Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) floatr válasza #13260800 (#8) üzenetére


floatr
veterán

No pár dolog, amire hirtelen mondani tudok valamit.
Én vistáról váltottam a "bugos fostenger" fogalom nekem így máshonnét ismerős ;) de no offense. A Maverick lett az eddigi legoptimálisabb kiadás a bubiból, abban hibát nekem is nagyítóval kellett keresnem.
Hogy miért a bubit használom... talán mert kényelmes ahhoz képest, hogy nem 5 évvel ezelőtti szoftverekkel operál. Na jó ez is kicsit túlzás, de valahol errefelé látom a fényt.

A reklámozást illetően viszont asszem elcsípted a lényeget, mert gyakorlatilag minimális a marketingtevékenység a linuxok körül. Néha a novell dobott egy-két száraz szakmaias bejelentést a szaklapokban, néha a red6-ról jött valami, hogy néha próbálkoznak valamivel, meg sikeresek, de igazi nyomulást én is csak a canonical-től látok. Most pl autókba intéztek egy multimédiás cuccot -- a hírek szerint többek közt a peugeot, hyundai és a bmw group is ezt nyomja ősztől. Emellett az állami szektorban is nagyon odateszik magukat. Mások miért nem? Pl a diogenészi nyugalomban fejlesztő debian csapat ezért is marad a jelenlegi állapotában, és kis túlzással a nagyobb ismertséget a kevésbé értők számára a bubi hozta el nekik is... sehogy sem van ez így jól

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.