Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Solad


Solad
őstag

elso hozzaszolas hurra! ;]

amugy van benne valami de szvsz nem szabad altalanositani

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Mennyire igazad van. :D

(#3) Oliverda válasza Solad (#1) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem általánosítás, ezért is használtam az igazi jelzőt. :) Én is voltam újonc meglepő módon, és csináltam pár hülyeséget. Értem ezalatt (főleg) a felesleges topik nyitásokat. :B

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4) net84


net84
őstag

tisztelet a kivételnek, de ez nagyon is így van

Ha jól emléxem, az kimaradt belőle, hogy az igazi újon mindent jobban tud és kikéri magának, hogy azért mert ő újonc ne tudná hogy mit merre meddig...

Read only...

(#6) EQMontoya


EQMontoya
veterán

azt kifelejtetted, hogy nagyon nem kenyerük az irónia :D egyébként teljesen egyetértek.

Same rules apply!

(#7) KrAt


KrAt
veterán

Én annó újonc koromban emlékszem, h üzletet rontottam, jól belinkeltem a bolt árlistáját :D

(#8) piqla


piqla
őstag

Az igazi ujonc nem nezi at a hozzaszolasat/irasat, hogy mentes legyen a helyesirasi hibaktol (celzas ;] .)

Amugy jot rohogtem, foleg a kamforos hasonlaton!

Szereted az állatokat?

(#9) Oliverda válasza net84 (#4) üzenetére


Oliverda
félisten

Na ezt a pontot majd még beleírom szíves engedelmeddel. Amúgy akad itt jópár olyan kolléga aki már papíron átlépte az újonc rangokat, de ettől függetlenül szvsz igazi újonc maradt. :D

piqla: francba, most lebuktam :D

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#10) Wise


Wise
tag

Az újjoncók nevébe i skösszönöm h küllőn irást szenetelté nekünk!!!!!!!!!!!!!!! :D
!!!!!!!!!!!!!!!????????????, :) :)) :D :DD :DDD :( :(( :((( :o :O ;] :P ;) :B :K :C :F :Y :R :W gép tuning kérdés??????

[ Módosította: parandroid ]

(#11) parandroid válasza Wise (#10) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kijavítottam, mert csak egy helyesírási hiba volt benne, meg az írásjeleket is keveselltem, no meg lerövidítettem a 'hogy'-ot 'h'-ra, mert az menő dolog. Kár, hogy nem volt benne 'meik', vagy 'vok', mert az ilyesmiket még nagyon szeretem.

Szerk: Erre nem kijavítja azt az egyet is, miközben én is szerkesztek? :U

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12) Wise válasza parandroid (#11) üzenetére


Wise
tag

én meg visszaolvastam azt nem győztem szerkeszteni aszittem én vagyok ilyen hülye :D

[ Szerkesztve ]

(#13) net84 válasza Oliverda (#9) üzenetére


net84
őstag

csak nyugodtan :)

látom egyesek jól kipihenték magukat :DDD

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#14) venember83


venember83
nagyúr

Az Igazi Újonc aláírása az épen aktuális konfigurációjának felel meg.

Ha mar helyesirasrol van szo! Kulonben igaz iras :K

peterkeT: h = hogy, nem azert, mert trendi, hanem azert, mert rovidebb. En is azert hasznalom igy, lusta dog vagyok, tudom. :B

re#15: sajnos igy se irok eleg gyorsan es sokszor egymasba fut ket mondatom, mert mar a kovetkezon jar az agyam, ezaltal ertelmetlen lesz az egesz osszetett mondat. Eme eset ellen pedig csak atolvasassal tudok vedekezni. De ezt <atolvasas> akkor is meg kene tennem, ha nem roviditenek. Megjegyzem, hogy csak a hogy szocskan szoktam sporolni, nem vok es nem tom.

[ Szerkesztve ]

(#15) parandroid válasza venember83 (#14) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha ezen bírsz spórolni, akkor lelked rajta. Én inkább törekszem a tökéletes képre mind stilisztikailag, mind helyesírásban, mind szövegszerkesztésben. Bár úgy érzem, már néhány éve eljutottam arra a szintre, hogy ez nem igényel erőfeszítést részemről (mármint a törekvés, nem a tökéletesség), és időveszteségnek sem érzem. Legalább van időm gondolkodni a következő mondatomon, miközben gépelem az aktuálisat.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16) PazsitZ válasza Oliverda (#3) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én nem nyitottam felesleges topicot újoncként. :(
Amúgy tényleg nagy átlagban tipikus, amit írsz. De hát istenem mindenkinek el kell kezdenie valahol...
Azt pedig tényleg kiemelném, hogy ha valaki csak poénból beszól egy újonc-nak, az általában vérig sértődik. :F

Ha már itt tartunk, hiányzó c betű: Igazi Újon igazi öröme: Első hozzászólás egy teszt/hír topikjában.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#17) DeltaPower


DeltaPower
őstag

höhö ez tetszik :) :C

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#18) lsc


lsc
nagyúr

Hali
Azért ehhez hozzátartozik, hogy nemrég mikor újonc koromban segítséget kértem , mivel nem tudtam módosítani az email címem , az is gyönyörű volt. Két kérdés után 4-5 ph addikt és hasonló "ranggal" rendelkező bénázott , csalózott, hülyézett le 2 percen belül , nos akkor én is elgondolkodtam , érdemes ezt? Miután kiderült , hogy mégsem én voltam hülye, érdekes módon senki sem keresett meg , hogy bocsesz. Amiket leírtál nagyvonalakban egyetértek ,csak nekem azt tanították , aki tud az segítse a tudatlant. Mielőtt szétszedtek, ez csak egy vélemény. Az enyém.

Az élet kegyetlen .

(#19) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

jóóóó.... :R

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#20) rudi


rudi
nagyúr

Nem-nem, nem az újonc ilyen, hanem a XXI. század embere :) Ha tud is olvasni, nem érti mit olvas. Ha érti is, nem tud rá értelmesen, tisztességesen válaszolni. Többnyire nem alkotott még semmit, ezért semmibe veszi mások alkotását. Az XXI. emberének a szüleit és nevelőit kellene jól v@lagba rúgni :DDD

Ja, és mindenek felett türelmetlen, no meg lusta!

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#21) rudi válasza lsc (#18) üzenetére


rudi
nagyúr

Abszolúz igazad van. Régi motorosok között is van bunkó bőven, meg türelmetlen mindenek felett :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#22) Oliverda válasza lsc (#18) üzenetére


Oliverda
félisten

Nyilván attól senki sem lesz jobb/különb ha egyik napról a máskra már tag lesz, senior, stb. Ez a kis szösszenet nem is feltétlenül az újonc ranggal rendelkező tagoknak szól, mert pl. kapásból tudnék olyan senior-t említeni aki rosszabb mint a mai napon regisztrált összes újonc együttvéve.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#23) lsc válasza Oliverda (#22) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali
Ezzel teljesen egyetértek . Az pedig szerintem teljesen természetes , ha egy újonc tudatlanabb ," bénább" , azért újonc és azért tesz fel kérdéseket ide , hogy a ph "istenei" VÁLASZ -ra méltassák.Ennyi , szerintem.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#24) venember83 válasza Oliverda (#22) üzenetére


venember83
nagyúr

Regélj ;]

(#25) yash


yash
senior tag

hogy tuningolhatnám a kérdésem géppel? :) :D :D :DD :D :)) :C :U :K :B

(#26) Geffry


Geffry
aktív tag

Az írásban van igazság... én is csináltam pár hülyeséget... de ki nem? És azt is pártolom hogy a rang nem számít...
Már csak arról kéne egy írás hogy miért kötnek bele mindenbe PH-n? :U valahogy akármelyik írást olvasom, mindegyik hozzászólásai közt van egy-két forradalmár... legyen szó véleményről vagy csak unaloműző szösszenetről... bármibe belekötnek, ha jobbat nem tudnak, hát a helyesírásba... namindegy... végtére is én csak újonc vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

(#27) azbest


azbest
félisten

Legutóbb belefutottam egy nagy rejtélybe itt a ph-n... szünetmentes táp kérdés topicban... mindenki azt mondta hogy a "trust fos" ... de sehol nem voltak hajlandóak senki kérdésére kifejteni ezt bővebben :DDD
Valószínűleg axióma ez az állítás :))

Hmm van újra részletes kereső :C

(#28) venember83 válasza azbest (#27) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha a tapra (nem szunetmentes) gondolsz, akkor azert fos, mert nincsenek benne hatekony vedelmi aramkorok, szar a hatasfoka es megkozeliteni sem tudja a cimkejere irt ertekeket. De valszeg a szunetmenteseik is otvarok.

(#29) Grizzly79


Grizzly79
tag

Jó az írás!

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#30) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Jó cikk :D

Általánosítani tényleg nem szabad, de a Márk911-re mindenki emlékezni fog :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#31) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Az igazi újonc nem is topicot nyit, hanem címlapra ír, oszt maj jól le.... :DD
Kellett hozzá két hónap, hogy szűrni tudjam a véleményezők szándékát. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#32) koob válasza Wise (#12) üzenetére


koob
senior tag

:DD

(#33) Oliverda


Oliverda
félisten

Mégegy tipikus dolog... ;]

A privát üzenetekbe nem írják bele hogy miről van szó. Pl. ma este kaptam kettő ilyet is.

"Hi!
van meg a procibol, posta jaccik?

a másik

Hali megvan még?érdekelne..thx

ja, és mégegy

érdekel a cpu

Na de melyik?!? :DDD :O

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#34) Ősember válasza Oliverda (#33) üzenetére


Ősember
őstag

ismerem... hozzám is ramot jönnek vásárolni :D

emlékszem ujoncként az elsö marha érdekfeszitö szakmai topikom azért nyitottam mert felment a procim hömérséklete és sokalltam :DDD

mod: aztán szoltak, hogy nyár van és nem kellene meglepödni :U

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#35) Wolverine válasza Kareszovics (#30) üzenetére


Wolverine
félisten

Ő azóta is visszajár, most is van egy aktív nickje, moderálták is már...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36) koob válasza Ősember (#34) üzenetére


koob
senior tag

4sor

(#37) Ősember válasza koob (#36) üzenetére


Ősember
őstag

igen, annyit irtam. 4 sor. nincs hanuka, nem kell sporolni :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#38) Tálapó


Tálapó
csendes tag

Már látom, belőlem, nem lesz igazi újonc.

(#39) Wolverine válasza Ősember (#37) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor olvass Alapelveket :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40) Ősember válasza Wolverine (#39) üzenetére


Ősember
őstag

az aláirás? :F nálam 3 sor
használjatok normális böngészöt :D

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#41) Finwe válasza Tálapó (#38) üzenetére


Finwe
őstag

Jó írás :)

Én meg úgy érzem, h minden igyekezetem ellenére újonc közeli állapotban maradok :DDD főleg a kérdéseim miatt. Asszem az első topikom egy közösségi történet folytatására nyitottam mert nem hittek az eredeti topiknyitó meséjének, olyannyira, h bezáratta a topikját.
Legalábbis így emlékszem.

(a ", h" = ", hogy"-ot régóta használom... nekem tetszik és gyors.)

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#42) Thrawn válasza Ősember (#40) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha valamelyik moderátor Firefox-ot használ lehet nehezményezni fogja: Link
Engem nem zavar, másnál is láttam már szóltam is neki privátban. Úgyhagyta :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#43) venember83 válasza Tálapó (#38) üzenetére


venember83
nagyúr

Alteregok nem szamitanak. Teged mar ugyis bannolni kellett volna... ;]

(#44) Wolverine válasza Ősember (#40) üzenetére


Wolverine
félisten

Nálam 4 - és a Firefox elég normális szvsz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45) Tálapó válasza venember83 (#43) üzenetére


Tálapó
csendes tag

Mit vétettem?

(#46) Ősember válasza Thrawn (#42) üzenetére


Ősember
őstag

firefox máshogy jelenit meg egy két karaktert. sajtohiba. explorerben mind szakmai mind piacos topikokban ugyan igy néz ki 3 sorosan az aláirásom és egy mod sem szolt még és nem is valoszinü hogy fognak :K

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#47) Thrawn válasza Ősember (#46) üzenetére


Thrawn
félisten

Jogos, IE7-el nézve kereken 3 sor :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#48) Wolverine válasza Thrawn (#47) üzenetére


Wolverine
félisten

Operával is... ez van.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#49) Ősember válasza Wolverine (#48) üzenetére


Ősember
őstag

igy járnak a különcök :D látom van egy pár logoutos irás firefoxal kapcsolatban, de igazábol nem ártana ha valaki összefoglalná miért jobb egy firefox mint egy mezei ie7 az áátlaguser és a komolyabb felhasználo szemszögéböl :B hátha igy jobban átlátja a hozzám hasonlo buta nép a dolgokat és többen castlakoznak az eretnek klubbjához :DDD
az offit meg befejeztem :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#50) harry válasza lsc (#18) üzenetére


harry
veterán

Ez amúgy azért lehet, mert az elmúlt hónapban elég sok felhasználónak volt emiatt gondja, és emiatt szép számmal meg is kérdezték ennek okát, annak ellenére, hogy van direkt emiatt egy topic, ahol pontosan le van írva mit-hogyan.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.