Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) OkosTibi


OkosTibi
csendes tag

Felraktam de nálam a ventilátor 20%-on megy csak akármekkora fokos a vga(260) régi visszarakva nincs ilyen baj.

(#2) OkosTibi válasza OkosTibi (#1) üzenetére


OkosTibi
csendes tag

Közben megoldottam a problémát bekapcsoltam a tuning részét ami eddig nem volt és elsőnek manuálisan beraktam 30%-ra a ventilátort majd automatikusra és ami manuálisan a legnagyobb érték volt addig ment fel. Így a végén 100%-ra raktam majd vissza automatikusra most már rendesen működik csak kicsit idegesítő hiba.

Cserélném a VGA-m de mikor akartam 570-580-ast venni már nem lehetett kapni most meg ha ép van nagyon drága :O bár most csak 1 monitort használok főleg néha 2 öt és ide meg ez már kevés :(

(#3) MongolZ


MongolZ
addikt

Gondolom ne álmodjak arról, hogy újratesztelitek a kártyákat...

(#4) kicsako válasza OkosTibi (#2) üzenetére


kicsako
őstag

:Y :Y :Y :Y
Én pár hónapja vettem 58ezerért Sapphire Pulse RX 570 4GB, és még drágának tartottam. Ránéztem gyorsan az árakra, hát asszem kib*ott jól jártam :DD

(#5) Sanchez638 válasza MongolZ (#3) üzenetére


Sanchez638
addikt

Vicc, minden apró telefonról is van hír/teszt. Hardver elemekről meg kb. alig látok valami értelmeset...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#6) Dealer95 válasza Sanchez638 (#5) üzenetére


Dealer95
őstag

Ez a PH már csak ilyen.
Régen még érdemes volt nézni a teszteket, ma meg... hagyjuk is
(pl. Ryzen...mennyit is késett és még akkor sem lett jó, mert anomáliák voltak az eredményekben)

Sok külföldi oldalon ott vannak a tesztek, a többséget úgyis csak a számok érdeklik, azt meg egy óvodás is leolvassa, hogy melyik felbontáson melyik VGA a jobb stb :)

(#7) Sanchez638 válasza Dealer95 (#6) üzenetére


Sanchez638
addikt

Mobilarena-n biztos szerkesztő túltengés van...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#8) OkosTibi válasza kicsako (#4) üzenetére


OkosTibi
csendes tag

Én még a 82-öt sajnáltam a 8 GB-s 580 ért :W
Pedig ez csak 1 átmenti VGA elv.

(#9) pityaa23


pityaa23
senior tag

Én is feltettem, majd jött a régen látott Wattman hiba hülyeség, random képszétesés, játék kifagyás. Visszaraktam az előző drivert azóta megint minden rendben. MSI 290 gaming.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.