Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Golyo69


Golyo69
senior tag

Az üzemidőre kiváncsi lennék...gondolom nem lesz acélos

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#2) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ez olyan f@szán fog letörni, mint állat.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#3) joghurt


joghurt
addikt

Ha egyszer, csak egyetlen gyártó állna neki elgondolkodni a kamera kicsinyítésén, hogy az ember fejéből ne álljon ki egy ekkora doboz... :U
(Ha jól tudom, Schumacher állapotához is nagyban hozzájárult a fején levő ekkora kamera.)

Egy mobiltelefonban képesek 1 cm vastagság alatt megoldani a kamerát+kijelzőt. Az akkunak is nyilván kell valamennyi hely, de ez még mindig nem indokol ekkora förtelmeket.

A tej élet, erő, egészség.

(#4) schawo


schawo
titán

Lekésték a vonatot. Sőt a második, hanrmadik és negyedik vonat is már rég elment. A negyedik volt a utolsó, már csak a peronról integethetnek a távozó (és éppen összeomló) piacnak.

(#3) joghurt
Ennél kisebb okozta a vesztét. Ez konkrétan egy gyilkos.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5) Kroni1 válasza joghurt (#3) üzenetére


Kroni1
veterán

Azért vannak már ezirányú törekvések..

(#6) Chrys_


Chrys_
addikt

A sisakra szerelt kamerákról mindig Schumacher esete jut az eszembe. Schuminak meg a kamera...
Lehet kell egy új "szabvány", ahol a kiegészítők rögzítve lehetnek, ott valamilyen megerősítés kell a sisakban.

(#7) joghurt válasza Kroni1 (#5) üzenetére


joghurt
addikt

Tudom, én is láttam már "spycam" néven kb. hüvelykujjnyi kamerát.

Amiről én beszélek, az legalább a mobilos kamerák minőségét hozó, és nem csillió gigapixeles, hanem megfelelő fényerővel 60 fps-es akciókamera lenne. Mert ugyebár nem mindenki a napsütötte tengerparton, vagy a szikrázó havon nyomatja. Hanem pl. félárnyékos erdőben.

Egy akciókameránál számomra az az alap teszt, hogy városban, házak között tekerve milyen távolságból tud olvasható rendszámot produkálni.

A tej élet, erő, egészség.

(#8) .mf válasza Chrys_ (#6) üzenetére


.mf
veterán

Nekem pedig erről azok a politikusok és jogászok jutnak eszembe, akik nulla hozzáértéssel, de még csak józan paraszti ésszel átgondolás nélkül hozzák a hülyébbnél hülyébb technikai szabályzásokat :W

Nyilván az a rugalmas plexitokban lévő kamera felelős érte, aminek a rögzítése úgy van kialakítva, hogy az első nagyobb ütésnél azok a vékony műanyagok eltörjenek; nem is ám az a böhömnagy, kemény, rugalmatlan szikla, amit lefejelt, dehogy... :W Gondolkozzatok már, lécci...

---

LTE, lájvsztrím, ez a nagy fícsör? Hasznosabb dolgokat is el tudnék képzelni ennél... Meg tok nélkül, vicc.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#9) Chrys_ válasza .mf (#8) üzenetére


Chrys_
addikt

Az eddigi vizsgálatok alapján ennyit lehet tudni az esetéről, persze a szikla megállít mindent. Ha tényleg ott tört a sisak, ahol a kamera rögzítve volt, akkor megfontolandó a dolog.

(#10) ROBOTER válasza .mf (#8) üzenetére


ROBOTER
addikt

Meg akartam fogalmazni, de leírtad helyettem, szóval köszi.

(#11) ledgeri válasza Kroni1 (#5) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A második termékről egy oldalképet, és az alapját egy újraértelmezést is kérnék tőled, összevetve avval, amire válaszoltál...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12) Chrys_ válasza joghurt (#3) üzenetére


Chrys_
addikt

Most láttam ezt a rögzítési megoldást.

(#13) ge.k.ko


ge.k.ko
tag

Ezt nem tudom értelmezni: "Az első és talán legfontosabb, hogy a vevő eszköznek hatósugaron belül kell lennie nyilvánvaló okok miat..."

Az LTE az nem egy (LTE képes) GSM modulra utal az eszköz nevében? Ha igen, akkor milyen vevő eszköznek kell a hatósugaron belül lennie? Ha meg nem, akkor meg hogyan stream-el?

(#14) ROBOTER válasza ge.k.ko (#13) üzenetére


ROBOTER
addikt

Sejtésem szerint vevőeszköz alatt bázisállomást érthet.

(#15) tvamos válasza Chrys_ (#12) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nagyon hülyén néz ki a Gopro így...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#16) DemonDani


DemonDani
addikt

Nem IP68, hanem csak IP67
Lesz hozzá egy vízálló tok, Q3-ban jön
És rekorder 4 órás üzemidőt tud Full HD esetében (természetesen nem stream közben)

Ez mind benne van a hivatalos közleményben.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.