Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Touch-ko válasza Zoja™ (#193) üzenetére


Touch-ko
őstag

Latod, vegig sem olvasod. Igy eleg nehez veled forumozni. Foleg ugy, hogy reagalsz ra. Kepben vagyok mi fan terem, mert kb 10 eve ezt hasznalok, mar akkor meg mielott az elso iPhone megjelent volna, ami Magyarorszagon hiresse es ismerte tette a ceget. En 8 kulonbozo generacios Mac OS ota vagyok Mac user, iOS-t iPhone OS1 ota hasznalok, de valoban fogalmam sincs mi fan terem az alma. A legregibb Mac-em egy 1998-as iMac volt, lila kiadasban, es 3 eve meg mukodott, amikor koltozeskor otthagytam a kovetkezo lakonak..

"Több mint egy évtizede? Az első generációs iPhone-t 2007-ben mutatták be, ami elég messze van a több, mint egy évtizedtől.
Olyan dolgokkal érvelsz, ami köszönő viszonyban sincs a valósággal és csodálkozol azon, hogy támadnak? "

Az Apple az iPhone elott 22 eve mar Macintosh-okat gyartott.. Apple mar korabban is letezett, mint az iPhone.

Az Apple eleg regota minimal design-t hasznalja. Az elso iMac is fellelhetoek ezek a jegyek.. Aztan aziPod, ami 6 evvel elozte meg az elso iPhone-t. Termeszetesen a Samsung Yepp egyik modellje is igy nez ki.. Ismeros az a kifejezes, hogy "iPod clone"? Ha 20 evnel idosebb vagy akkor valoszinuleg emlekszel erre..

Szoval aki nincs kepbe az inkabb TE vagy.

Szerk: azota tovabb olvastam a fejlemenyeket es idokozben leesett neked, hogy nem az iPhone ota kovetik a minimal design-t..

Es most erre reagalva beideznem a TE kommented elso bekezdeset:
"És innen tovább nem is olvastam, mert innen már tisztán látszik, hogy abban sem vagy képben"
-Latod, ha el sem olvasod akommentem, majd tevesen ervelsz, nem biztos, hogy en vagyok az aki nincs tisztaban dolgokkat :)

[ Szerkesztve ]

(#202) Tibee86 válasza Zoja™ (#198) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem.

(#203) oliverhr válasza r3dsnake (#158) üzenetére


oliverhr
csendes tag

Nem tudom.. Nekem is volt P1i és szerintem nem volt annyira szar.

(#204) HarleyCustom válasza no more (#187) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Bennem van a hiba,....
Rám nem hatnak az ELME trükkök...rám csak a PÉNZ,a PÉNZ hat...
:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#205) no more válasza HarleyCustom (#204) üzenetére


no more
addikt

Akkor nem jó a svájci frankos váltó? ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#206) HarleyCustom válasza no more (#205) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem jó ha mondom....nem jó...
:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#207) no more válasza HarleyCustom (#206) üzenetére


no more
addikt

:DDD :DDD :C

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#208) HarleyCustom válasza no more (#207) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Látom tudod miről vakerálok itten neked :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#209) no more válasza HarleyCustom (#208) üzenetére


no more
addikt

Igeeeen! :D

"A váltó is megteszi..."

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#210) HarleyCustom válasza no more (#209) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D

Egyesek Jedi lovagoknak képzelik magukat,hogy itt integetnek.
De minket nem lehet holmi Elme trükkökkel befolyásolni...ugye?
Mi át látunk rajtuk.
:D
Ostobák. :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#211) no more válasza HarleyCustom (#210) üzenetére


no more
addikt

Kíváncsi vagyok, milyen lesz az új film. Remélem lesznek végre a KOTOR-ból jól ismert Dark Jedi-k! >:)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#212) HarleyCustom válasza no more (#211) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én is kiváncsi vagyok.Már várom. :)
Na de ez nem az a topic... :D
Kiutálnak minket :D

Te figyu... Nem kéne valakit "megmarni" ,hogy milyen béna telefont használ?És a miénk sokkal jobb,mindig eggyel jobb,mint az Övé?Úgy is ez megy mindenhol.
:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#213) no more válasza HarleyCustom (#212) üzenetére


no more
addikt

Hmmm... szaracsempe volt már ebben a topicban? :D ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#214) HarleyCustom válasza no more (#213) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ezaaaazzzz.... :D
Na így kell eztetet csiná'ni... :D

A cikkhez is szólok valamit:
Tényleg hasonlít reá? Akkor nem is kell egyik sem.
Veszek egy BB passportot...Na arra mondja valaki,hogy egy koppintott cucc.
:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#215) siofok00


siofok00
tag

Szerintem teljesen felesleges ki kit másolt. Ha nagyon tárgyilagosak vagyunk: Telefon és telefon között nagyon kevés a különbség. Az Android, az IOS egyaránt nagyon jól kidolgozott rendszerek. Sajnos jelenleg még nincs Stock Android, ha a User azt szeretné gyártói lehetőségben a Nexus-okon kívül. Szerintem egy olyan telefon sokkal érdekesebb lenne, amin pl. van egy klasszik, kihúzható fizikai billentyűzet, mint pl a Nokia E66 volt, persze modern formában és kivitelben. Sok helyzetben sokkal jobb egy fizikai gomb, minstem egy érintőkijelző pusztán.

https://www.flickr.com/photos/130124779@N02/sets/

(#216) bal-ta


bal-ta
csendes tag

Sziasztok!
Ez volt már? Kis érdekesség, hogy mindenki másol vagy ötletet merít valahonnan.
http://dougkanter.files.wordpress.com/2012/02/iverams.jpg
Dieter Rams volt a Braun formatervezője, nála tanult Jonathan Ive.
De ezt is megnézhetitek:
http://www.diametrics.io/dieter-rams-ten-principles-for-good-design-and-a-black-cube.html

(#217) Prstin1 válasza HarleyCustom (#212) üzenetére


Prstin1
aktív tag

Jól csapjátok neki.

(#218) Mr.Silkó válasza HarleyCustom (#214) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A Passportot az útlevélről kopizták! :D

(#219) HarleyCustom válasza Mr.Silkó (#218) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D Igazad van.

A francba... A macska rúgja meg... Akkor visszatérek életem első telefonjához,a Nokia 1011-hez.
Na? Azt másolják le,annak nincsen párja,az egyszer biztos.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#220) no more válasza HarleyCustom (#219) üzenetére


no more
addikt

Vagy a 3410-esemet, ami zuhant egy emeletet, végigpattogott minden lépcsőfokon (én közben elmondtam egy imát a hősi halottért, aki oly kedvesen szolgált engem) és még csak szét sem esett. Egy karcolás sem volt rajta. :D Az S5 active, ami por-víz-ütésálló elejted 1 méterről és 3 darabra esik szét. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#221) HarleyCustom válasza no more (#220) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#222) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Gondolom ez kamu kép. Nem nézne ki rosszul ha ilyen lenne.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#223) Touch-ko válasza bal-ta (#216) üzenetére


Touch-ko
őstag

Dieter Rams egy designer aki egy bizonyos stilusiranyt kovet. Ez a minimalista irany. Ive szinten ezt az iranyzatot koveti..
Annyi kozuk van egymashoz mint az art deco stilusban epult Chrysler building es a Battersea power station.
Az egyik felhokarcolo NYC-ben a masik meg egy eromu Chealsea-ben.
Mi a kozos bennuk? Ugyanabban a stilusiranyzatban epultek.
(Ezt a stilust hoztam fel mert ez a kedvenc epiteszeti stilusom)

Jah Rams es Ive munkait lattam mar (elobbiet a Design Museumban) utobbiet itthon.

[ Szerkesztve ]

(#224) dilajoska1 válasza Touch-ko (#223) üzenetére


dilajoska1
őstag

Akkor ennyi erővel nem lehetne azt mondani hogy a samung meg a többi gyártó hasonló stílusirányzatot követ?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#225) Touch-ko válasza dilajoska1 (#224) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ugyanabban a stilusban a Samsung tervezzen. Nem arrol van szo, hogy ugyanazon stilust alkalmazza a Samsung, hanem az Apple termeleit masolja.
A ketto nem ugyanaz!

Mas gyarto is arul ugyanebben a stilusban termeket, am megsem mondhato el roluk, hogy masoljak az Apple-t..
Megegyszer: nem azzal van gon, ha valaki egy stilust masol, hanemakkor ha egy masik termek ismert jegyeit. Azokat amiket (jelen esetben az apple) hasznal, hogy megkulonboztessek magukat a tobbi gyartotol.
Tehat azok mar nem a minimal stilus jegyeit, hanem az Apple termekek jegyeit hordozzak.
Ilyen pl a Samsung ChromeBox valamint a Mac Mini..

Ha a Samsung a minimalista desig-t kovetne, akkor nem csak bizonyos eszkozeik keszulnenek minimalista iranyban, hanem az egesz termekpalettajuk a minimalista iranyvonalat kovetne.

Igy, hogy egyik ilyen, masik olyan, nekem olyan erzest ad, mintha maguk sem tudnak, hogy mit kovessenek, hiszen nincs egysegesseg a termekeikben. Mintha egyszer ezt, mas termekeikkel pedig mas iranyzatot kovetnek, igy szamomra ellentmondasosak a termekeik. Egyszeruen kaosz. Megtobb termekkel pedig megnagyobbat ideznek elo.

Ha pedig a Samsung nem kepes ezt a benyomast kelteni amit, hogy egysegesseget ajanl, addig ne varjak el a vasarloktol, hogy megertsek, hogy a Samsung mit is akar a termekeikkel.

Tudom ez most picit bonyolultan hangzik, de ez igy van.

(#226) dilajoska1 válasza Touch-ko (#225) üzenetére


dilajoska1
őstag

Pedig amit linkeltek az a pár dolog szinte egy az egyben megegyezik az apple termékeivel!!! Ilyenkor mi van?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#227) no more válasza dilajoska1 (#226) üzenetére


no more
addikt

Amikor szóvá tettük neki(k), hogy undorító módon, egy az egyben lemásolta a HTC One antenna csíkjait az Apple az i6-szérián, azt a választ kaptuk, hogy "másképp nem megoldható". Tök mindegy, mit mondasz, fújni fogja az apple maszlagot.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#228) dilajoska1 válasza no more (#227) üzenetére


dilajoska1
őstag

Ja ja tudom :) ! Érdekes iphone 5s-nél nem volt szükség hasonló megoldású csíkokra :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#229) no more válasza dilajoska1 (#228) üzenetére


no more
addikt

Oh, olyan választ is kaptam már, hogy "ott volt az ötös szérián is, csak nem látszott!" :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#230) dilajoska1 válasza no more (#229) üzenetére


dilajoska1
őstag

Ennyire nem bízik akkor az Apple-be hogy nem tudta volna megoldani az i6-nál is :)?
A Lenovo, Huawei..... is megoldotta valahogy.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#231) Touch-ko válasza dilajoska1 (#226) üzenetére


Touch-ko
őstag

..

[ Szerkesztve ]

(#232) dilajoska1 válasza Touch-ko (#231) üzenetére


dilajoska1
őstag

Vannak különbségek de a hasonlóság nagyobb :)) ;) úgyhogy nem kell sajnálni. Gondolom az érvekből kifogytál :DD.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#233) Touch-ko válasza dilajoska1 (#226) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ha nem
Latod a kulonbseget egy radio es egy iPod kozott, valamint egy Mac Mini es a ChromeBox Samsung modelljenel az egybeesest akkor oszinten sajnallak..

Az iPhone6 antennacsikjai es a HtC antennacsikjai kozott van azonossag. Am az Apple mar 5 evvel ezelott is kiseletezett hasonloval..

Viszont az, hogy egy antenna technologiat lemasolnak az korantsem ugyanaz, mint amit a Samsung es a kinaiak csinalnak. Ok gyakorlatilag lemasoltak mindent, 1-1-ben..

Erdekes, ha nektek egy ceg termekpalettajanak lemasolasa nem okoz gondot, de egy bizonyos antennatechnologia hasznalata igen..

(#234) no more válasza dilajoska1 (#230) üzenetére


no more
addikt

Hát, elég gáz 1:1-ben lecopyzni valamit, igen...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#235) dilajoska1 válasza Touch-ko (#233) üzenetére


dilajoska1
őstag

5 éve kitalálta :D :D :D :D Pont így ahogy a HTC? :D :D :D

Hát az csúnya másolás az apple részéről ezt ismerd be!!!

Azért vannak nem kicsi hasonlóságok :D :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#236) no more válasza dilajoska1 (#235) üzenetére


no more
addikt

Látod? Az Apple találta ki! :DDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#237) dilajoska1 válasza Touch-ko (#233) üzenetére


dilajoska1
őstag

Szerintem inkább ne írj mert tényleg csak kinevetteted magad egy tárgy miatt!!! Nekem az jön le hogy teljesen rabja vagy ezeknek a dolgoknak és csak ezekért élsz!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#238) Touch-ko válasza dilajoska1 (#232) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ugy gondolom nem nekem kell ervelni. Normalis ember ranez az Apple cuccokra es nehany Samsung termekre es latja azt, ami nyilvanvalo..

iPod-Galaxy Yepp
iPhone3G/S-SGS
iPad-SGTablet 10.1
Apple Smart Cover/Smart Case-Samsung Smart case
Apple MacBook Air-Samsung Series 9 notebook
Apple Mac Mini-Samsung ChromeBook

Sorolhatnam meg, de ugysem fogod latni az azonossagokat..

Ha elfogynak az erveitek altalaban uj feluleten tamadtok..

Amugy mar leirtam:
A Rams fele minimalista design-u radio, valamint az Ive altal tervezett iPod kozott annyi az azonossag, mint a Battersea eromu es a Chrysler Building kozott.
Mindket epulet ugyanabban az iranyzatban epult, megis ket kulonbozo cellal epultek.
A Rams feleradio is mas cellal keszult mint az Ive feleiPod. Egyik radio, masik mp3 lejatszo.. Az egyiknek gombok vannak kor alakban a masikon a hangszoro.. Amugy ezt maga Ive is elismerte, hogy nagy hatassal voltak ra Rams munkai, szoval nem ertem miert ebbe kotsz bele. Ez mind csak azt mutatja, hogy bizonyos dolgokkal egyaltalan nem, vagy csak felig vagy tisztaban..

Ennel egyertelmubben el sem tudom magyarazni. Ha nem erted akkor az nem az en problemam, en megtettem mindent..

(#239) dilajoska1 válasza Touch-ko (#238) üzenetére


dilajoska1
őstag

Én látom az hasonlóságot. Tudom hogy a Samung szokott másolni ahogy az Apple is, viszont te az utóbbit soha nem fogod elfogadni!!!

Ami hülyeség mivel rengeteg minimalista tervező van a de a termékeik még is egyediek ugyanis minimalista stílusban is lehet egyedit létrehozni és nem feltétlenül muszály másolni. Ezel a termékek, mégegyszer mondom hogy szinte megegyeznek az apple termékeivel külsőre! te azért nem látod mert nem is akarod miver fanatikusan rajongsz az Appleért!!! A másik meg az hogy maga a Ios rendszer felülete a minimalista stílushoz köze sem volt Ios 6-ig. Lehet hogy hatással volt de gondolom akkor se másolta le teljesen!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#240) Touch-ko válasza dilajoska1 (#235) üzenetére


Touch-ko
őstag

Rosszul fogalmaztam: mar akkor hasznaltaz. De ez az eliras nem valtoztat a tenyen, miszerint az Apple mar 5 eve alkalmazta az akkor egyedinek mondhato technologiat.

Tudtam, hogy bemasolod a kepeket.
Az elso egy radio, mellette egy mp3 lejatszo van..

A masodik egy 60-as evekben keszult sound system -mellette egy iPod speaker

Harmadik kep: Braun hangszoro- Apple iMac.

Negyedik kep: szinten egy radio,mellette egy Mac Pro

Otodik kepen egy nagyon hires szamologep- iPhone szamologep applikacioja- igen itt tenyleg lehet latni, hasonlosagot. Am 2008-tol nem ez a szamologep UI van az iPhone-ban.

Az utolso kepen mi van? Passz. Az Apple pedig az ebresztot hasznalja hasonloan..

Most akkor nezzuk meg az elozo kommentemben leirtakat. Amikor egy bizonyos termeket 1-1-ben lemasolt a Samsung..
Itt nem artol van szo, hogy az iPod ugy nez ki mint a Samsung szamitogepe, vagy a listan is szereplo Apple iPod speaker es egy Samsung tablet. Nem, ott ugyanazon termekekrol keszult copy.

(#241) dilajoska1 válasza Touch-ko (#240) üzenetére


dilajoska1
őstag

Ott is azért az egy az egyben másolás kicsit erős de inkább hagyjuk mert fáradt vagyok már. Az meg megint más dolog hogy csinál a Samsung egy hasonló funkciós vagy kinézetű Apple alternatívát mivel ez a két cég rivalizál egymással a legjobban. Én ezt nem tekintem másolásnak. Ez minden terméknél így van! Na jó éjt!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#242) Touch-ko válasza dilajoska1 (#239) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ha tudod mirol beszelek, akkormiert kotsz belem??
Az Apple is vesz at otletet mastol. Nem ezzel van a baj (egyebkent ezt tucatszor leirtam mar) hanemazzal amikor 1-1-ben ellopjak az iPhone otletet es SGS-kent aruljak. Azzal tudnak kart okozni, nemcsak az Apple-nek hanem a tobbi cegnek is akik normalis, sajat otlet alapjan dolgoznak.
Mellesleg Rams termekei 50 evvel ezelott keszultek, ezert sem ertem, hogy jon ahhoz a temahoz, hogy a Samsung lemasolt minden Apple termeket...

Kesobb linkelet majd en is kepeket magyarazattal. Ott nem egy radio lesz osszehasonlitva egy mp3 lejatszoval. Kivancsi vagyok akkor is ezt fogod mondani:)

[ Szerkesztve ]

(#243) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

:DD

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#244) dilajoska1 válasza Touch-ko (#242) üzenetére


dilajoska1
őstag

Olvasd el az előző kommentemet. Jó éjt!

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#245) Touch-ko válasza dilajoska1 (#241) üzenetére


Touch-ko
őstag

Jah igen. Gondolom ilyenkor mar almos vagy.. Foleg, szombat este helyi ido szerint este 8-kor :)

Amugy erdekes, hogy Te nem latod annak, viszont tobb ezer hirportal, tech site, forum, stb, meg a birosagok is, annak nyilvanitottak. A Samsung meg egy ellenorzeskor megetette a bizonyitekokat az alkalmazottaival. Oket pedig a CCTV buktatta le, amit a hatosagot lefoglaltak :)

iOS: az iOS azota minimal stilust kepvisel (ha lehet ezt annak hivni) amiota Jobs meghalt es Ive vette at a vezetest az iOS felett.

Mellesleg itt talaltam valamit ami ellentmond a sajat velemenyeddel is:) kicsit erdekes:

"Én látom az hasonlóságot. Tudom hogy a Samung szokott másolni " Te irtad, 241. Komment

Ebben a kommentedben pedig ezt:

"Samsung egy hasonló funkciós vagy kinézetű Apple alternatívát mivel ez a két cég rivalizál egymással a legjobban. Én ezt nem tekintem másolásnak. Ez minden terméknél így van! Na jó éjt!"

Most akkor masol, vagy sem?

[ Szerkesztve ]

(#246) no more válasza HarleyCustom (#243) üzenetére


no more
addikt

Az Apple userekre nem hatnak az elmetrükkök!

(#247) Fejvadi: Jah, amúgy kitartó a srác. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#247) Fejvadi válasza dilajoska1 (#244) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Jól sokáig bírtad.

(#248) HarleyCustom válasza Touch-ko (#245) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D Tényleg megették? De mit? Ne már... :D
Atya ég...
Erről nem is hallottam.De komoly. :D
Tudnál linkelni erről valamit?
Csak nem a telefonokat rágták el...
:DD

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#249) HarleyCustom válasza no more (#246) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:DDD

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#250) dilajoska1 válasza Touch-ko (#245) üzenetére


dilajoska1
őstag

Igen a másolást pl az SGS-re írtam és ott az ikonokra leginkább mert tudtommal ez miatt is perelte az apple. Amit meg linkeltél hozzásólásom ott pedig maga az SGS-re mint készülékre vagy a Yeppre mint Ipod alternatívára. Tudtommal azért jó pár pert el is vesztettek a Samsungal szemben de ebbe ne menyjünk bele ;)

Mielőtt még Samsung fannak gondolnál elmondom nem vagyok mivel 1 samsung telefonom volt vagy is PDA-m az is kb 5 éve és WM rendszert használt! :):). Na tényleg jó éjt

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.