Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) schawo


schawo
titán

Milyen előnye lesz ennek az AMD-s Llano-hoz képest? Első blikkre elég gyengus GPU lesz ebben is, akárcsak a Westmere-ben.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#2) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát nem ájultam el.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) .mf


.mf
veterán

2011, 2db SATA-6Gbps port, 0 USB3... meg persze új processzor, új lap, csak x16 vagy x8 + x8 CF, első hallásra nem túl erős gpu, stb... egyedül az AVX hangzik érdekesnek benne. De szerintem nem fogok sokat veszteni vele, ha nem várom ki :P

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#4) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Már rég olvastam ilyen vicces dolgot: az intel letiltja a CPUba integrált VGA felét, mert túl erős ;]

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#5) mickemoto


mickemoto
őstag

"Az új processzorhoz természetesen új lapkakészlet is dukál."
Ennek is csak az ellenkezőjén lepődnék meg ;]

(#6) DeltaPower válasza bitblueduck (#4) üzenetére


DeltaPower
őstag

hátha lehet "többmagosítani" majd :)
mickemoto: úgyis olyan rég jött már ki új intel chipset ;]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7) Ste válasza mickemoto (#5) üzenetére


Ste
addikt

Furcsa módon nekem is ez jutott eszembe :)

(#8) Móci


Móci
addikt

Hát, ezektől sem kell majd besz*rnunk, az biztos. :U
Gondolom megint méregdrága lesz, s új foglalat, csak hogy jól érezzük magunkat. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9) szuper-t válasza bitblueduck (#4) üzenetére


szuper-t
senior tag

Lehet ha engedélyeztetve hagyná akkor elszállna a cpu a gpu-tól:D
ki tudja mennyi hő többletet adhat a a gyengus gpu másik fele :(
az intelt ismerve....

(#10) lorenzen válasza DeltaPower (#6) üzenetére


lorenzen
aktív tag

hátha lehet "többmagosítani" majd

Az elején biztosan nem. A selejt mennyiségének csökkenését lehet ezzel a módszerrel elérni.
Amit letiltanak az valóban rossz.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#11) Segal


Segal
veterán

Mondjuk a jelenlegiről /i3, i5/ váltani erre jó nagy baromság lenne tehát tulajdonképpen nem egetrengető hiányosság hogy nem támogatja. Ezzel max azok járnak jól akik 775-ös vonalról érkeznek. Elsőre nekem is szimpi volt anno és egy darabig ezt is vártam de az Intel gondoskodott róla hogy elmenjen tőle a kedvem...
Nekem ezt a GPU tökfölösleges lenne a felsőkategóriásnak meg tutira megint horror ára lesz és ha azok sem lesznek alaplapügyileg kompatibilisek amire szerintem/tünk nagyon jó az esély akkor meg nem kifizetődő rendszert cserélni míg az AMD vonalon ha gyengébb is picit a telsesítmény de felhasználóbarát a kompatibilitás.
Mondjuk ott sem estem hasra az X6 osoktól amit eddig hallani róluk azt hiszem marad végül a Bulldozer abba még nem csalódtam :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#12) Joachim21 válasza Segal (#11) üzenetére


Joachim21
senior tag

Ha az IGP kivenné a részét a számolásból, akkor nem lenne akkora baromság. Én a gondot abban látom, hogy ez megint nem hoz csak 10-20% gyorsulást, igazából még annak se nagyon kell váltania akinek vmilyen Conroe köré épült rendszere van. Az IvyBridge talán megint hoz pár új utasításkészletet, meg már 22nm-es lesz, de csak utána lesz az Intelnek talán vmi épkézláb integrált videóvezérlője, ha sikerül addigra a Larrabee-t a processzor mellé beépíthetővé tenni. Én a magam részéről addig feleslegesnek érzem a váltást bármilyen négymagos egységről akármelyik új CPU-ra.

Titkon azért bízok benne, hogy az AMD az APU-jaival okoz némi felfordulást /árcsökkenést is/, és azok az erősebb IGP-k sokat hoznak majd a konyhára.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#13) Televan74


Televan74
nagyúr

Kíváncsi vagyok hogy az Intel a Tick-Tock -al mikor kezd el a felhasználók idegeire menni.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#14) szuper-t válasza lorenzen (#10) üzenetére


szuper-t
senior tag

Helyesbítem ha nem gond:
"Amit Intelnél letiltanak az valóban rossz."
Amd nél mondhatjuk marketinges fogásnak/ami hibás ők is letiltják de hagynak ajándékokat.. ami nagyon sokszor jól jön
(hát még az alaplapgyártóknál..

(#15) Mark_o


Mark_o
tag

Ennyit arról hogy aki időtálló /későbbiekben bővíthető/ rendszert akar annak célszerű LGA 1366 foglalatban gondolkodni..... :)) :))

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#16) dfdfdf válasza Mark_o (#15) üzenetére


dfdfdf
őstag

Időtállóságban talán az AM3 jobb lehet szerintem de ez majd kiderül :)

(#17) Segal válasza Televan74 (#13) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem már most is...
Pont előttem írták hogy akkor nem csak az 1156 kuka hanem az 1366 is mert hiába egyezik a lábszám ha "véletlen" lemarad az új proci támogatottsága.
Ez tényleg azért vicc mert annak idején mégha a 920-as procit is vette az ember akkor is kisebb vagyont költött a gépre de azzal nyugtathatta magát hogy megérte a plusz befektetés mert csak procit és esetleg videókártyát kell majd cserélni az alaplap jó lesz aztán most meg közlik velük hogy hát bocsi mégsem úgy lesz..
Amúgy meg mai átlagos használatra már bőven elég egy középkategóriás proci is.
Bár gondolkodtam az Intel-re váltáson de most azt mondom kenjék a hajukra a procijukat.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#18) Televan74 válasza dfdfdf (#16) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ha jól tudom , akkor a 2011 -ben érkező AMD Bulldozer is új foglalatot kap.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#19) Oliverda válasza Televan74 (#18) üzenetére


Oliverda
félisten

Rosszul tudod.[link]

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20) Televan74 válasza Oliverda (#19) üzenetére


Televan74
nagyúr

Köszönöm , akkor 2011 ben AM3 lapot veszek.Addig meg csak megleszek a AM2+ 940BE -mal. :R

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#21) LackoMester válasza Móci (#8) üzenetére


LackoMester
addikt

Mérget vehetsz rá. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#22) gV válasza Segal (#17) üzenetére


gV
őstag

lehet van ilyen de én mikor vettem anno, nem gondoltam arra h 1 kisebb vagyont adtam ki érte, került amennyibe került, azzal sem nyugtattam magam h majd biztosan jó lesz a következő architekturás proci az X58-hoz, csak azt tudtam h lesz majd 32nm-es proci ami jó lesz hozzá.
ha váltani akarok majd SB-re annyi a különbség avval h nem lesz kompatibilis lappal h nem csak a procit hanem a lapot is elkell majd adnom, nem nagy ügy.

(#23) Bluegene válasza lezso6 (#2) üzenetére


Bluegene
addikt

várd meg a hivatalos teszteket, és akkor lehet elájulsz ;)

2011 első felében sztem meg fog jelenni, míg nagy ellenfel az AMD Bulldozer nem sokkal lemaradva követheti

még bizonytalan mennyivel lesznek gyorsabbak a maiakhoz, és melyik lesz a nyerő

sztem az AMD bulldozer egy duplázott phenom2-es lesz teljesítményben, vagy +80-120%, én mindig optimista vagyok, de addigra már vagy 5-6 éve hegesztik, nem hinném hogy kiszúrnánk a szemünket +20-30%-kal, nem is lenne elég az intel ellen max az i7-esek ellen :)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#24) Segal válasza gV (#22) üzenetére


Segal
veterán

Ez oké eladhatod de akkor nem csak a procin buksz hanem az alaplap árán is és az azért már nem mindegy mert azzal gondolom te is tisztában vagy hogy majd a felsőkategóriás SB-hez az alaplap megint csillagászati árban lesz viszont ha kompatibilis lenne vele akkor annak megvétele kimaradhatott volna az életedből /meg a pénztárcáédból/
32nm-es meg már most is kapható hozzá ha ennyire nem számít a pénz akkor mi az a 250e-ft :))

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25) gV válasza Segal (#24) üzenetére


gV
őstag

és? bukok rajta... kevés dolog van amin az ember nem bukik (pl ingatlan, Ferrari 250GTO)

csillagászati ár? 65k volt a X58-as lapom mondjuk ennyi lesz az X68-as is, hát ez nem sok egy csúcs lapért

heh? miért cserélnék egy Nehalem architekturás prociról egy ugyanolyanra? na arra látod nem adok pénzt ami 1x már megvan meglegyen még 1x, meg + pár száz MHz-ért sem adok több 10k-t, azt mondtam h tudtam h lesz 32nm-es proci hozzá, azt nem h venni is akarok olyat

(#26) dfdfdf válasza Televan74 (#20) üzenetére


dfdfdf
őstag

Így van addig tökéletes ha nem vagy FPS huszár akkor megsteszi bőven amid most van :DDD Örülnék egy olyan szekernek amid most van :P

(#27) lenox


lenox
veterán

Azert az avx eleg komoly sebessegnovekedesi pontencialt jelent, a grafikus magban meg szerintem nem az integraltsag a poen, hanem hogy be van elvileg kotve a l3 cache-be, tehat segit az egyik nagy problemajan az integralt vezerloknek, hogy kicsi a mem bandwidth.

(#28) Scr1pter.cg válasza lenox (#27) üzenetére


Scr1pter.cg
csendes tag

avx amd-nél is lesz :)
AMD BLOG

(#29) #95904256 válasza lenox (#27) üzenetére


#95904256
törölt tag

A GPU L3 cache-be kötése érdekes elgondolás. Kíváncsi leszek, hogy ez mennyire fog keresztbe tenni a CPU-nak. Pláne akkor amikor 100-200 MB-nyi adattal dolgozik a GPU és így teleszemeteli az L3 cache-t. Bár gondolom ezt a GPU-t inkább csak arra találták ki, hogy "legyen kép azt jól van". :D

(#30) #97544192 válasza Mark_o (#15) üzenetére


#97544192
törölt tag

hát ja, elég nagy köcsögök azért az intelnél is... én pont azért vettem lga1366-ot, mert később is bővíthető lesz, nem kell megint az egész gépet lecserélnem... hát, most beszoptam, úgy tűnik. régen azt mondták, hogy a sandy bridge is bele fog menni. remélem most "alkotnak" majd egy lga1222-t, mert az 1366 láb már túl sok lenne neki, ugyebár. :)
tiszta nvidia. :DDD

(#31) Eddie141


Eddie141
senior tag

Egy kérdés, amit nem értek. Tehát ez most a jelenlegi i5/3-mat akarja leváltani? :)

(#32) Joachim21 válasza Eddie141 (#31) üzenetére


Joachim21
senior tag

Alsó és középkategóriát igen.

De nem értem miért van kiakadva mindenki, ha logikusan végiggondolja az ember, és tényleg csak 3-5 évente vált konfigurációt, akkor miért baj az, h addigra nem kompatibilis a rendszere az aktuális kínálattal? 3-5 év alatt elavul az USB vezérlőd, a SATA, a PCIE, ezek is folymatosan fejlődnek. Kicsit túl van lihegve ez az új foglalat kérdése, és miközben 300 hozzászólásban erről szörnyülködik mindenki, hogy az 1893ban vett deszkájába nem megy bele a 2011ben megjelenő processzor, aközben a lényegről nem esik szó, hogy mit fog tudni, és miért akarja annyira belerakni a felhasználó a P2-es konfigjába a Sandy-t. Látom azt is hogy jönnek a "ha burzsuj vagy vegyél minden évben" tipusú hozzászólások, pedig csak egy kicsit a szemellenzőt kellene levenni, és belátni hogy ez a foglalat mizéria egy felkapott és felesleges hisztéria.

[ Szerkesztve ]

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#33) stevve


stevve
nagyúr

"Ez lehetővé teszi az Intel számára a kisebb teljesítményű processzorokon az egyik tömb letiltását."

Ez nem jó gondolat. :( Mindamellett érdekes olvasni a hozzáállásotokat az új GPU-hoz. A GMA HD-vel nincs az ég világon semmi baj. Erősebb az eddigi Inteleknél, támogat HD-t, HD hangsávokat. Nyilván nem játékra tervezték, de ez talán látható is. Ebben a még újabban is lesz potenciál az L3 miatt, de ahogy akosf mondja, érdekes lesz mondjuk, ha egy olyan HD filmet néz az ember, aminek kell pár száz MB RAM és a lejátszást próbálja majd az L3 bevonásával segíteni, én meg mondjuk balga módon elindítok egy L3 dolgoztató műveletet a CPU-n, vajon akadni fog-e valamelyik?

Érdekes újítás, kíváncsi vagyok rá. Az mondjuk Intelnél már a ló másik oldala, hogy egy évben 4x dobatják ki a fanatikusokkal az előző konfigot, mert semmi nem kompatibilis semmivel. :U

(#34) Eddie141 válasza Joachim21 (#32) üzenetére


Eddie141
senior tag

Már nem azért, de tekintetetl a kezdő áraira az 1366-nál, lehet énis agyvérzést kapnék, ha 1-2 év mulva a 70-80ezer forintos lapomat dobhatnám ki, mert már semmi sem kompatibilis :)
Ez megint csak a vásárló hajszolása, semmi több :) Mintha csak a vga piacot látnám..

(#35) Chiller válasza Joachim21 (#32) üzenetére


Chiller
őstag

A mentalitással van probléma, nem a foglalatváltással.

Kijött az i5 széria, 1366 túl sok (?), legyen 1156. Persze a hűtő lefogatási IS változzon, mert miért ne, nehogymár a 12 ezres spec hűtőt (neadjisten blokkot) rá lehessen applikálni.

Valószínű itt is az lesz, hogy megnöveljük a foglalatszámot mondjuk 14xx-re, az avx-re fogjuk, AZTÁN a consumer (legyen mondjuk) i6 szériánál meg kijönnek 12xx foglalattal.

A GMA HD-re nem is mondok semmit, ha lesz nv-nál (és atinál is) asztali vonalon is optimus tech akkor pozitív, egyébként meg csak a managerek verhetik a mellüket, hogy "100%-al megnövekedett az intel vga eladás, igen, megcsináltuk!"

Egy 60-80-100 ezres alaplap bizony legyen már használható néhány évig. Pláne, ha pont most vennék 6magos procihoz....

Mert még ha tényleg kellene a 2000+ lik, mert annyi minden változik/fejlődik, akkor azt mondom, ok. De így, ez tuti csak a vásárlókkal való kiszúrás.

[ Szerkesztve ]

(#36) nkmedve válasza Joachim21 (#32) üzenetére


nkmedve
őstag

Nálam se volt még soha olyan, hogy csak procit cseréljek, de ettől még meg tudom érteni azokat akik 2010-ben vettek jó drágán egy 1366-os alaplapot olyan alapon, hogy majd a Sandy Bridge is belemegy (én is úgy emlékszem, hogy erről volt szó), 2011-ben pedig potom pénzért adhatják el.

Eddigi információk alapján nem vagyok elájulva az arhitektúrától. Az AVX tényleg jó lehet (bár ez lesz AMD-nél is) egyébbként egy Nehalem ráncfelvarrásnak tűnik. De reméljük a legjobbakat mindkét gyártónál, kis árverseny nem ártana a csúcskategóriában sem.
Szerintem Nehalem sem volt olyan hihetetlen nagy újitás. Újra bevetették a HT-t, emiatt gyorsult (a fogyasztást is szépen megdobta) másképp alig lenne jobb mint egy Quad. Ezt azért merem igy kijelenteni mert nekem is i5-750 van, és bár nagyon elégedett vagyok vele a kétmagos után, de Quadról váltva semmi féle gyorsulást nem éreztem volna.

(#37) Móci


Móci
addikt

Megszoktuk a 775-öt, az itt a baj. Elég régóta megvan már ez a foglalat, s bizony jó sok ideig sikerült elhúzni vele. Igaz, közben lett egy halom chipset, de azért így is emberibben lehetett fejleszteni. Jó, itt is, drágák voltak a processzorok, de azért teszem azt egy P45-ös lapba például bele tudom rakni a legolcsóbb Celeront, és egy csúcs Quadot is.
Lehet két foglalat, nem gond, csak ne egy-két évenként cseréljék le őket feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#38) Bluegene válasza Chiller (#35) üzenetére


Bluegene
addikt

ha maradna a foglalat, akkor meg drágább a proci

így is úgy is profitot akarnak elérni

akinek meg X58-as lapja van ne sírjon, 1 év múlva jön legközelebb a Sandy Bridge, belerakhatnak 6magost is

és miután megjelent a Sandy Bridge attól még jó ideig erős lesz az i7, használható darab marad

persze aki váltani akar a leggyorsabbat akarja mindenképp zsebbe kell nyúlnia

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#39) Eddie141 válasza Móci (#37) üzenetére


Eddie141
senior tag

Igen, úgymond a vásárlók el voltak kényeztetve :) De nem értem, hogy egy gyengébb procinál miért probléma, ha van +20 érintkező, ami felesleges :) Szerintem meg lehetne oldani, csak az nem biznisz, hogy vesz az ember egy lapot, és bele egy procit, és ki az a buta, aki utána csak procit szeretne bővíteni, ha még bőven megfelelő neki a lap teljesítménye? Hát azért ne álmodozzunk már, ilyen "sehol sincs" (AMD) :)
Éljen a fogyasztóbarát társadalom!

(#40) Angel1981 válasza Joachim21 (#12) üzenetére


Angel1981
veterán

Egyetértek!
Nekem pl. Q9550-em van, szvsz az még sokáig meg fogja állni a helyét, beleértve a játékokat is, amik egyre inkább a GPU teljesítményétől függnek - egy két kivételtől (főleg RTS-ek) eltekintve.

Egyébként, a hír kapcsán kicsit több konkrétumot vártam volna.... :(((

(#41) Eddie141 válasza Angel1981 (#40) üzenetére


Eddie141
senior tag

Hát igen, én is úgyérzem, hogy ha csak játékra használnám a gépem, akkor nem is gondolkodnék 6magosra váltani a 965BE-met, és igazán jól megállja a helyét minden téren :)
És szerintem közel sem lessz ebben az árkategóriában még mindig, mint az intel alsókategóriás procijai :)

(#42) Angel1981 válasza Televan74 (#13) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem nem magával a Tick-Tock-kal van a probléma, hanem hogy tudatosan úgy váltanak, hogy az új SEMMILYEN szinten ne legyen kompatibilis az előzővel.
Számomra talán a legdurvább a 775-1156 hűtőfurat távolság különbség volt, hogy még a hűtődet sem tarthattad meg! :W

(#43) Angel1981 válasza Eddie141 (#39) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, lejárt a modidő....

"Éljen a fogyasztóbarát társadalom!"

És a környezetvédelem....
De azért mindenki "zöldülni" akar, mi?
"Válaszd XY környezettudatos márkát! Mentsd meg a Földet!" :W

(#44) Eddie141 válasza Angel1981 (#43) üzenetére


Eddie141
senior tag

Egyetértek :)
Attól, hogy a gépem összeségében 15w-al kevesebbet fogyaszt de megy 24ből 36órát :) , vagy attól, hogy az asus nem használ szinezőanyagokat az alaplapján+úgy csomagolja be az alaplapot, hogy egy kínai játék is igényesebben van becsomagolva, és ettől zöld :) Hát ez van, valamivel kell csalogatni a vevőket :)

(#45) atti_2010 válasza Joachim21 (#32) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Attól hogy nem USB3, vagy SATA3 egy lap még nem biztos hogy lecserélem pláne ha felső kategória és drága volt, léteznek bővítőkártyák is a világon és azért nem lenne baj ha egy méregdrága alaplap legalább 2 ciklust kibírna Intelnél is, amit ők csinálnak ahhoz már pofa kell.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#46) cszn válasza Angel1981 (#43) üzenetére


cszn
őstag

Jajj ugyanmár. Az energiatakarékosság, a környezetbarát gondolkodás, az egészséges kaja mind álom addig amíg a termelő cégek profitorientáltak. Magyarul amíg össze nem omlik a jelenlegi gazdasági rendszer addig csak kamu amit hallasz. :N

(#45) atti_2010
Intelt védeni elég nagy ostobaság, de én csak azt mondom várjuk ki a végét.
Nem értem mi a probléma. LGA775 már 4 éve van és még mindig versenyképes... Egy Q9400-al például sztem jövőre is meglesz az ember minden téren. Kivéve a fejlesztőket (akiknek tényleg kell a jobb teljesítmény) meg pontvadászokat.

[ Szerkesztve ]

(#47) Angel1981 válasza cszn (#46) üzenetére


Angel1981
veterán

Pontosan így van, ahogy mondod!
El kéne végre dönteni, mit akarunk; folyamatosan növekedő gazdaságokat (ami ugyebár csak úgy tartható fenn, ha egyre többet termel / fogyaszt), vagy környezetvédelmet!
Nem vagyok nagy "zöld", de ha mást nem abban védem a környezetet, hogy szinte mindenből a "ritkán minőséget", mint a "gyakran gagyit" elvet követem, valamint ha valamim elromlik, azt elsősorban javítani akarom (persze csak ha lehet), nem kidobni, és újat venni...

(#48) bteebi


bteebi
veterán

Hát hogy 2011-re lényegében még nem lesz SATAIII és USB3.0 támogatás, az kicsit gázos szerintem. Az AVX-en kívül nekem amúgy nem túl szimpatikus az új architektúra, bár mondjuk az "impressive leap in energy-efficient performance"-re kíváncsi vagyok... :U

#42: Nagy okosság. A hűtő-furatos probléma meg tényleg az egyik legkicsinyesebb dolog volt, amit mostanában tettek. :W

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#49) bandras0226


bandras0226
aktív tag

A hűtő-furatos probléma meg nem probléma. A nevesebb hűtőborda gyártók biztosítanak lefogatókat az 1156/1366 foglalatokhoz,és nem kell kenyéren és vízen élni a megvásárlásukhoz.

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#50) Dare2Live válasza Angel1981 (#47) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

a kettő nem zárja ki egymást, termelhetünk uannyi autót de ha a régi nagyját újrafeldolgozzuk máris sokkal zöldebbek vagyunk és nem termeltünk kevesebb kocsit. Ha a ""Válaszd XY környezettudatos márkát!" ezt jelenti akkor pedig mért ne?

nem a zöldekkel van a baj hanem a sötétzöldekkel. A kettő nem keverendő.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.