Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) -NOKIA- válasza sNORh (#149) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

(#152) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

(#153) Tidus válasza Oliverda (#110) üzenetére


Tidus
addikt

Nagy kaland ez az újonc dolog, egyszer mindenkinek el kell kezdni valahol, hát itt a P.H.-n is újoncként! De kérdezem én jelent ez valamit???? (Sok felkiáltó jelet teszek mert ez az újoncokra útal, Bevezetés! Lehet hogy annak a "hűlye" újoncnak több fogalma van a számtekhez mint annak aki ráérő idejében öt éve itt lóg, és felületesen szerzett ismereteiből, és az itt olvasott vélemények alapján írják a véleményüket és szólnak meg másokat! Hmm..!?
Vannak it olyan emberek akik ebből a témából diplomáztak, és nemrég v. most is újoncok, de nem igazán foglalkoznak vele, ki a PH! kedvenc, és Nagyúr!! Csupán csak azért mert tanult emberek!!

[ Szerkesztve ]

(#154) Lenry válasza Tidus (#153) üzenetére


Lenry
félisten

ad1: egy több mint 1 éves postra reagáltál
ad2: szarkazmus / irónia... ismerős szavak?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#155) Tidus válasza Lenry (#154) üzenetére


Tidus
addikt

ad1: Miért nézegetsz egy 1 éve indult topic-ot? Ha már én ilyenre válaszolok.
ad2: Hát igen írónia, és ismerős szavak de azoknak akikre vonatkozik! Ismered a mondást kinek nem inge nem veszi magára...!
Részemről ennyi...!

(#156) Lenry válasza Tidus (#155) üzenetére


Lenry
félisten

ezek szerint te magadra vetted :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#157) Tidus válasza Lenry (#156) üzenetére


Tidus
addikt

Nem vettem magamra, de vitázni sem akarok senkivel, mivel nincs értelme, csak a véleményemet nyilvánítottam ki! Neked pedig megköszönöm hogy reagáltál rá!

(#158) BITBOYS válasza Tidus (#157) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez az egész újonc dolog csak vicc, de mint minden viccnek ennek is van alapja. :)

szerk: VladimiR-t ismered? :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#159) Tidus válasza BITBOYS (#158) üzenetére


Tidus
addikt

Pontosan!

Nem rémlik, azt hiszem nem ismerem! Kellene, valahonnan?

(#160) iSonic válasza -NOKIA- (#152) üzenetére


iSonic
addikt

hát ezen jót kacagtam :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.