 360 szolgáltatását ez kurvára nem érinti, hacsak úgy nem, hogy jobb és gyorsabb lesz.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#12) bLaCkDoGoNe válasza Jaffafa (#4) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Miért kell minden Xbox topikban megjelennie egy (vagy több) Sony fanboynak, hogy önjelölt prófétaként ossza az észt? Pont leszarom a PS3-adat, én sem járok trollkodni a csillogó fekete csoda topikjába.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#13) Def26 válasza Jaffafa (#4) üzenetére


Def26
félisten

Blu-Ray...

Nagy kobak lehetsz, hogy ezért vettél PS3 -at...

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14) ithomas válasza Def26 (#13) üzenetére


ithomas
őstag

Valamivel meg kell nyugtatnia magát..ha már ennyire rossz döntést hozott.. ;]

Real eyes realize real lies!

(#15) dabadab


dabadab
titán

Akkor itt most lezárnám az Xbox vs PS flamewart.

DRM is theft

(#18) WhiteWalker válasza D1Rect (#6) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Miért? Nincs a live-val semmi gond.....Működik az rendesen :K

(#19) Def26 válasza WhiteWalker (#18) üzenetére


Def26
félisten

Az lehet, de nem Mo. -on.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20) D1Rect válasza WhiteWalker (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Jah, aha....
Nem szívtam vele folyamatosan... Nem csináltam 5 accot, mire rájöttem, hogy a W7 elárulja neki, hogy hol vagyok, nem hagytam el a gametagemet emiatt, nem írtam a supportnak, nem kínlódtam, hogy az 5-ből 3acc-ba nem enged be, jah, és ugye kussoljak, mert nem tartozik a támogatott országok közé.
Jah, és ugye olyan jó a supportjuk, hogy nem válaszolnak e-mailben, csak telefonon...
Azaz e-mailben megírják, hogy hívd fel őket.
Jah, és ugye "nem vettem meg" a játékot ami ezzel a szutyokkal megy...

Szóval, ha kifizetem a játéknak az árát, akkor ne kelljen már ügyeskednem.
Pont annyit fizettem érte, mint egy UK lakos, ne legyek már "B" kategóriásként kezelve.

[ Szerkesztve ]

(#21) WhiteWalker válasza D1Rect (#20) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"W7 elárulja neki, hogy hol vagyok" WTF?????Nálam le van tiltva hogy kimenjen a netre,csak akkor engedem ha játszom live-n....
Én annó a GTA 4 miatt reggeltem,de amiket irtak róla hogy nehéz telepiteni,social acc stb.... ahhoz képest nem volt gondom,azóta működik win 7 alatt is....

(#22) LackoMester


LackoMester
addikt

leáll a Live,és ...xarügy :DD
egyébként talán egyszer voltam fent a Live-n,kiváncsiságból,de nocsi az egész,nemérdek :N

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23) Khaal válasza D1Rect (#20) üzenetére


Khaal
őstag

Nálam a magyar nyelvű XP-re semmiféle trükközéssel sem hajlandó feltelepülni a hotfix, így el se tudom indítani a live keretprogramot :DDD
Szerencsére az offline profilom működik gond nélkül.
Nehezen hiszem el, hogy a magyar live support fenntartásának költségeit nem fedeznék a magyarországi gold előfizetések, meg ugyebár ugyanannyit (vagy többet) fizetünk mi is a live-os játékokért, mint pl. az angolok.

(#24) Def26 válasza Khaal (#23) üzenetére


Def26
félisten

Nagyon ránk férne már. :( Elég sokan vagyunk akik online toljuk, épp tegnap próbáltuk ki eddie -vel az AvP MP demóját és 2 magyarba is belebotlottunk a 30 perc alatt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25) eeXaa válasza Def26 (#13) üzenetére


eeXaa
addikt

:)

(#26) gubacsino


gubacsino
aktív tag

Azért van alternatíva, a online multiplayer mókára! Főleg Xbox Classic-on.

(#27) D1Rect válasza LackoMester (#22) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem 360-on... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.