Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#321) opr válasza Amazonas (#319) üzenetére


opr
veterán

"A konzumer-piacon szerinted ez mennyit jelentene elmaradt eladásokban és azt hogyan reagálná le a tőzsde?"
Hallod, oszinten nem tudom. Barmelyik masik cegnel ugy gondolnam, hogy igazad van, es durva kovetkezmenyei lennenek. De az apple vevokore... Hat, hogy is mondjam, rendkivul... Ize... Huseges... :U
Szoval arra akarok kilyukadni, hogy ha ezutan az apple arat emelne, akar annyira is, hogy visszahozza a veszteseget, meglenne az a fanatikus rajongoi tomeg, aki konkretan sajnalna a ceget, es hajlando lenne sokat fizetni, hogy "mentsuk meg".

Mondom, barki masrol lenne szo, igazad van. De az applenek nem fan-jai vannak, hanem hivoi/kovetoi. Ott meg sose lehet tudni, mi van. Kicsit tulzas, de kb azon se lepodnek meg, ha par fanatikus a sajat szerveit kezdene el eladni, hogy legyen penze segiteni az apple-on. Szoval, tenyleg nem tudom, tenyleg ugy gondolom, hogy konkretan meg se kottyanna nekik.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.