Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DrBubo77


DrBubo77
addikt

A befizetésre alkalmas ATM már okos?
Annyira divat lett mindent okos jelzővel illetni. A TV-ben már okos téglát reklámoznak. :W

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#2) tomazin


tomazin
veterán

Aki esetleg nem olvasta anno és csodálkozik, hogy mitől "okos" ez az automata, itt egy hsz a régi cikkhez.
szóval az ügyfél szempontjából semmivel nem tud többet, mint bármelyik másik atm amibe lehet befizetni és képes felismerni a címleteket.

DrBubo77 most legalább már tudod, hogy az otp okos atmjei kompatibilisek az okos téglákkal ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) cami][us


cami][us
senior tag

A folyosói gépüknek az is problémát okoz, hogy magyaron kívül más nyelvet is megjelenítsen. ;]

(#4) UnA válasza cami][us (#3) üzenetére


UnA
Korrektor

És ez neked mennyiben volt probléma? ;)

(#5) cami][us válasza UnA (#4) üzenetére


cami][us
senior tag

Vannak nálunk külföldiek is

(#6) tomp


tomp
félisten

Vannak már az otp-nél NFC-s automaták is de inaktívak az olvasók. Na ez mikor fog elterjedni jobban?

(#7) Littoral


Littoral
aktív tag

Nem tudom, van-e valami köze az okossághoz, de összefutottam kényszerűségből egy falusi takarék automatájával, pénzfelvétel céljából. Nem az OTP-automatáknál szokásos 5-10-15-20 stb. ezer forintokat ajánlotta fel, hanem alapból 9e-re végződő összegeket is, hogy eleve "aprót" is adjon. Ezt beokosíthatnák az OTP-s gépekbe is.

(#8) Ringman válasza Littoral (#7) üzenetére


Ringman
nagyúr

Úgy nehezebb lesz kiszamolni, hogy a 78k-t hogy lehet felvenni, eddig jellemző volt az 50+20+5+2+1 :)

(#9) #46922752


#46922752
törölt tag

És ezeken is windows xp megy? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.