Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) #95561216 válasza joysefke (#245) üzenetére


#95561216
törölt tag

Kína ott már rég fölényben van, mert a szárazföldről tömegével kilőtt cirkálórakéták ellen nincs valódi védelem, és sokkal könnyebb hajókat felderíteni, mint szárazföldi indítóállásokat. Ezért nem is fognak felszíni hajókkal ezek hatósugarába menni háború esetén, azon kívül max bombázókról indított cirkálórakétákkal tudnak támadni, de az megint más kávéház.

(#252) Viktor81 válasza #95561216 (#250) üzenetére


Viktor81
senior tag

Akkor:
Ha tévedtem, elnézést kérek, nem vagyok járatos az "űr-ben"

""Processzort is képesek tervezni, gyártani."

Az egész topicban épp arról szól, hogy önállóan nem.."

https://prohardver.hu/hir/zhaoxin_versenykepes_x86_amd64_cpu_kina.html
https://prohardver.hu/hir/meg_jobb_x86_amd64-es_processzort_hoz_kina.html

Ezek alapján a PH is olyan ostobaságokat beszél, mint én.

Így van, minden amit írtál tény :D USA-nak sincs űrprogramja, tényleg én kérek elnézést.
Kérlek, segíts nekem, mert akkor megint én ülök fordítva a lovon:
Ha én el akarok jutni Fehérvárról Budapestre de ehhez buszra kell szállnom, vagy be kell kéredzkednem egy autóba, akkor nekem van autóm, amivel szabadon utazhatok ? - jelenleg az USA (tudomásom szerint) ha fel akar jutni a Nemzetközi Űrállomásra, a Holdra, vagy a bokám tudja hova, akkor vagy kopogtat az Oroszoknál, vagy Musk-nál. Akkor tud szabadon űrutazni, vagy sem. Ne írd le, mi volt a múltban, mert azt leírja a Wikipedia, és nem is vitattam. Jelen állásról volt szó.

Köszönöm, ha tanulhatok !
V.

[ Szerkesztve ]

(#253) #95561216 válasza Viktor81 (#252) üzenetére


#95561216
törölt tag

"Az emberes LEO az egy nagyon kis szelete az űrprogramnak."

(#254) b. válasza #95561216 (#250) üzenetére


b.
félisten

Nem úgy tűnik,hogy sok átjött az űrhelyzetről szóló hozzászólásból Cifutól.[link] Ha valaki ért hozzá, akkor ő az itt a fórumon...felesleges tovább színezned az ő hozzászolása után, mert rád nézve kellemetlen. secunder szégyenérzet, ha így jobb..

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#255) kilua


kilua
senior tag

Azért az is érdekes, hogy ha egy amerikai magáncég csinál valamit, akkor nem lisencelheti a világ második legnagyobb mobilgyártójának, csak mert Trump bal lábbal kelt? A propaganda miatt azt hittem Amerikában ennél nagyobb szabadság van...

úgy tűnik a japánok/weebek (animecezúra mindenhol kivéve pixiv/dlsite/switch) után a kínaiak is látják miért nem jó hogy amerikának ekkora hatalma van a neten

[ Szerkesztve ]

(#256) lvb válasza kilua (#255) üzenetére


lvb
aktív tag

Ezen miért kell csodálkozni? A COCOM listáról nem hallottál? Minden - gazdaságilag, katonailag - veszélyes ellenfelét gazdaságilag roppantotta meg az USA. Ennek alapja a technológa exportjának tilalma mind az USA, mind szövetségesei számára. (Szu + keleti blokkal folytatott kereskedelemben a tiltott eszközök, szabadalmak stb.koordinátora volt a COCOM)

(#257) emvy válasza kilua (#255) üzenetére


emvy
nagyúr

Fura lenne, ha egy ország kormánya nem alkothatna a területén érvényes szabályozást.

while (!sleep) sheep++;

(#258) zolee001


zolee001
őstag

kibertamadas_google_border_gateway_protocol

Ez a sokadik volt de 1-2 éve a komplett AT&T forgalom "véletlenül" kinán keresztül halad át

(#259) #95561216 válasza b. (#254) üzenetére


#95561216
törölt tag

De, átjött hogy van sokféle rakétájuk, azt nem vitattam, mert meg sem említettem. Az űrhajóik technológiai színvonalában nem értünk egyet, az SM-3 rakéták altípusai közti különbséget benéztem, van ilyen, a nem emberes űrprogramról viszont egy szót sem írt. Ha ez utóbbiban nem értesz egyet valamivel, szívesen olvasom a véleményed...

(#260) wwenigma válasza zolee001 (#258) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ahol a cikkben a hadgyakorlatot "haggyakorlat"-nak írják, számomra irreleváns mit tartalmaz... egyébként meg lehetett véletlen vagy szándékos is, biztos jó sok random adatot gyűjtöttek a titkosított forgalomból...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#261) zolee001 válasza wwenigma (#260) üzenetére


zolee001
őstag

Snowden ota tudjuk az NSA-nem nem kellett bajlodni brute force-al mivel kéznél volt nekik a "master key"
Kinai szakiknak pedig jobb hirük van mint a mi Zoltánunknak a magyar kiberkémnek

(#262) leviske válasza KRobi88 (#98) üzenetére


leviske
veterán

Te abban a cikkben hol látod, hogy bárki is kijelentett a témában bármit? A cikkben expilicte le van írva, hogy még senki nem jelentett ki semmit. :F

(#99) Ixion77: Az NSA botrány után nem lenne alaptalan, ha az EU is kötelezné ilyesmire a MS-t, csak úgy mondom. Ráadásul vicces a kibertámadásokkal jönni USA kontra Kína ügyben, mikor előbbiek több független ország belügyeibe szóltak bele kibertámadásokon keresztül. Technikailag az 5G-s Huawei hálózatfejlesztés ellen is az a legkomolyabb érv, hogy ugyanazok a visszaélési lehetőségei meg lennének Kínának, mint amik az USA-nak.

[ Szerkesztve ]

(#263) Weareus


Weareus
addikt

Tudom, hogy hülye vagyok, de megkérdezem:
ésakkóazintelprocikatménemtiltjákbe???

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#264) nanocry


nanocry
tag

Egy újabb háború küszöbén állunk..

(#265) Ádám16 válasza nanocry (#264) üzenetére


Ádám16
addikt

Meglátásom szerint a hidegháború igencsak erősödik a 2000-es évek eleje óta.
Lsd.: Oroszország fegyverkezése -> NATO kapcsolat gyengülése, USA - Kína ellentétek, ...
Ez a szankció a végső fogyasztókra igencsak hatással lesz, még nagyobb ellentéteket fog szülni a vélemények és a nemzetek közt, így kíváncsi vagyok, mi lesz a vége, ha nem állapodnak meg.

(#266) TeeJay


TeeJay
félisten

Xiaomi most biztos örül hogy könnyen tudnak majd növekedni :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#267) aelod válasza TeeJay (#266) üzenetére


aelod
veterán

Nem hiszem, hogy a Huawei példája után szeretnének az USA-ban terjeszkedni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#268) Ixion77 válasza Ádám16 (#265) üzenetére


Ixion77
őstag

Vagy inkább csak visszatér arra a szintre amelyiken mindig is volt. Mindig is háborúztunk, ártottunk egymásnak ahogy csak tudtunk mikro és makro szinten egyaránt. Az ember sokkal ostobább, szűkebb látókörű mint amilyennek képzeli magát. Az állati ösztöneink kényszerítenek rá hogy feléljük az elérhető erőforrásokat, harcoljunk a dominanciáért, megöljük konkurenciát, stb. Egyénenenként változó hogy ki mennyire tud uralkodni ezen, de jellemzően mindenki sokkal magasabbra értékeli a képességét mint a valóság.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#269) TeeJay válasza aelod (#267) üzenetére


TeeJay
félisten

Xiaomi nagyrészt Qualcomm procit használ azzal mi baj lehet?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#270) aelod válasza TeeJay (#269) üzenetére


aelod
veterán

Nem azzal van a baj hanem, hogy új piac (USA) és félve terjeszkednének arra. Eddig sem tették.

(#268) Ixion77

Az állati ösztöneink kényszerítenek rá hogy feléljük az elérhető erőforrásokat

Egyik állat sem pusztítja el a környezetét ösztönből. :(

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#271) #95561216 válasza aelod (#270) üzenetére


#95561216
törölt tag

"Egyik állat sem pusztítja el a környezetét ösztönből."

Dehogynem. Mást ne mondjak, sáskajárás? Rengeteg faj van, amelyik addig szaporodik, amíg csak van élelem, aztán jön egy nagyobb népességcsökkenés, és kezdődik előről. Hogy nincs több ilyenre példa, az leginkább a ragadozóknak köszönhető.

(#272) aelod válasza #95561216 (#271) üzenetére


aelod
veterán

Komplexen gondolkodj. Faunában. Minden szabályozva van és az ember ezeken felül áll. Még...

Off vége.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#273) M@cika válasza #24737024 (#93) üzenetére


M@cika
őstag

Ha az ARM feketelistára kerül,. akkor SENKINEK nem lesz telefonja, mert minden ilyen ARM magokkal és ARM licence-szel működik. :-)

Nasit a kis fehér medvének!

(#274) Jim Tonic válasza Weareus (#263) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Betiltották.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#275) Dißnäëß válasza Silenzio (#53) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Mindenki ezzel jön, hogy egyik sem különb a másiknál.
Egy szintig nem. Persze. Orwell van mindkettőben, kőkeményen.

Na de pontosan azokat, amiket leírtál, valahogy elfelejti mindenki. Ez a pontrendszer, hogy ha vodkát emelek le a polcról a boltban, csökken az "emberi értékem" (mert kb. ezt jelenti), mintha pelenkát vennék le, nonszensz.

Aztán lehet, csak kiülök a kertbe flekkenezni egyet a haverokkal és azok családjaival, 4-5 família, és legyen a csajoknak valamit locsolni a narancslébe...

Totál abszurd, ami Kínában megy.

Egyik opció sem jó, mert Snowden szerintem még csak nem is terített minden lapot, de itt most két rossz közül ha választani kellene, én inkább a nyugatot választanám.

(A leendő-kétsebességes EU Hegyeshalomtól nyugatra jó lenne, de mint olyan, kliens végeszközök, értsd: mobiltelefonok tekintetében meglehetősen balfasz, se hardver, se OS, se semmi, az összes EU-ban születő infó vagy nyugatra vándorol ki, vagy keletre, vagy mindkettő irányba, szóval információbiztonság tekintetben nulla).

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#276) zolee001


zolee001
őstag

Megy a szívatás rendesen
A 2 napja bemutatott telefon máris lenullázva

(#277) fairi válasza Dißnäëß (#275) üzenetére


fairi
addikt

"Aztán lehet, csak kiülök a kertbe flekkenezni egyet a haverokkal és azok családjaival, 4-5 família, és legyen a csajoknak valamit locsolni a narancslébe..."

kb hogy pontosan mi lesz nem tudjuk, persze nyugati sajtó szereti jól bulvárosan felkapni. Kb 2022-23-ban lehet már mondani valamit, hogy mit okoz egy ilyen rendszer.

(#278) Depression válasza fairi (#277) üzenetére


Depression
veterán

Ha kínai sajtóból értesülsz, akkor teljes siker.
Ha magyarból, akkor a világ legjobb dolga, és mi is bevezetjük...

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#279) opr


opr
veterán

Abszolut politika-mentes hsz kovetkezik, kizarolag piaci/tech szempontokat figyelembe veve, ha ezt valakinek nem tudja bevenni a gyomra, legyszi ne olvasson tovabb:
Amugy, amit En nem ertek, hogy sokan irjak itt, hogy mekkora kaosz lesz, ha bedol/eltunik a huawei. Mar miert lenne? Mert nagy? A nokia is nagy volt. Sot, az konkretan magasan a piacvezeto volt. Eltunt az is, en nem vettem eszre, hogy barmi valtozott volna. Szerintem a keplet egyszeru, ha nem tud valaki huawei-t venni, majd vesz mast es kesz. Az, hogy egy marka eltunik a polcokrol, a fanokon kivul nem fog erinteni/erdekelni senkit. Atlag Belanak, aki telefont akart venni, semmi nem fog valtozni, pont ugyanakkor akar majd telefont venni, pont ugyan annyi penzert. Az ARM-et se hiszem, hogy ez meg fogja utni (max nagyon rovid tavon), mert kizartnak tartom, hogy a telefonpiac merete emiatt valtozna, igy ugyan annyi telefon lesz eladva tovabbra is, es mindegyik ARM-alapokon mukodik.
Persze, a kinai piacot lehet bukni, de ezt se hiszem, mert ott van a xiaomi, a oneplus, meg a tokom tudja mennyi masik kinai marka, ami tovabbra is mukodni fog.

Ugyanez amugy barmelyik droidos markara igaz, ha eltunik, eltunik, lesz/van masik.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#280) Tin válasza opr (#279) üzenetére


Tin
veterán

azert fog gondot okozni, ha a huawei eltunik, de nem a telefonoknal, mert azokat az emberek tobbsege 1-2 evente cserelgeti. a nagyobb gond a halozati eszkozeiknel lesz, ha nincs eszkoz es alkatresz utanpotlas egy rajuk epitett halozaton, az ciki.

gyartok kiesesetol annyira nem dolnek be a dolgok, mert ott a konkurencia. technologiak bedolesevel mar lehet gond. apple, microsoft, google, intel, qualcomm, samsung, es sorolhatnam, na ha azok bedolnenek, lenne gond.

(#281) opr válasza Tin (#280) üzenetére


opr
veterán

Nyilvan a halozati eszkozoknel okozhat egy kis gondot, de szvsz az is inkabb a kellemetlenseg kategoria, mint problema.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#282) nonsen5e válasza opr (#279) üzenetére


nonsen5e
addikt

1) A Nokia nem egyik napról a másikra tűnt el, hanem jó pár év alatt, folyamatosan egyre gyengébb készülékeket dobtak piacra, nem tudtak versenyezni a többiekkel.

2) Ők sem az olcsó áraikról voltak híresek, még a csőd előtt sem. Ha ma tűnne el a mobilpiacról a hasonlóan magas árakkal operáló Sony vagy HTC, abból valóban nem lenne kb semmi.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#283) -Skylake- válasza opr (#279) üzenetére


-Skylake-
addikt

Szerintem nem itt van a hangsuly hanem ott, hogy random bemondasra lenyegeben le tudtak loni 1 nap alatt egy szazmilliardos ceget. En nem attol tartok, hogy nem tudok huawei telefont venni, hanem hogy mi lesz ezutan? Mi lesz ha holnaputan a samsung lesz a "biztonsagi kockazat" ? Szerintem eleg nagy gond , hogy bemondasra ez kivitelezheto volt. Mert a hangsuly ez, BEMONDASRA. Nincs semmi bizonyitek, semmi. Nem volt szimpi, lojjuk le.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#284) emvy válasza -Skylake- (#283) üzenetére


emvy
nagyúr

Ez igy van. Most majd mindenki megerti, mi a kulonbseg az Android es pl. a GNU/Linux kozott.

while (!sleep) sheep++;

(#285) opr válasza nonsen5e (#282) üzenetére


opr
veterán

1) Abszolut nem szamit, egyik naprol a masikra is eltunhetett volna, ugyanugy lett volna, aki atvegye a helyuket.
2) Finoman szolva nincs konkurencia nelkul a huawei sem az ar-ertekaranyban versenyzo markak kozott. Nem igazan utne lyukat a piacra a hianyuk. Plane, hogy ujabban ment felfele az aruk, mint a vesztes, ujabban semmivel nem voltak olcsobbak, mint a hasonlo kategoriaju egyeb markak.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#286) nyunyu válasza opr (#281) üzenetére


nyunyu
félisten

Nyilvan a halozati eszkozoknel okozhat egy kis gondot

Na jó, de egyáltalán melyik gyártó tud még 4G/5G hálózati eszközöket szállítani?

ZTEt pár éve tették partvonalra, most a Huawei a soros.
Alcatel-Lucent? Mintha megszűnt volna. (Ja nem, megvette a Nokia.)
Nokia (ex Nokia-Siemens Network)? Léteznek még?
Motorola? Pár éve csődbe ment, és felét megvette a (kínai) Lenovo, másik fele sem húzta sokkal tovább.
Ericsson? Ők legalább még léteznek.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#287) opr válasza -Skylake- (#283) üzenetére


opr
veterán

Aki dolgozott mar olyan cegnel, ami barmilyen olyan technologiat hasznalt, aminek a kifejlesztesehez az USA-nak volt koze, az ezen nem lepodik meg. Nagyon durvan eros torvenyeik vannak erre, amit vagy elfogadsz, vagy nem hasznalsz USA technologiat. Ez nem ujdonsag, ez rohadt regen is igy volt, most is igy van, es igy is lesz.
Amugy ugy van a dolog, hogy ha felhasznalsz akar csak egy alkatreszt is, akkor a termekedre is vonatkozik a torveny. Ezt mindenki elfogadja ebben a bizniszben, a Huawei is elfogadta.

Amugy meg, bemondasra... Mit akarunk, mire? A kormanyok odnthetnek titkosszolgalati informaciok alapjan, es nem kotelesseguk az emberek orrara kotni a dolgot. Erted, nem lehet az, hogy bemutatnak minden bizonyitekot, meg hogy hogy jutottak hozza, aztan az operativ emberkek kiallnak a szinpadra, es jo alaposan korbefotozzak oket, hogy mindenki lassa es csodalja, mit ertek el. Nyilvan ez visszaelesre is lehetoseget ad, dehat, ismet, ilyen a vilag. Ha USA technologian akarsz penzt keresni, akkor igenis lenyeled, hogy betartod az USA jatekszabalyokat. Mielott valaki elkezdi oket szidni, a tobbi se jobb, azt ne higgyetek, csak azokat konnyebb megkerulni.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#288) opr válasza nyunyu (#286) üzenetére


opr
veterán

Nokia halozati uzletaga nemkicsit eros, letezik meg a mai napig, igen. Attol, hogy telefont nem gyartanak, meg maga a nokia mint ceg fennmaradt, es a halozati uzletaga eleg eros.
Szoval, jah, nokia, ericsson pl adott, szoval meg verseny is van, nem lett egy szereplos a piac.
Motorolat a nokia-siemens vette meg.

Ne keverjuk a halozati uzletagat a telefonossal legyszi.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#289) Cifu válasza nyunyu (#286) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nokia (ex Nokia-Siemens Network)? Léteznek még?

Köszönik szépen, igen.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#290) nyunyu válasza opr (#288) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem kevertem, csak valahogy a Nokia nem nagyon szerepelt a hírekben az elmúlt években.
Aztán olvastam, hogy megvették az Alcatelt, a Motorola romjait, aztán kivásárolták a Siemenset a közös hálózatos cégből...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#291) kilua válasza opr (#279) üzenetére


kilua
senior tag

Az iphonera is igaz lenne, ha Kína válaszul tiltólistára helyezné az applet (gyártás + ritkaföldfémek stb) akkor csak évek alatt tudná megoldani az apple úgy ahogy, ez kb elég is lenne az eltűnéséhez, amire pár fan hőbörögne a többi váltana droidra.

Kínai szemszögből jogos is lenne.

De szerintem nem fog eltűnni a Huawei, nem hiába ez a három hónapos türelmi idő, ez alatt szépen megegyeznek (viszont az amcsiknak ez jó tárgyalási alap)

(#292) DudeHUN válasza -Skylake- (#283) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Mármint publikus bizonyíték. Egy ilyen gazdasági és politikai húzást nem a semmire lépnek meg. Nyilván felénk nem a teljes képet kommunikálják. De balgaság azt hinni, mert nincs egy 100+ oldalas paksaméta bemutatva róla a CNN-en csak azért álltak bele a Huawei-be, mert túl nagy lett. Ez egy jóval komolyabb háttérharc/háború következménye már a nyugat és Kína között.

Gamer for Life

(#293) narumon válasza nyunyu (#286) üzenetére


narumon
őstag

HP-nak is vannak 5G eszközei.

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#294) #95561216 válasza kilua (#291) üzenetére


#95561216
törölt tag

Lft lenne jogos, Apple nem sértett kínai törvényeket (vagy ha mégis, nem ekkora léptékben), Huawei meg konkrétan embargót játszott ki. Egy ilyen lépésre kipaterolnák Kínát a WTO-ból. A ritkaföldfém csak egylövetű fegyver, egyszer elsütik, és ugyan időbe telik, de újraindítják a saját kitermelést nyugaton. Sokkal hasznosabb csak lebegtetni, hogy ne látszódjon akkora veszélynek, hogy újrakezdjék a kitermelést. Ráadásul ritkaföldfémet Apple nem vesz, csak azt felhasználó alkatrészeket, viszont azok Kínának is kellenek.

[ Szerkesztve ]

(#295) wwenigma válasza DudeHUN (#292) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha lenne nem publikus akkor nem csak trump erolkodne... egyszerűen nincs és ennyi.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#296) DudeHUN válasza wwenigma (#295) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Tehát szerinted nem volt összejátszás a Huawei és a kínai kormány között? Ahogy kiberháború sem zajlik jelenleg. És gondolom azt is elhiszed, hogy akár Magyarországon sem vagy "megfigyelve" a saját és külföldi államok által. Csak mert nincs róla hivatalos publikus bizonyíték.

Gamer for Life

(#297) Dragon3000 válasza DudeHUN (#296) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ha lenne bizonyíték, akkor egyből ezzel indítanak és nem a többi országot próbálják rávenni a Huawei mellőzésére.....

(#298) _cHAos_ válasza kilua (#291) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Az Apple eltűnne, mert Kína? :DDD Röhögötess még kérlek! :D
Nagyon vicces kijelentések ezek, olvastad valahol vagy magadtól találtad ki? :DDD
Olyan kijelentést tettél, amin kirögööm a vakbelem :DDD :DDD :DDD
(sztem ne nyilvánulj meg ilyen "komoly" témákban :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#299) xZer0kidx válasza Ádám16 (#49) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Én akkor nem "sajnálnám" ha nagyon erős indokok helyett nagyon erős bizonyítékokkal támadnák őket.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#300) Carlos Padre válasza wwenigma (#295) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A nem publikusnak pont az a lényege, hogy nem publikus. Marha nagy szerencséjük, hogy egy ilyen izgága majom lett az elnökük akit ennyire könnyen lehet manipulálni, így nem kell felfedni, hogy pontosan mennyit tudnak és honnan jöttek rá.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.