Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) bambano válasza sh4d0w (#243) üzenetére


bambano
titán

szerintem meg az a tré, hogy egyrészt az apple be akar terelni a nagy almás akolba, hogy vedd azt, amit ők adnak, másrészt meg cenzorkodni is akarnak, hogy más nem mehet a cuccra, csak amit ők engednek.

mostanában valahogy minden nagy cég megkergült...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#252) fairi válasza cwn (#250) üzenetére


fairi
addikt

nem a HP Slate-tel kevered????
annak volt 5 óra alatti üzemidő..win7-tel és akadt..

tegra2 izomból meghajtja az androidot és a flasht is, 10 óra is kijöhet..
de tény nyár vége előtt nem nagyon fognak kijönni...

ne keverd az intel atomos windows 7-es tablet PC(!!!)-kel...na az akadni fog mindig is,és 3 óránál nem fog többet bírni ok egyszerű win7 2 giga ramot nem szereti,és az intel procot is pörgeti mint a veszett róka...

(#253) biker


biker
nagyúr

nem olvasom végig a 250 szólást, úgyis ugyanaz megy benne, mint a többi 40 ipad topikban, de halkan megjegyzem, Steve bácsinak, nekem touchos netbookom van, és 500USD-ért, akkor most mitől jobb az ipad?
mint korábban írtam, vártam ezt a rohadt ipad-ot, de akkora csalódást rég tapasztaltam, mint ennek a bemutatóján, mert kb semmire se lett volna nekem jobb, mint az iphone.
így vettem egy Gigabyte t1028x-et, és kész.
ez megy 5-6 órát, wifivel, így nem olyan rossz, és touch is, ha kell, és rendes rendszer.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#254) sh4d0w válasza bambano (#251) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az is tré, remélhetőleg most már lesz bokaütés is. Az utóbbi időben egyébként pont ezzel a hozzáállással húzták ki nálam a gyufát, no meg a rendőrségi nyomásgyakorlással, meg azzal, hogy a szifon4g-t ugyanúgy 3-4 alkalommal akarják eladni, mint az első generációt.

https://www.coreinfinity.tech

(#255) lapa válasza negyedes (#163) üzenetére


lapa
veterán

korlátozott térlátás van egy szemmel is, mert a tested és a fejed mozgásban van.

az más kérdés, hogy nem alakul ki 2 perc alatt. a veleszületettek elboldogulnak.

de ha fejjel lefele lógatnak pár napig, az agyad visszafordítja a képet idővel.

[ Szerkesztve ]

(#256) KAMELOT válasza csab2 (#239) üzenetére


KAMELOT
titán

ha már a telefonnál vagyunk...a mobilnál akkor a mobil sugároz...méghozzá nagyon erőssen
Ahhoz hogy az a kis fos mobilod kapcsolatba tudjon lépni a műholdal képzeld el mekkora sugárzásnak kell lennie.
Eza sugárzás viszont káros az emberi szervezetre. LEgalább is a mobil körüli 80cm-es körzetben :D
Olvass utána nem beszélek hülyéket.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#257) KAMELOT válasza fairi (#252) üzenetére


KAMELOT
titán

WIN7 hez minimum 4GB ramot ajánlanak.....az már a minimum mindenhol

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#258) Alex91 válasza KAMELOT (#257) üzenetére


Alex91
félisten

Foleg a 32 biteshez :DD!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#259) TomBennet


TomBennet
tag

iPad + tépőzár = [link]
:DD

(#260) sh4d0w válasza KAMELOT (#256) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Milyen műholddal? :F

https://www.coreinfinity.tech

(#261) Alex91 válasza sh4d0w (#260) üzenetére


Alex91
félisten

Csak hulyeket beszel :)!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#262) csab2 válasza KAMELOT (#256) üzenetére


csab2
veterán

Hogy jön most ez ide? :F

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#263) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

Nos szerintem semmi gond az apple-el. Ez penz keresesrol szol... ok ebben nagyon jok. Es azt mondom ha van ember a foldon aki ezert $500 fizet akkor miert ne...megerdemli az apple es a vasarlo is :D Szeretnem ha ilyen cegem lehetne.
Nem tudom miert huzzuk le az applet. Van piaca. ennyi. Nekem szemely szerint soha nem volt es soha nem is lesz apple termekem mert en ettol megfontoltabb es ar/ertek aranyt jobban erdeklo szemely vagyok. Nem beszelve arrol hogy en a PCn keresem a penzem, ami kizarna azt hogy apple-t vegyek a kezembe.
Szoval hajra Apple! (es hajra vasarlok, nyomjatok csak tele a zsebuket penzel! :D) Muhahhaa

(#264) Z0mbi válasza TomBennet (#259) üzenetére


Z0mbi
senior tag

Ez jo! :D az autoban felszerelt tetszik a legjobban... Mar latom magam elott a hirt a tengeren tulrol:
Helyi lakos arcabol operaltak ki 90 darabban egy iPad -et miutan karambolozott es a legzsak az agyaba nyomta a kutyut! :D (es mivel a leirasban nem szerepel a Do not fasten it on airbag opening! igy meg be is perelhetik az applet :D :D:D)

(#265) TomBennet válasza Z0mbi (#264) üzenetére


TomBennet
tag

Azért az ágy feletti megoldás sem veszélytelen. Kellemetlen, ha 2,70-ről a fejedre esik egy iPad :)
Persze a videó készítője is viccnek szánta az egészet.

(#266) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Csak érdekesség képpen. Egy ilyen gépem is van otthon. Tökéletesen használható mind a mai napig. Pedig 10 éves kontrukció. De hiba nélkül teszi a dolgát...

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#267) Xero válasza Grafiqs (#266) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem ugyan ez látja el itthon a server és a család nyomkodjon valamit ha nincs itthon a MBP posztot! :)

(#268) Namelesske


Namelesske
addikt

Szerintem a Háttértár legyen a legkisebb gond. 16/32 giga mindenre elég, ugyanis biztos van az apple-nek olyan megoldása, (talán Bonjur Service?)hogy az asztali gépről steameli a cuccokat wifin át a kütyüidre, ha nincs akkor kéne hogy legyen :D:D Mondom én PC user ként. Apple Cuccot is a Média Mák-ba nyomogattam.

Egy hangszórója van? Na az már baj. Főleg, ha nem vagy botfül és idegesít ha folyamatosan a jobb vagy a bal füled mellett szól az egész. Legalább középre tették volna PL. az Apple logó alá.

Hogy nem lehet tenni rá házilag szoftvert? Hát szerintem lehet. :):) Csak nem legális.

Hogy mennyibe kerül? Hát tuti hogy nem kis hazánk fizetéseihez optimalizálták :D:D én tuti nem adnék ennyit érte, mert nem is ér ennyit, mert egyszerűen nem tud semmit.

Flash? Normálisan internetezni nem lehet, ha nincs flash playered. Ennyi ezt tény. Magyarul az egész eszköz funkciója az alapoktól nem teljes. Ezért se ér annyit amennyit kérnek érte.

Aksimizéria: Ezzel is az a gond, hogy az apple tudja, hogy az emberek nem vesznek új aksit a telefonjukba, mert mire elhasználódik, akkorára a telefon is vagy elavul, vagy elkopik. Okosan megoldották, hogy rákényszerítenek. :D Csak általában Apple terméket nem 2 évre vesz az ember.

Nics TV-Out. No comment, kéne.

Kártya olvasó, No comment ajánlott. Már csak azért is, hogy tovább lehessen bővíteni a memóriát.

Fizikai billentyűzet. Nem árt. De szerintem jó a tapicska megoldás is.

Több most nem jut eszembe..

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#269) TomBennet válasza Namelesske (#268) üzenetére


TomBennet
tag

A hangszóró a gép méretéhez képest igen jó minőséget ad. 1-2 laptop is elbújhat mögötte. Két hangszóró van benne a röntgenképből ítélve [link].
Egyébként az lehet a trükkje a jó hangzásnak, hogy nem csak az oldalsó lyukakon jön a hang, hanem az egész képernyő sugározza a hangot bizonyos fokig; ha az ember felhangosítva ráteszi a tenyerét, érzi, hogy átveszi az is a rezgést. Zenehallgatáshoz persze értemes fülhallgatót használni, vagy erősítőre kötni.

A flash nekem egyáltalán nem hiányzik, béna flashjátékok helyett a normális PC-s játékokat részesítem előnyben (minek passziánszozzak flashben, ha a nagygépen mondjuk Assasin's Creed2zhetek?) A reklámflashek hiánya pedig üdítő dolog, minden weboldal villámgyorsan működik. Youtube, Vimeo, Dailymotion mind működik flash nélkül.

TV-out: akinek kell, vehet hozzá, akinek nem, az nem vesz.

Kártyaolvasó, USB: Ugyanaz. Egyébként ezt venni fogok hozzá, a fényképek azonnali áttöltése miatt; a fényképnézegetés élménye eddig iPadon a legjobb nekem (pedig eddig is 46"-os LCD TV-n nézegettük a képeket) - a gyorsaság, a remek minőségű képernyő, az érintőképernyő, és a mobilitás miatt.

(#270) Alex91


Alex91
félisten

Az Apple a tozsden elkapta a Microsoftot :)!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#271) Napfénysüti válasza cwn (#137) üzenetére

Na nee. :W Te komolyan villogni veszel egy ilyen cuccot? :Y Vagy ezekkel csak villogni lehet? Azért azt nem hinném. Csapattársamnak is van egy 3GS-e mégse mutogatja hogy milye van. :D Mondjuk engem egy Apple termék se hoz lázba. Ez az Ipad is érdekes de soha nem kellene. :)

Més que un club!

(#272) <NewL> válasza Alex91 (#270) üzenetére


<NewL>
addikt

[link]
hogy necsak egy megmondott hsz legyen:)

There's an app for that

(#273) vcsabika


vcsabika
tag

eladtak belőle 2 milió darabot szóval ha még szar is megvették... applenek már megérte...ők csinálták meg előszőr ők kaszáltak a legnagyobbat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.