Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) guga válasza Tzombi (#10) üzenetére


guga
Közösségépítő

[Tévedsz] :D

Te kérted, hogy javítsalak ki :D
Ha Istennek az a szándéka, hogy belőlem lelkészt faragjon és a cégemet padlóra küldje, akkor hova könyököljek és mit tegyek le az asztalra?
Istentől kaptam egy ígéretet, amit 4 alaklommal megerősített.
Ebben az írásban kétkedést és az arra kapott választ találod ill. egy helyzetjelentést, hogy kinek hogyan alakult az élete, mióta ide költöztünk.

Lenne még egy kérésem, mert úgy látom szeretnél számon kérni, hogy Istentől nem kérek és hálát sem adok neki :D

Hol olvastál tőlem olyat?

Azt hiszem bátran kijelenthetem, hogy a PH-ra regisztrált emberek közül én vagyok az egyetlen, aki Istent úgy vállalja fel, hogy közben nem leplezek el semmit az emberi gyarlóságaimból. Nagyon nagy hangsúlyt fektetek az őszinteségre s főleg magammal szemben. Nem szeretném olyannak beállítani magam, mint amilyen nem vagyok.
Nem szeretnék előre gyártott képet kialakítani magamról.

De van pár dolog, amiről nem szoktam beszélni. Pl. a házasságunkat csak érintőlegesen említem, magánügy, senkinek semmi köze hozzá. Ugyanígy vagyok az Istennel való viszonnyal is. Hogy mit kérek s miért adok hálát, ez is magánügy.

Nem lejáratni szeretném Istent, hogy éjjel-nappal hajbókolok előtte, bocsáss meg ezért, hálás vagyok azért, blá.
Megemlítem ha szükséges, hogy miként zajlik, de pontosan tudom, hogy egy bajban lévő ember nem remélhet tőlem lelki segítséget ha azt írom le, hogy én milyen jó hívő vagyok.

S még valamit a könyöklésről meg a saját magadban bizalomról:

Jer. 17.5
Ezt mondja az Úr: Átkozott az a férfi, a ki emberben bízik és testbe helyezi erejét, az Úrtól pedig eltávozott az ő szíve!

Hiába bízik valaki önmagában, hiába sikeres. Az emberek szerinti "siker" és az Isten szerinti siker gyökeresen eltér. Isten is tud könyökölni :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.