Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ygg


Ygg
senior tag

Huh...
azt értem, legalábbis érteni vélem, mi a mondandód,
és egyet is értek, csak kicsit belekeveredem....valahogy zavaros nekem a gondolatmeneted...

(#2) molecula válasza Ygg (#1) üzenetére


molecula
csendes tag

Miért zavaros ez? Csak egy kicsit csaponganak a gondolatai, próbálja az életét rendezni és keresi az utat!

Nekem tetszett. Jók a képek. :C

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#3) guga


guga
Közösségépítő

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#4) #64791808


#64791808
törölt tag

Amikor egyedül ül az ember a szobájában, egy csendes vidéken, halk zene és egyszer csak meghallod Isten szavát…

A multkor otthon volt velem ilyen. Ülök a tóparton, és nézem a kacsákat, majd egyszer csak megszólalt egy határozott hang...: Vaaacsooooraaaa!

Apám volt.

Konzekvencia: apám isten!

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nekem épp azért tetszenek guga írásai, mert csapongóak.
Senki sem vonalzó mellett gondolkodik.
Vállalja, és pont ez a jó az egészben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) LJ.


LJ.
tag

tetszik :)
nekünk is van telkünk bánkon, igaz kb 5 évente járunk oda :DDD
szép hely!

[ Szerkesztve ]

(#7) Wolverine


Wolverine
félisten

Hja maestro, nyáron valsz. nem lesz ennyire nyugalmas a környék, a tó vonzza az embereket... :DDD (legalábbis amikor utoljára arra jártam - vazze, már 4 éve -, még el sem kezdett kiépülni a dolog, de már nem kevesen voltak...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) Tim82


Tim82
nagyúr

... de a Landswirtschaftsausstellung még szebb. :DDD ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#9) #64791808 válasza Tim82 (#8) üzenetére


#64791808
törölt tag

ott az igazság! :DDD

(#10) Tzombi


Tzombi
csendes tag

Szia Guga!
Javíts ki, ha tévednék, de nekem az írásodból, egy nagyfokú önsajnálat hangja jön ki. Mármint a vállalkozást illetőleg. Szép dolog Istentől várni a segítséget, de ő „csak úgy” azt nem adja meg. Azért kellene valamit le tenni az asztalra. Tudod: „Kéretik és megadatik néked” nálad viszont még nem láttam a „kéretik”-et.
Sajnos a mai világban, ha van egy vállalkozásod, azzal még nem lehet kényelmesen hátradőlni a fotelban, és nézni, hogy a dolgok maguktól a helyükre mennek. Ahhoz, hogy talpon maradj, menni, húzni, hajtani, keresni, nyomulni, könyökölni, stb kell. Ha más segítségére vársz, akkor ez a vége. Itt csak saját magadban kell bíznod, hogy képes vagy megcsinálni, továbbvinni.
Az álmod szépen jósolt neked, mind a kétszer be is jött. A harmadik is valószínű, hogy be fog jönni, ha nem rázod meg magad. Istentől meg ne azt kérd, hogy legyen a sportautód, hanem annyit, hogy ha megrendelted a gyártótól, akkor olyan színben szállítsa ki, amilyet szeretnél.
Azért viszont hálát is adhatnál, hogy a gyerekeknek sokkal jobbak lettek az életkörülményei, mint azelőtt. Gondold végig, lehet, hogy ő miattuk kellett kiköltözni vidékre.

Az írás különben nagyon tetszett, és egyáltalán nem annyira csapongó, úgy jó, ahogy van.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#11) guga válasza Tzombi (#10) üzenetére


guga
Közösségépítő

[Tévedsz] :D

Te kérted, hogy javítsalak ki :D
Ha Istennek az a szándéka, hogy belőlem lelkészt faragjon és a cégemet padlóra küldje, akkor hova könyököljek és mit tegyek le az asztalra?
Istentől kaptam egy ígéretet, amit 4 alaklommal megerősített.
Ebben az írásban kétkedést és az arra kapott választ találod ill. egy helyzetjelentést, hogy kinek hogyan alakult az élete, mióta ide költöztünk.

Lenne még egy kérésem, mert úgy látom szeretnél számon kérni, hogy Istentől nem kérek és hálát sem adok neki :D

Hol olvastál tőlem olyat?

Azt hiszem bátran kijelenthetem, hogy a PH-ra regisztrált emberek közül én vagyok az egyetlen, aki Istent úgy vállalja fel, hogy közben nem leplezek el semmit az emberi gyarlóságaimból. Nagyon nagy hangsúlyt fektetek az őszinteségre s főleg magammal szemben. Nem szeretném olyannak beállítani magam, mint amilyen nem vagyok.
Nem szeretnék előre gyártott képet kialakítani magamról.

De van pár dolog, amiről nem szoktam beszélni. Pl. a házasságunkat csak érintőlegesen említem, magánügy, senkinek semmi köze hozzá. Ugyanígy vagyok az Istennel való viszonnyal is. Hogy mit kérek s miért adok hálát, ez is magánügy.

Nem lejáratni szeretném Istent, hogy éjjel-nappal hajbókolok előtte, bocsáss meg ezért, hálás vagyok azért, blá.
Megemlítem ha szükséges, hogy miként zajlik, de pontosan tudom, hogy egy bajban lévő ember nem remélhet tőlem lelki segítséget ha azt írom le, hogy én milyen jó hívő vagyok.

S még valamit a könyöklésről meg a saját magadban bizalomról:

Jer. 17.5
Ezt mondja az Úr: Átkozott az a férfi, a ki emberben bízik és testbe helyezi erejét, az Úrtól pedig eltávozott az ő szíve!

Hiába bízik valaki önmagában, hiába sikeres. Az emberek szerinti "siker" és az Isten szerinti siker gyökeresen eltér. Isten is tud könyökölni :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#12) Tzombi válasza guga (#11) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Köszönöm a kijavítást!
Az írásod olvasásából először nekem ez tűnt ki és ez rányomta a bélyegét a további gondolataimra. Ha megbántottalak elnézésedet kérem.
Azt viszont mindig is hangoztattam, hogy nagyon tisztelem azokat az embereket, akik őszintén hisznek valamiben. (Általában Istenben) Számomra a hit a lényeg, annak az iránya másodlagos.
Az álmaid önmagukért beszélnek, és csak irigykedhetnék, hogy mennyire elégedett vagy a sorsoddal, ha nem lennék én is hasonló helyzetben.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#13) guga válasza Tzombi (#12) üzenetére


guga
Közösségépítő

Ha megbántottalak elnézésedet kérem.

Üdv! Erről szó sincs. Visszatetsző lenne. Magamat nem tartom kereszténynek, vallásosnak, hívőnek, mert mindegyik ágazat gondoskodott róla, hogy az emberek elforduljanak Istentől.
Bennem ugyanaz a lélek van, ami Istenben, Jézusban.
Milyen gondolatokat indítana el egy Istent nem ismerő emberben, ha a nekem címzett kritikáktól megsértődnék?
Ha Jézus megsértődött volna az ütlegektől, szidalmaktól, amit értem elviselt, akkor én is felháborodnék a legapróbb megjegyzésen is :D

Az emberekben kialakult egy téves kényszerképzet az egyházi tanítások nyomán, hogy a hívő embernek milyennek kell lennie. Maguk a hívők sem tudnak megfelelni az elvárásnak ill. akinek sikerül, azt Isten maximálisan elutasítja, így aztán érthető, ha Isten egyénre szabott munkálkodása értetlenkedést vált ki.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#14) Omega81


Omega81
senior tag

Majd hozzátettem, hogy mire kijönnek nyáron a szomszédjaink, az út melletti [széles] [részt]felszántatjuk és bevetjük kukoricával. Szálnak ki családostul az autókból és méteres kukorica, benne kapirgáló tyúkok meg nagy levelű tök, ha nagyon elegánsak akarunk lenni, akkor elengedünk vagy két disznót is, hagy hízzon. Aztán kiállok az út szélére gumicsizmában, hogy hőőőjjj szomszéd, kér egy itókát? Most jött le frissen a cefre pehhheheee

:DD :D :C

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#15) Hakudoshi válasza Tzombi (#12) üzenetére


Hakudoshi
tag

"Azt viszont mindig is hangoztattam, hogy nagyon tisztelem azokat az embereket, akik őszintén hisznek valamiben."

Ha megkérdezhetném: Mitől lesz a hit olyan tiszteletreméltó dolog? :F

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#16) rarri


rarri
senior tag

Guga, valószínűleg végig kell élned külömböző fázisokat, mire elérsz Istenhez. Az egyik ezek közül az, hogy rájöjj, a szorongás az agynak a terméke, az életösztön mozgatja. Az igazság Kafka idézetében van, hogy engedd meg az életnek, hogy az történjen ami történik, mert ez a feltétlen bizalom Istennel , és fogadd el ami történik, mert az Érted van.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#17) Omega81 válasza rarri (#16) üzenetére


Omega81
senior tag

Hú, de rossz duma. A sorsodat Te befolyásolod, egy bizonyos intervallumon belül mindenképpen. Aztán hogy ez milyen tág határ, arról lehet vitatkozni - vallástól függően. Pl. az eleve elrendelés elve szerint minden meg van írva előre, az ember csak szalad az árral, pont azt teszi, ami elrendeltetett, és végül a sorsa (élete vége) is úgy lesz.
Annyi bizonyos, hogy hittel könnyebb élni, manapság ha nem hiszel semmiben, akkor nagyon nehéz... javarészt azok az értékek, amelyek régen fontosak voltak, manapság mit sem számítanak, s ami régen másodlagos volt, most az fontos... egy bizonyos, média által sugárzott közízlés, trend szerint.
Ebből kivezető út a hit, bölcselkedések, stb, a másik az aklimatizálódás. Az van sz@r helyzetben, aki egyiket sem tudja/akarja. Én csak tudom.

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#18) rarri válasza Omega81 (#17) üzenetére


rarri
senior tag

Megtisztelsz, hogy leírtad a véleményedet. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#19) joghurt


joghurt
addikt

Ez az! Minden normális családban szigszalagozott távirányító van, és nem hajlandóak lecserélni a még jól működő régi Nokiát valami új csillvill bizbaszra. :R

A tej élet, erő, egészség.

(#20) Omega81 válasza joghurt (#19) üzenetére


Omega81
senior tag

Nem. Sok család eladósodott, mert a még teljesen jól működő dolgát lecserélte hitelre. Aztán a következőt. Meg a másikat is. Sőt olyat is vett, amire igazából nem volt szüksége. Hajrá.

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#21) Omega81 válasza rarri (#18) üzenetére


Omega81
senior tag

Köszönöm, hogy beszélgethetek a témáról. :R

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#22) guga


guga
Közösségépítő

rarri! Üdv! Köszi, így gondolom én is :D

joghurt! :DDD nálunk az egész család N3310 fan :Y nem anyagi okok miatt.
Kivéve apámat, neki 5110 van :DDD

Omega! A mobilszolgáltatóknál egymást tapossák az emberek az új telefonokért. Az, hogy el vannak adósodva semmit nem jelent. 2-4 telefonkészüléket simán mellé vállalnak :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#23) Omega81 válasza guga (#22) üzenetére


Omega81
senior tag

Hát ez az... :DDD

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#24) joghurt válasza guga (#22) üzenetére


joghurt
addikt

Nem is anyagi okokról beszéltem, hanem épp erről: Ha van egy teljesen jó, működőképes dolog, amihez hozzászokott/megszeretett az ember, akkor mi a fenének lecserélni, csak mert van még újabb? 3510i. :)

A tej élet, erő, egészség.

(#25) HalfDemon


HalfDemon
csendes tag

Szerintem.
Amit leirsz az almod, lehet, hogy igeret volt, de jol ertelmezted?
Ha azt mondod, meztlenul, hogy mar semmire sincs szukseged - hazudsz almodban - hiszen rengeted dologra lenne szukseged - aztan amit kapsz, bar szep, es fenseges, de valojaban kemeny - pancel, vagy borton?

Adj valaszt Istennek, hogy nem, valojaban szukseged van dolgokra - es nem vallalod fel a kenyelmetlen, magasztos álfeladatot.

A masik, a szantofoldes. Mi kozod neked a mas terhehez? Jezus viszi majd el helyette is - de amig leszedetnek a bibliai idezetet a falrol, addig mit varsz? Tenyleg ugy gondolod, hogy ez a feladatod?

Azt mondod, nem aggodtal, hogy bevisznek multihoz... es hálat adtal erte? Vagy kozbenjartal? Vagy csak elvartad, hogy Isten cselekedjen? Miert kellett volna ezt tennie?
Miert nem mondod meg neki, te mit szeretnel? Hogy nehezebben adhassa meg?

(#26) guga válasza HalfDemon (#25) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Ha most jó keresztény lennék, akkor a bevált forgatókönyv szerint először lekiabálnám a hajadat és utána burkoltan, de elküldenélek a picsába, megspékelve néhány kioktató mondattal, hogy tudjad, mihez tartsd magad :D

De lásd kivel van dolgod, én a legrosszabb vagyok az összes közül. Nem is vallom magam kereszténynek, sem hívőnek, sem vallásosnak. Vannak arra méltóbbak is nálam, akik elintézték, hogy az emberek maximálisan elforduljanak Istentől.

Nos, rátérnék a lényegre. melyik egyház/felekezet/gyülekezet szülöttje vagy, ahol a hit helyén kétségbevonás és hitetlenkedés van? Milyen Istent ismertettek meg veled?

1 Móz. 40.8
És mondának néki: Álmot láttunk és nincsen a ki megfejtse azt. És monda nékik József: A megfejtés nem Isten dolga-é? mondjátok el, kérlek, nékem.

Ill.

1 Móz. 41.15
És monda a Faraó Józsefnek: Álmot láttam, és nincs a ki megmagyarázza azt: Én pedig azt hallottam rólad beszélni, hogy ha meghallod az álmot, meg is magyarázod azt.
És felele József a Faraónak, mondván: Nem én, Isten jelenti meg, a mi a Faraónak javára van.

Hogy helyesen értelmezem e?
Mondjuk, hogy nem, vagy kit érdekel?

Az előző két igéből azt olvashatod, hogy ha valakinek Isten álmot ad, akkor a hozzá tartozó helyes értelmezést is megadja. A dolog végkimenetele nem kétséges, Isten akarata szerint történik.
Ha meg nem Istentől kaptam az ígéretet és a hozzá tartozó álmot, akkor tök mindegy, csak egy szórakoztató sztorit olvashattál.
Az álombéli részletekbe nem menjünk bele, hogy a meztelenség mit jelent.
Az, hogy valaki beadta neked „nincs szükséged semmire” ????
S ez megkérdőjelezhetetlen igazság?
Én pontosan ismerem, hogy mit jelent az Isten hite szerinti meztelenség.

„Adj valaszt Istennek, hogy nem, valojaban szukseged van dolgokra - es nem vallalod fel a kenyelmetlen, magasztos álfeladatot.”

Mát. 6.8
Ne legyetek hát ezekhez hasonlók; mert jól tudja a ti * Atyátok, mire van szükségetek, mielőtt kérnétek tőle.

Szerinted Istennek szüksége van arra, hogy felvilágosítsam? Kopaszítsuk le a dolgokat légyszi és ragaszkodjunk csak Isten igéjéhez, ha már Istenről van szó. Olvasd el és utána fogalmazd meg újra a mondandód lényegét.

Tudod az én hitem nem egy olyan tanítótól származik, vagy egy hibbant gyülekezettől, ahol Isten igéje a maguk szája íze szerint, kifordítva jelenik meg.
Én sosem akartam Istenben hinni, ugyanolyan voltam, mint Saul, aki később Pál apostol lett.
Az én életemben is bekövetkezett a Pálfordulás, ugyanis maga Isten avatkozott be.
Ezt már leírtam, ez az én bizonyságtételem :

[1]

[2]

1 Kor. 8.3
Hanem ha valaki az Istent szereti, az ismertetik Ő tőle.

Nincs miért aggódnom, mert ha az életembe valamikor nem Isten avatkozott be, akkor hibás a koncepcióm, mint oly sok egyháznak, akinek nulla köze van Istenhez. Akkor nekem sincs Istenhez semmi közöm.
Ha viszont ragaszkodunk Isten igéjéhez, akkor sincs mi miatt aggódnom.
Isten megadja az álomhoz is a megfejtést, megadja azt is, hogy megismerteti magát velem.
Kétséges a kimenetele a munkájának? Természetesen nem, minden az Ő akaratának megfelelően történik.

Álfeladat?
Én hiszek abban az Istenben, aki kijelentette magát számomra és maximálisan rábízom magam. Hisz sem a testem, sem a lelkem nem az én tulajdonom.
Nem a saját akaratomból születtem erre a világra, nem a saját akaratomból halok meg.
Mi az a röpke kis 60-80 év a végtelenben, amit kijelölt számomra?
Én ebben az időszakban is azt szeretném, amit Isten, hogy a földi létem az Ő dicsőségét szolgálja.

Nem vállalom? Viccelsz? Jézus a véráldozatával az örök kárhozattól mentett meg. Nem azon van a hangsúly, hogy én mit vállalok vagy nem, hanem Jézuson, hogy Ő mit vállalt értem.
S ha valamit rám bíz, akkor ahhoz támogatást is ad, nem hagy egyedül.
Én szőlőág vagyok, nem gyökér.

Ján. 15.5
Én vagyok a szőlőtő, ti a szőlővesszők: A ki én bennem marad, én pedig ő benne, az terem sok gyümölcsöt: mert nálam nélkül semmit sem cselekedhettek.

Nem akarok neked itt hosszas prédikációkba kezdeni meg kioktatni, csak szeretnék visszakérdezni.
Annyit kérnék, hogy a hitetlen, kétségbevonó és értetlenkedő hozzászólásod helyett, inkább olyannal tisztelj meg, ami amellett, hogy Isten dicsőségére van, még az én épülésemre is szolgál.

Mondjuk örülnék egy bizonyságtételnek, hogy Isten mit munkálkodott az életedben.
Hogyan válaszolt a kérésedre.
S cserébe én is megosztok veled ilyet, mert nem kevés történt az életemben.

Szerinted helyes dolog lenne?
Vagy Isten jobban örülne ha egymást a sárba aláznánk?

"Miert nem mondod meg neki, te mit szeretnel?"

Ján. 4.34
Monda nékik Jézus: Az én eledelem az, hogy annak akaratját cselekedjem, a ki elküldött engem, és az ő dolgát * elvégezzem.

Az én hitem ugyanez, én is ezt szeretném :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#27) HalfDemon válasza guga (#26) üzenetére


HalfDemon
csendes tag

Na, mostmar jobban erzed magad?
Tudod, en azokat a dolgokat gondoltam amiket irtam az irasod elolvasasa utan - dehat ketsegbe vonhatnam, hogy te mit gondolsz azokrol a dolgokrol, amik veled tortennek?
Ugyanis ugy ereztem az irasodrol, hogy ketkedni kezdtel a jovorol, az igeretrol, hiszen mar a cim is provokativ - szamonkerest latok benne Isten irant.
Megteheted - Job is megtette. A vegkimenetel ketseges.
Termeszetesen lehet, hogy nem ennek szantad, de ha en ezt olvasom ki belole, lehet, mas is - akkor meg nem biztos, hogy ugy gondoljak, hogy minden Isten aldasa alatt van az eletedbe.

Lehet hogy felreertetelek, es turelmetlenseget olvastam ki a soradibol. Ha nem ezt irtad, elnezest kerek.

Amugy, ha megnezed mit irtal, rajohetsz, hogy betartottad a "jo kereszteny forgatokonyvet" -_-!

Mindezek utan, nem valaszolok a kerdesidre, bar a legnagyobb tisztelet mellet - hiszen igazad van, semmi ertelme annak hogy egymas ellen beszeljunk, es ha szerinted minden a legnagyobb rendben van, es csak en ertelmeztem felre akkor maximum onmagamat blamalhanam, hogy "szerintem". A masik lehetoseg meg foleg nem vonz. :/

(#28) joghurt válasza HalfDemon (#27) üzenetére


joghurt
addikt

Nem ordította le a hajad. :)

A tej élet, erő, egészség.

(#29) guga válasza HalfDemon (#27) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Bocsánat, kicsit tényleg határozottabban fogalmaztam a kelleténél :D
De a kérdéseidből úgy jött le, hogy te magad keresztény ember vagy s ennek tükrében egyáltalán nem értesz semmit, de számon kérsz.

Nyahhh meg az is közre játszik, hogy 2 napja nem ettem semmit. Ezzel nem illik dicsekedni. Főleg azért teszem, mert ilyenkor az ember figyelmesebb mások irányában, s erre tessék :D

Még ha terhedre is van, gyakorolj irányomban megbocsátást és fejtsd ki mire gondoltál :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#30) HalfDemon


HalfDemon
csendes tag

Joghurt: ez: "Nos, rátérnék a lényegre. melyik egyház/felekezet/gyülekezet szülöttje vagy, ahol a hit helyén kétségbevonás és hitetlenkedés van? Milyen Istent ismertettek meg veled?" Ez hajleorditasnak szamit nalam, meg akkor is, ha nem annak szanta. -_-!

Guga: Igen, nem ertek semmit, es pont hogy a szamonkerest ereztem a irasban, hogy miert nem, miert nem még. Mikor mint koztudott Isten nem igeret automata... (Koztudott?) Es teny, enis ennek tukreben neztem az irast - tul sok olyan ember van korulottem, akik Istent igeret automatanak gondoljak, es nem ertik hogy miert nem azonnal. Es 1000x-esen, hisz megigerte!
Es emiatt indultam ki a gondolatok ezen oldalarol - es igazad van, gondolhatom, hogy tudok valamit, ami szerintem igazsag is lehet, de nem eltem at az almod, es nem az en igereteimet kaptad meg - ez csak okoskodas, amit en gondolok, gondoltam. Csak a leirt szavakra, de az nem az igazsag, csak a resze. Nekem ez jutott eszembe, mint irtam, ha megvizsgalod, es tevedesnek iteled, az jo, mert akkor benned nincs ilyen. Ha vizsgalat nelkul veted el? Noshat, "az sem nekem faj." ^_^! Es termeszetesen nem alitom, hogy alommagyarazo lennek, szep is lenne. ;)

(#31) joghurt válasza HalfDemon (#30) üzenetére


joghurt
addikt

Az idézett bekezdést mindenki más paranoiának értelmezné. Nem voltak felkiáltójelek, nem volt végig nagybetű. Ha esetleg megpróbálod a helyén kezelni ezt a mondatot, a magyar nyelv alapértelmezett módján, hogy egy kérdő mondat csupán érdeklődést fejez ki, számonkérés ls akasztás helyett?

A tej élet, erő, egészség.

(#32) guga válasza HalfDemon (#30) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Vázolnám :D

Ha nekiállok paprikés krumplit bográcsolni és az előkészített anyagokat kóstolnád végig a kész étel helyett, akkor jutnál arra a következtetésre, amit írtál.
A víz finom, a felkockázott vörös hagyma is, fokhagymát simán megeszem gerezdenként, a nyers krumpli is ehető, a só, vegeta, paprika, mindegyiknek íze van, de külön-külön nem paprikáskrumpli.

Beszélhetünk a címéről. Nem akarom magamat minősíteni, hogy mi alapján választok és miért, néha tényleg nem túl szerencsés. Általában igyekszem a címmel rejtett poénra felhívni a figyelmet vagy lefedni az egész témát.

Ez az írás 1 év és 3 hónap történéseit fogja át, az első ígérettől a negyedikig és azt, hogy közben kivel mi történt.
Majd ha valósággá válik, akkor azt is megírom :D

Természetes, hogy az embernek kétségei támadnak, nem is szeretnék belőle titkot csinálni, de Isten azért Isten, hogy válaszoljon és megmutassa a helyes utat, vagy véghez vigye.

Ezt sem titkoltam el az írásban. Ha az egészet nézed, akkor már paprikáskrumpli ;)

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#33) HalfDemon válasza guga (#32) üzenetére


HalfDemon
csendes tag

Oke, megyek majd a kostolora. ;)

Akkor maradjunk annyban hogy "de hulye recept, mezes-mustaros? hat normalis ez?" :) Alapotbol reflektaltam - a recept nem a kesz etel, termeszetesen. ^_^!

Ps: Joghurt: belekotni mas vallasaba "milyen istent ismertettek meg veled" hajleorditasnak szamit - nalam. Elfogadom ha nem annak szanta.
(Csak ez egy olyan fordulat, amit soha, senkivel szemben nem hasznalnak. Ennyi.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.