Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) floatr válasza karatekutya (#15) üzenetére


floatr
veterán

"a GIMP egy jó szoftver" -- attól függ milyenek a szempontjaid ugyebár :) Ha hivatásos fotóboltos oldalról nézed, amit ugye kemény pénzért váltottad meg, akkor egy rakás retek. Ha otthoni bohóckodásra kell, akkor a fotóbolt árazási alapon eleve ugrik, más meg nem is nagyon van, eltekintve pár gayware cucctól, amit esetleg adnak egy kamera mellé (se). Én valahol a kettő között vagyok, nem szakmám, de közvetve valami kell. A cég csak ezért nem fog nekem egy példányt venni, én meg nem akarok warezzal bajlódni, pláne ha van egy egész jól használható GIMP a dolgaimra ;)

Ezt az egészet amúgy nem ms-relációban írtam, de még csak nem is a "szakmai" és "laikus" szabadcsapatok összeugrasztására, csak pár hete már bosszankodom ezen az egész felbolyduláson. Teljesen értelmetlen a hiszti, és senkinek nem válik hasznára.

(#16) Sweet Lou 6 "ne mozogj mert hullámzik"... bár itt inkább a konkurenciaharc az, amiben el szeretnék Shuttleworth-öt nyomni, mint a csikket, és ebbe bevonják a közösségi embereket is, mintha valóban annyira szép és nemes eszmék csapnának össze, és nem a pénz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.