Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) McCl@ne


McCl@ne
csendes tag

Köszönöm a visszajelzéseket!
Egy-két megjegyzés: a Shooter-t láttam, szerintem végtelenül gyenge, pláne hogy politikai akcióthriller akar lenni a Bourne Ultimátummal egy évben. Sokkal többet vártam tőle, de olyan szinten felejtős, hogy gyak. semmi nem is rémlik már belőle.

Az Inland Empire-t nem láttam még, pedig itt pihen a gépemen, de kissé nehezen szánom rá magam erre a 3 órára, kíváncsi vagyok azért, hogy mennyire tudta Lynch ezt a rá nem igazán jellemző játékidőt kitölteni.

Sok film van természetesen, ami nem fért fel a listára, ennek több oka is lehet, de a legvalószínűbb, hogy nem láttam őket. Ha mindent megnéztem volna, valószínűleg egy top 25 is összejöhetett volna, de sok minden kimaradt, például a már említett Stardust, vagy a valószínűleg dobogóesélyes No Country for Old Men, ill. az Across the Universe c. musical, de persze még sorolhatnám.
Mindenesetre ha van rá igény, még jelentkezem kicsit velősebb kritikákkal is, bár igyekszem általában a nagyközönség számára kevésbé elérhető, kisebb reklámfelülettel megáldott darabokat kivesézni, mint amilyen az első helyezett This is England is, abban a reményben, hogy talán páran megnézik. (pont ugyanannyi ideig tart letölteni, mint egy Fűrész IV-et)...

"A régi álmok hasznos álmok voltak. Nem váltak valóra, de örülök, hogy megadattak." Clint Eastwood: A szív hídjai

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.